Filyra

Kraków

Opinie o Filyra

Zawiedziona 2010-07-02 07:52:12
W lutym znalazłam w internecie ogłoszenie praca w domu dla niepełnosprawnych.Ogłoszenie umieścila firma FILYRA z Krakowa.Wysłałam C.V.Odezwali się po 2 miesiącach telefonicznie.Na maila dostałam wytyczne co mam zrobic , zeby tam pracowac ( między innymi wysłac Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ).Zrobiłam co mi kazali i miałam czekac na umowę.Czekałam do maja.Zadzwoniłam z pytaniem co z umową.Pan odpowiedział, że w ciągu tygodnia dostanę.Jest w tej chwili 2 lipiec i nie ma umowy.Telefon nie odpowiada.Szukam innej pracy , bo szkoda czasu.
oszukana 2010-10-07 15:10:35
ta firma to wielka ściema. Fakt ja umowę o pracę podpisałam ale nie wykonywałam jej i powinnam zostać zwolniona. Nie mogłam się z nikim skontaktować z firmy a teraz się okazało, że ja cały czas niby pracuję, mam opłacane składki ZUS i na moje nazwisko pobierane jest dofinansowanie z PFRON w Krakowie. Takiego bałaganu mi narobili, że szkoda gadać. Sprawa została zgłoszona na policję. Ktoś miał z nimi taki problem? jeżeli tak proszę o kontakt misia-j@o2.pl
Zostaw swoją opinię o Filyra - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filyra