Opinie o Ahs Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ahs Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ahs Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahs Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Potencjalna kandydatka

Witam wszystkich, Minął już jakiś czas od mojego spotkania z Panią w firmie AHS, która zajmuje się rekrutacjami. A widzę, że nadal poszukują pracownika, to chciałam skomentować. Jeśli mogę Wam polecić - nie traćcie czasu na tą firmę, szkoda marnować życia. Praca w godzinach 8-16:30, bo niby pracownicy chcą mieć przerwę pół godzinną w ciągu dnia (chociaż swoją drogą w dzisiejszych czasach gdzie pracodawcy mocno stawiają na work-life-balance jest to aż śmieszne), brak pracy hybrydowej, niby stawiają na zadania a nie na czas pracy, więc nastawcie się na siedzenie w nadgodzinach. Bo jeśli praca wygląda tak jak rozmowa z Panią, która jest menadżerem to na pewno siedzą tam po nocach. Godzina rozmowy, w której Pani zapewnia jaka firma jest super, jak bardzo wierzą w to co robią, jacy są super zgranym zespołem. Pracowałam w różnych pracach w swoim 15 letnim doświadczeniu, ale nigdy nie miałam takiej rozmowy, żeby ktoś przez 40 min mówił tylko o firmie i nic więcej, żadnych konkretów. Szkoda tracić czasu, dzieci i rodzina też jest ważna a nie siedzenie ciągle w pracy do bóg wie której godziny !

Członek zespołu

Pracuję w firmie od niedawna, a i tak widzę że dużo rzeczy zmienia się na plus. Praca jest ciekawa, co prawda jest dużo stresu związanego z osiągnięciem efektu, natomiast nie jest on jakiś wygórowany a cele są realistyczne, trzeba się tylko przyłożyć. Na plus na pewno jest atmosfera w biurze - fajni ludzie, pomocni, czasem zdarzają się jakieś niesnaski, ale brak jest toksycznej atmosfery, co osobiście bardzo cenię. Można się wypowiedzieć i mieć swój wkład, a nie jak w korpo, że nikt nawet na ciebie nie popatrzy. Na minus może, że strona internetowa przestarzała i czasem spotkania się przeciągają. Mam raczej pozytywne odczucia

@Członek zespołu

Szanowny Pracowniku, Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię o pracy w AHS Polska, szczególnie doceniamy, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami jako niedawnego pracownika. Cieszymy się, że zauważasz pozytywne zmiany w firmie i dostrzegasz, że praca staje się coraz bardziej satysfakcjonująca. Twój opis atmosfery w biurze, jako miejsca przyjaznego, jest dla nas ważny, a także zrozumienie, że każdy może wnosić swój wkład. Zauważamy, że istnieją obszary do poprawy, takie jak przestarzała strona internetowa i czasami przeciągające się spotkania. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy świadomi tych kwestii i pracujemy nad ich poprawą. Mamy nadzieję, że wkrótce ujrzymy pozytywne zmiany, które wpłyną na poprawę jakości naszych procesów. Dziękujemy za zaufanie i wyrozumiałość. Liczymy na dalszą owocną współpracę i mamy nadzieję, że wraz z wprowadzanymi usprawnieniami Twoje doświadczenia w AHS Polska będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Z poważaniem, Zespół AHS Polska

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy macie w firmie benefity?

Na szczęście były pracownik Nowy wpis

Potwierdzam wszystko, co zostało napisane w poprzedniej opinii poniżej. Wytrzymać tam miesiąc to wyczyn. Zaczynam od plusów, ponieważ są one obecne i znaczące: Wyszkolenie: Jest narzucanie celów w konkretnych kwotach, ale również skupienie na metodach, głównie metodami Sandlera. Pomocny zespół handlowy: Możliwość liczenia na wsparcie kolegów. Młody, angażujący się lider. Doświadczony kierownik regionalny, który posiada ogromną wiedzę i potrafi ją efektywnie przekazać. Duży parking: Wygodne rozwiązanie dla pracowników. Minusy: Brak zrozumienia dla osobistego czasu: Brak uwzględnienia, że dojazd do pracy może zająć dużo czasu, a wymaganie pozostania po godzinach pracy na dodatkowe szkolenia może być trudne do zaakceptowania. Nadmierne ingerowanie w czas prywatny: Standardowe praktyki naruszające czas prywatny pracowników, przy jednoczesnej próbie przekonania, że jest to normalne. Brak elastyczności w pracy zdalnej: Brak możliwości skorzystania z jednego dnia pracy zdalnej w miesiącu, nawet gdy jest to potrzebne (a uważam, ze jest to możliwe) Eksploatacja czasu pracownika: Praktyki wydające się wykorzystywać pracownika, zamiast dbać o jego równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Podsumowując, jeśli celem jest nauka handlu, firma może być wartościowym miejscem, ale jeśli istotne jest zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym, może to być trudne do osiągnięcia.

Też były pracownik Nowy wpis
@Na szczęście były pracownik

Widzę, że od kilkunastu lat nadal nic się nie zmieniło. Przerośnięte ego i ludzie uważani za (usunięte przez administratora) które musi zapieprzac po godzinach z łamaniem praw człowieka, o łamaniu kodeksu pracy już nawet nie wspomnę. Góra chce a wszyscy muszą biegać z wywalonym jęzorem, bo inaczej dostaniesz informację „nie podoba ci się to się zwolnij” Dziwne że jeszcze nikt się nie wkurzył i nie nasłał jakiejś kontroli na nich. Trzymajcie się ludzie, bo wiem że czasy są ciężkie i lepiej takie (usunięte przez administratora) niż spanie pod mostem.

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako brak w mieście Wrocław. Czy rzeczywiście można zarobić 3200 PLN? W jakich firmach?

Potencjalna kandydatka

Przedstawiciel Handlowy

Etapów jest kilka, rozmowa, testy do wypełnienia ewentualne dalsze rozmowy i finalowa rozmowa w siedzibie firmy. Trwa to chwilę ale jest jasna komunikacja z osobą rekrutującą i nie było to dla mnie uciążliwe.

Brak głupich pytań z którymi można spotkać się w przypadku rekrutacji prowadzonych przez działy HR, które chcą się wykazać że coś robią- pytania rzeczowe dotyczą faktycznie tematu rekrutacji. O kwalifikację zawodowe, nastawienie do pewnych istotnych tematow.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownik AHS

Pracuje w firmie ponad pół roku, rekrutacja była etapowa z szacunkiem do czasu przyszłego pracownika - powiedziane jasno ,ile czasu będziemy potrzebować na każdym etapie rozmów. Sama rozmowa była najciekawszą jaką odbyłam konkretna- z szybką informacją zwrotną o decyzji zatrudnienia. W biurze atmosfera jest przyjazna, ludzie fajni. Współpracownicy i Zarząd firmy pomocni w każdej sprawie. Firma się rozwija, dużo rzeczy się zmienia na plus ,owszem ciśnienie sprzedażowe jest, ale dziwnym by było gdyby tego nie było, skoro to firma sprzedażowa :) Ciekawe szkolenia, przygotowania, częsta praca zespołowa, ogromne doświadczenie sprzedażowe całego zespołu AHS Polska pozwalają na rozwój osobisty i możliwości zdobycia nowych doświadczeń.

@Pracownik AHS

Szanowny Pracowniku, Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat pracy w naszej firmie. Cieszymy się, że Twoje doświadczenia po półroczu są tak zadowalające. Doceniamy Twoją uwagę dotyczącą przejrzystej i etapowej rekrutacji, co z pewnością pomaga przyszłym pracownikom w lepszym zrozumieniu procesu. Również zależy nam na szybkiej informacji zwrotnej, więc jesteśmy szczęśliwi, że Twoja rozmowa była klarowna i efektywna. Twoja pozytywna ocena atmosfery w biurze i fajnych ludzi jest dla nas ważna. Cieszymy się, że doświadczasz wsparcia ze strony współpracowników i zarządu firmy. Rozumiemy, że istnieje pewne ciśnienie sprzedażowe, co jest naturalne w firmie o charakterze sprzedażowym. Jednakże, zauważamy, że firma się rozwija, co jest pozytywnym kierunkiem, oraz że oferujemy różnorodne szkolenia i możliwości pracy zespołowej, co wspiera rozwój osobisty. Dziękujemy za Twoje zaufanie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca w AHS Polska będzie dla Ciebie równie satysfakcjonująca. Z poważaniem, Zespół AHS Polska

Członek zespołu

@Członek zespołu

Praktykant

Pracując w tej firmie mogę powiedzieć, że jest to miejsce, w którym atmosfera naprawdę sprzyja rozwojowi i pracy zespołowej. Miła atmosfera to jeden z jej kluczowych atutów. Pracownicy są życzliwi i otwarci, co sprawia, że każdy nowy dzień rozpoczyna się pozytywnie. To miejsce, w którym naprawdę czujesz się doceniany i zrozumiany przez swoich współpracowników. Dział techniczny w tej firmie zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie. Jest nie tylko profesjonalny, ale także bardzo przyjazny. Współpracownicy chętnie pomagają sobie nawzajem, co przekłada się na wydajność i jakość wykonywanej pracy. Jedyny minus to dłużące się spotkania hahaha.

@Praktykant

Drogi Praktykancie, Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię o pracy w AHS Polska, szczególnie cieszymy się, że Twoje doświadczenia jako naszego praktykanta są satysfakcjonujące. Atmosfera sprzyjająca rozwojowi i pracy zespołowej jest dla nas kluczowa, a Twoje słowa potwierdzają, że stworzyliśmy przyjazne środowisko, gdzie ludzie wspierają się nawzajem. Jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie działu technicznego i za docenienie profesjonalizmu oraz gotowości do pomocy pracowników. Rozumiemy, że długotrwałe spotkania mogą być wyzwaniem, i zawsze jesteśmy otwarci na feedback od pracowników, aby doskonalić nasze procedury. Dziękujemy za Twoją uczciwą opinię i mamy nadzieję, że Twoje doświadczenia w AHS Polska będą inspirujące dla przyszłych praktykantów. Z poważaniem, Zespół AHS Polska

Rekrutacja AHS - Sprzedaż

Ostrzegam! Proces rekrutacyjny przez Panią Wiktorię z HR składał się z około 5 etapów. Każdy z nich wymagał poświęcenia co najmniej godziny czasu. Poza rozwiązywaniem testów - wtedy 2h. Skrupulatne, zmudne, wnikliwie pytania. I wydawało by się, że skoro firma wymaga tyle poświęcenia to ma coś do zaoferowania. Nic bardziej mylnego! 4000-6000 brutto z czego połowa to premia uznaniowa! Pomijając juz fakt, że wypełniając formularz wstępny podałem swoje minimalne wymagania finansowe, firma nie omieszkała zmarnować tyle mojego prywatnego czasu PONADTO nie wróciła nawet z informacją zwrotną na którą się umówiliśmy - czy to negatywna czy pozytywna. ŻADNĄ!. NIE POLECAM!

@Rekrutacja AHS - Sprzedaż

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za Twoją szczegółową informację dotyczącą Twojego doświadczenia z procesem rekrutacyjnym w naszej firmie. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, które mogły się pojawić w trakcie Twojego udziału w procesie oraz skomentować Twoje obawy i wyjaśnić pewne kwestie. Rozumiemy, że proces rekrutacyjny może być czasochłonny i wymagający, i doceniamy Twój wkład oraz zaangażowanie w każdym etapie. Jednak chcielibyśmy podkreślić, że każdy etap tego procesu ma na celu dokładne poznanie kandydatów oraz zapewnienie, że wybieramy osoby, które najlepiej pasują do naszej organizacji, w trosce o komfort pracy dla obu stron. W praktyce proces składa się od 3 do 5 etapów i może trwać najkrócej 2 tygodnie - w zależności od dostępności naszego zespołu oraz dostępnosci kandydatów. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nasza polityka wynagrodzenia jest elastyczna i opiera się na indywidualnej ocenie umiejętności i doświadczenia kandydata. Rozumiemy, że Twoje oczekiwania finansowe są ważne, i staramy się uwzględnić je w trakcie procesu negocjacji. W praktyce natomiast nasze minimum dla sprzedawcy z udokumentowanymi kompetencjami lub wykrytymi predyspozycjami zaczyna się od znacznie wyższych kwot. Co do komunikacji zwrotnej, przyjmujemy do wiadomości Twoje uwagi i postaramy się poprawić nasz proces, aby był bardziej przejrzysty i efektywny. To ważne, aby kandydaci otrzymywali bardziej szczegółowe informacje zwrotne, niż w Pana przypadku, niezależnie od wyniku rekrutacji. Co do opóźnień, przepraszamy za ich występowanie - faktycznie mogą występować opóźnienia do kilku dni przez wzgląd na zależność działąń HR od pracy zacego zespołu decyzyjnego. Mamy nadzieję, że będziemy to zmieniać na lepsze z każdym kolejnym procesem. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić w trakcie Twojego doświadczenia rekrutacyjnego z nami. Dziękujemy za Twoje uczestnictwo i życzymy Ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach zawodowych. Z poważaniem, AHS Polska

artur

nie polecam tej firmy. przy sprzedaży urządzenia za 50 tys kontakt był wzorowy. po tym fakcie żadnego kontaktu. zamówienie części zamiennej poza ich zasięgiem. podawanie kolejnych numerów do kolejnych osób które mogą coś załatwić bez efektu w słuchawce echo. nie polecam

po czasie

Widząc kolejne ogłoszenia z rekrutacją...., wolałbym by ktoś mi coś opowiedział o ludziach w tym miejscu, dlaczego jest taka rotacja??? Pracowałem i powiem krótko = odradzam. Sukcesem było uwolnienie się od tej formy zatrudnienia. Dziś nie żałuję że jestem gdzie indziej, a żałuje czasu i nerwów jakie tam sam w dobrej wierze zostawiłem. Żeby nie było, że wiem najlepiej i chce kogoś oczernić to warto zapytać: ile osób zostało zwolnionych a ile odeszło w czasie np.: ostatnich 5 lat ... ja znam odpowiedz ale... Myślę że nie trudno się domyślić jaka ona jest, jeśli tak wielu byłych pracowników wyraża takie opinie.

Taki Pan

Podobno Pan robi czystki? Podobno zamiast pracować Pan siedział na tarczy. (usunięte przez administratora) Brawo dla Pana za podejście do pracy.

Ciekawy
@Taki Pan

W jakim sensie robi czystki ? Przecież tam już mało kto pracuje

Helena
@Ciekawy

Różnica pomiędzy czasem dodania waszych wpisów wynosi miesiąc, może do tego czasu już mało kto pracuje, bo czystki się dokonały? ;) I tak ogólnie to jak na dzień dzisiejszy prezentuje się sytuacja w firmie? Miejsca pracy zapełnione?

Maruda

Absolutnie nie polecam

Jakub
@Maruda

Dobrze że masz swoje zdanie, ale może jednak powiesz co konkretnie sprawiło że oceniasz Ahs Polska Sp. z o.o. w ten sposób? Jak długo tam pracowałeś i co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Grzegorz

Czy to prawda, że na produkcji był wypadek??!! :(

Kevin
@Grzegorz

Takie pogłoski chodzą, to jaka jest prawda??

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, jeśli martwi się Pan o poziom bezpieczeństwa w AHS Polska, to zapewniamy, że Nasi pracownicy otrzymują szkolenia w zakresie BHP, a także mają nasze wsparcie w postaci wyposażenia adekwatnego do wykonywanej pracy. Zajmujemy się stwarzaniem bezpiecznych warunków pracy dla naszych klientów, dlatego tym bardziej sami dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać nasze standardy na najwyższym poziomie. Jeśli zależałoby Panu na uzyskaniu większej ilości informacji na temat BHP w firmie, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: (usunięte przez administratora)

fsdg
@Grzegorz

produkcja w garażu hotelu delta. buhahahahahahha

Bartek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto teraz składać dokumenty?

@Bartek

W AHS Polska panuje rodzinna atmosfera. W praktyce oznacza to, że stawiamy na wspieranie pracownika. Dbamy o otwartą i efektywną komunikację. Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego członka naszego zespołu - doceniamy jego inicjatywę, pomagamy w jego problemach. Jesteśmy elastyczni i gotowi dopasować się do potrzeb osób zatrudnionych - rozmawiamy o trudnościach i staramy się doskonalić system pracy. Poświęcamy dużo czasu naszym pracownikom i chętnie poświęcimy go także Tobie. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dziale technicznym - tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, na którą możesz zaaplikować za pośrednictwem strony https://pl.indeed.com/praca?q=ahs%20polska&l=Wroc%C5%82aw%2C%20dolno%C5%9Bl%C4%85skie&vjk=9aed3b69c8436e26 . Jeśli interesuje Cię praca w innych działach lub na innym stanowisku - napisz do nas na adres rekrutacja@ahs-polska.pl lub zadzwoń na numer: +48 695 808 541. Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą firmą i mamy nadzieję, że spotkamy się na rozmowie o pracę.

Wwołów
@AHS Polska

To opinia człowieka z wołowa

ZORRO

Niezłą komedię można by nakręcić o firmie AHS Polska - ale na pewno nie z perspektywy pracownika. Na rozmowie o prace obiecana m.in. podwyżka w wysokości łącznie 1500zł po egzaminach dotyczących nabytej wiedzy, które miały odbyć się po 3 miesiącach - pracowałem kilkanaście miesięcy o egzaminach i podwyżce ni widu ni słychu. Kolejna sprawa targi odbywające się 4x do roku, na które pracownik dostaje 30zł na wyżywienie dziennie pracując w Poznaniu dodatkowo w weekend nie dostając za to żadnego dodatkowego wynagrodzenia. Jeśli chodzi o prowizję sprytnie w umowie ujęta jako premia uznaniowa - więc nigdy nie wiesz ile i kiedy dostaniesz. Bywało tak, że czekałem na nią 3 miesiące po zakończeniu projektu!!! System szkoleń to 8 godzinny monolog właściciela, który ciągle przywołuje te same przykłady o lekarzach, Romeo i Julii oraz ucząc wartości takich jak szacunek, prawo do nie czy równoważność, które w rzeczywistości nie są wgl respektowane w firmie. Dodam tutaj, że właściciel potrafi takie szkolenie zacząć o 15tej i trzymać ludzi do 20-21 w pracy od 8mej rano, nie patrząc na to, że niektórzy z nich muszą wracać później np 600km do domu. Nie będę wspominał już o podstawowych narzędziach pracy: -telefon dostałem po 3 miesiącach, wcześniej musiałem dzwonić ze swojego - samochód po 4 miesiącach - laptopa nigdy- jak nie masz swojego komputera nie masz na czym pracować Po kilkunastu miesiącach pracy zrezygnowałem. Zero spełnionych obietnic i wielki niesmak.

LULU
@ZORRO

Same bzdury. Brak nauki, efektów i samozadowolenia, osiągania celów własnych i firmowych wytwarza takie właśnie opinie. Zacznij lepiej od spojrzenia na siebie, to co umiesz, potrafisz, co możesz dać innym ...

Czy Ahs Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

AHS Polska

W naszej firmie podchodzimy elastycznie do godzin pracy i staramy się je dopasowywać do rodzaju stanowiska i preferencji pracownika. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć system pracy wspierający efektywność pracowników. Znaczna część osób zatrudnionych pracuje w trybie zadaniowym. Oznacza to, że w zależności od stanowiska, pełnionych obowiązków, planu kariery oraz rodzaju umowy sytuacja może wyglądać inaczej, jednak zawsze jest uzgodniona i zaakceptowana zarówno przez pracownika, jak i pracodawcę. Są również osoby, u których lepiej sprawdzają się ściśle ustalone godziny pracy ze względu na charakter ich obowiązków. Jesteśmy otwarci na indywidualne dopasowanie wymiaru czasu pracy, ale jednocześnie niektóre stanowiska wiążą się z pewną systematycznością. Jakie stanowisko by Pana/Panią interesowało? Zapraszamy do kontaktu.

Terry

'Nie polecam', powiedziała... I odeszła w cień. Ciekawe, czy jak PiS podniesie place minimalna do 4 000 to spostacie.

@Terry

Chcielibyśmy prosić Panią o więcej informacji na temat tego, co spowodowało, że nie jest Pani zadowolona z pracy w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu przez naszego maila firmowego. Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych pracowników, dlatego zależy nam na opiniach pomagających nam znaleźć problem, który moglibyśmy rozwiązać.

Klapek

Widzę ze szukają do działu sprzedazy. Opinie są słabe , ale może ktoś napisze coś na zachętę ? Nie wierze ze aż tam tak zle

@Klapek

nadal szukacie kogoś na sprzedaż? gdzie znajde oferte?

Jak widzisz nie znajdziesz, bo nikt Ci tu nie raczy odpowiedzieć. Ehh..... co by tu rzec, taki jest świat rekruterski :(

Miły pomocnik

Osoby chętne do pracy zawsze są mile widziane w AHS Polska :) Oficjalna oferta jest w trakcie modyfikacji dlatego myślę, że najlepiej będzie zadzwonić tel.: 71 35 03 084 albo wysłać maila na info@ahs-polska.pl

@Miły pomocnik

1x spotykam się z tym, żeby dzwonić do firmy i pytać czy jest coś wolnego. Nie jestem bezrobotny tylko szukam konkretnej roboty na stanowisku. Modyfikowana? To ile jeszcze mam czekać?

Czytaj
@Miły pomocnik

Żal ...

AHS Polska

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany naszą firmą. Niestety obecnie nie prowadzimy otwartej rekrutacji do AHS Polska (co nie znaczy, że wkrótce się ona nie może pojawić). Dlatego właśnie najlepszym sposobem jest zadzwonić lub napisać, ponieważ Twoje doświadczenie i umiejętności mogą sprawić, że specjalnie dla Ciebie utworzymy takie stanowisko, jeśli uznamy, że Twój wkład przyczyniłby się do rozwoju firmy AHS Polska. Jest to dosyć popularne rozwiązanie - aktywne poszukiwanie pracy u firm, które aktualnie nie prowadzą rekrutacji - ponieważ stwarza szanse dla obu stron. Świadczy to o dużej motywacji pracownika, a także elastycznym podejściu pracodawcy, który jest przychylny kandydatom. Właśnie takie podejście wyznajemy i dlatego zachęcamy, aby pracownicy ambitni i zmotywowani zgłaszali się do nas, mimo obecnego braku ofert pracy.

Dziubek
@AHS Polska

Tak!!!! Pokażcie Panu jak bardzo jesteście zmotywowani aby sprzedać swoją godność za ustalenia bez pokrycia !

@Dziubek

Cały czas dokładamy starań, żeby rozwijać się i doskonalić. W AHS Polska bardzo ważna dla nas jest rozmowa z pracownikami, która pomaga nam zrozumieć ich potrzeby. Przykro nam, że w Pana/Pani przypadku rozminęliśmy się z Pana/Pani oczekiwaniami. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o tym, co stanowiło problem, by móc zmieniać się na lepsze dla naszych pracowników i to bez względu na to, czy są to nasi byli, obecni czy przyszli pracownicy. Zależy nam na podwyższaniu satysfakcji z pracy, dlatego prosimy o kontakt pod firmowym adresem mailowym. Będziemy wdzięczni za Pana/Pani czas.

Anastazya

A co tu sjee odpr? Biznes huehue... W którym biały dom popija kawkę a robole robią na premie góry? Psia (usunięte przez administratora) to wszystko niżej to prawda ye?

Barnaba

Ahs to normalna firma dla ludzi którzy chcą pracować. Najłatwiej jest oczernić tylko czy tak jest ok?

Bambus
@Barnaba

Jedyna dobra opinia ... ciekawe czyja ????

Młody tata
@Barnaba

wszystko co napisane potwierdzam - masakra jakaś ODRADZAM . Z daleka od takich firemka. Zero szacunku i kultury. (usunięte przez administratora)

Barnaba
@Młody tata

Sprawdziłem ze nie mają ofert pracy to może nie jest aż tak źle? Brak rotacji raczej mówi dobrze o firmie

OJOJOJ
@Bambus

stawiam na siostre wlasciciela:)

Pytacz
@Barnaba

Podbijam pytanie, macie coś aktualnego ??????

Zostaw merytoryczną opinię o Ahs Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ahs Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ahs Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahs Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ahs Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ahs Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ahs Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Sycowska 48
    51-319 Wrocław