Opinie o C.C. Jensen Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy C.C. Jensen Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie C.C. Jensen Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.C. Jensen Polska Sp. z o.o. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy urlop w C.C. Jensen Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Adam Nowy wpis

Czy firma motywuje w jakiś sposób swoich pracowników ?

krecik

Poczytałem, popytałem i jutro idę podpisać umowę. Dziękuję za wszelkie opinie

MAX

Dobre filtry, pewny serwis, ceny ok. Pracownicy znają się na rzeczy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w C.C. Jensen Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
iwi

Jest trochę harówy, ale generalnie jest w porządku. Kasa dobra, sporo zleceń. Polecam

tuba

Widzę, że w większości firm pytania o kasę, a może po prostu interesujcie się tym co wy macie, a nie tym co ma ktoś inny. W Jensenie się dowiedziałem ile mogę zarobić dopiero na rozmowie. Nie wypytywałam, bo to i tak indywidualna sprawa. Z kasy jestem zadowolony. Z warunków pracy też. Nie ma jakiejś rewelacji, ale to praca a nie wakacje.

Wojtek

Praca jak praca. Sa plusy i minusy, ale tak ogólnie to jest pozytywnie. Wyplacalni, no i umowa zgodna z faktami

Bejoz
@Wojtek

Aplikuje, więc te info o umowie zgodnej z faktami mnie zaciekawiło. Możesz to jakoś dokładniej wyjaśnić?

Wojtek
@Bejoz

Robisz to co masz w umowie. Nie dostaniesz zadań ponad to za co Ci płacą, chyba że umowa będzie zmieniona i się na nią zgodzisz

koxx
@Wojtek

prawda, umowa ok

Bejoz
@koxx

No jak tak to ok. Dzięki za info :)

jura

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, ale to chyba oczywiste. Nikt tutaj nie napisze konkretnych kwot, ale w moim odczuciu jest przyzwoice. Wiadomo jak pracujesz na wyższym stanowisku to będziesz mieć więcej niż serwisant, ale nie ma co narzekać.

adaś

duży plus za ogromny asortyment dzięki czemu można zamówić wszystko w jednym miejscu i mieć spokój :)

Tomek L

Kiedyś może i ta. Teraz nie jesteś anonimowy i jak oczerniasz firmę nie mając dowodów to możesz za to odpoweidzieć prawnie. Nieraz się słyszy, że ktoś coś napisał, myślał że nic nie będzie, a potem wielkie zaskoczenie. Ja na CCJ nie mogę narzekać bo filtry mają naprawdę dobre i w korzystnej cenie. Oczywiście jest to moja opinia, ale jeśli ktoś by mnie spytał czy warto - to odpowiedziałbym, że tak.

polakrodak

Nie narzekam. Praca według mnie warta polecenia. Kasę masz na czas, roboty czasami mega dużo, ale idzie się przyzwyczaić. Wszelkie potrzebne szkolenia masz na początku, więc bez spiny

K. Dobrowolski

Korzystamy w firmie z ich filtrow. Jako stały klient muszę przyznać, że spisują się bez zarzutu. W razie jakiejkolwiek awarii przyjeżdżają szybko i naprawiaja problem.

wujo

Potrzebne są uprawnienia SEP do pracy jako serwisant?

Rafal
@wujo

Gość co przyszedł jakoś pod koniec listopada robil uprawnienia jak go zatrudnili. Więc konieczności żeby posiadać raczej nie ma.

olek Nowy wpis
@wujo

Niepotrzebne. Jedynie może Ci to pomóc dostać się do pracy. Jak już Cię zatrudnią na spokojnie możesz zrobić.

Ciko

zawsze się można dogadać - miła i przyjemna atmosfera praca w dogodnych warunkach pieniądze ok polecam

Wictor

Niedawno zacząłęm pracę w firmie i jest lepiej niż ok. Najpierw było szkolenie które trzeba było ogarnąć. Profesjonalnie i wszystko przekazane w konkretny sposób. Polecam!

marek barca

Pracuje i bardzo sobie chwale ta prace. Jak komuś nie pasuje to nikt nie zmusza, żeby został. Jeśli chodzi o warunki pracy to są bardzo dobre. Podobnie z zarobkami. Ogólnie mogę polecić każdemu, kto zamierza aplikować.

ziggy

Mam porównanie, bo pracowałem w oddziale w Polsce i w Niemczech. W Niemczech pracowała nas mieszanka narodowościowa i cieżko było się dogadać, przez co wydajność była tragiczna. W Polsce natomiast atmosfera bardzo dobra, współpraca na wysokim poziomie to i praca szła sprawniej i przyjmniej. Co do zarobków to są dobre, bo wysokie jak na polskie warunki i wypłacane w terminie. Nie ma problemów z jakimiś opóźnieniami i tego typu rzeczami.

Maciek

Praca na etacie, pewna wypłata na czas, atmosfera w porządku. Czego chcieć więcej?

Będzie wolne miejsca w serwisie, bo jeden chłopak otwiera własną działalność i będzie kończył u nas pracę. A serdecznie mogę Cię zaprosić jeśli tylko chciałeś iść do tego działu. Najpierw jakieś szkolenia itp., ale z czasem się wszystkiego nauczysz, nie ma co się martwić ;)

job ?

Słyszałem sporo dobrego o tej firmie, a macie może jakieś info o wakatach?

Krystian
@job ?

Coś tam słyszałem, że będą jakieś miejsca dostępne. Najlepiej zadzwoń i się dopytaj. Na pewno powiedzą więcej i bardziej szczegółowo.

Hero
@job ?

O ile dobrze słyszałem to będą szukać serwisanta na dniach. Ogólnie to wymagania nie są aż takie wysokie, bodajże takie najważniejsze to wykształcenie mechanik/elektryk, 3 lata przy serwisie maszyn, prawko i znajomość angielskiego.

olek Nowy wpis
@job ?

Serwisant jest poszukiwany, może nie na "gwałt" ale by się ktoś przydał bo coraz więcej klientów i trochę nie wyrabiamy, ale akurat dużo klientów = więcej gotówki.

Zostaw merytoryczną opinię o C.C. Jensen Polska Sp. z o.o. - Toruń

C.C. Jensen Polska Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Ludwinowska 17
    02-856 Toruń
  • NIP: 9512019208 KRS: 0000028643

C.C. Jensen Polska Sp. z o.o.