i3D

Gliwice

Opinie o i3D

plasti 2010-12-04 15:45:58
firma sie rozwija blyskawicznie, praca b fajna, zarobki dobre nawet b dobre, atmosfera moze nie super ale bardzo przyjemna i fajna, ogolnie luz, no chyba ze projekt goni, deadline itp....

polecam prace
YAYOU 2014-06-17 15:47:06
Nie polecam firmy. Nie płacą, są winni bardzo duże pieniądze firmom z branży filmowej. Pracownicy nie dostają swoich wypłat.
piotrek 2014-09-03 15:37:11
Firma mega zadłużona, nie wywiązuje się ze zobowiązań zarówno dla pracowników jak i podwykonawców. Polecam tylko masochistom.
realista 2014-09-19 20:48:24
Niestety normą jest wieloletnie nie płacenie składek na ZUS oraz ubezpieczenia zdrowotne, wypłaty dla pracowników często są spóźnione, nierealne terminy realizacji projektów oraz złe zarządzanie.
Lukaszz 2016-04-22 11:11:08
Witam, czy sytuacja w firmie i3D uległa zmianie od 2015 roku. Mam taką nadzieję, bo z forum dowiedziałem się, że mieli problemy natomiast znajomi, którzy tam przez jakiś czas pracowali chwalili sobie, dlatego zdecydowałem się tam aplikować.
Zostaw swoją opinię o i3D - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie i3D