i3D

Gliwice

Opinie o i3D

plasti 2010-12-04 15:45
firma sie rozwija blyskawicznie, praca b fajna, zarobki dobre nawet b dobre, atmosfera moze nie super ale bardzo przyjemna i fajna, ogolnie luz, no chyba ze projekt goni, deadline itp....

polecam prace
YAYOU 2014-06-17 15:47
Nie polecam firmy. Nie płacą, są winni bardzo duże pieniądze firmom z branży filmowej. Pracownicy nie dostają swoich wypłat.
piotrek 2014-09-03 15:37
Firma mega zadłużona, nie wywiązuje się ze zobowiązań zarówno dla pracowników jak i podwykonawców. Polecam tylko masochistom.
realista 2014-09-19 20:48
Niestety normą jest wieloletnie nie płacenie składek na ZUS oraz ubezpieczenia zdrowotne, wypłaty dla pracowników często są spóźnione, nierealne terminy realizacji projektów oraz złe zarządzanie.
Lukaszz 2016-04-22 11:11
Witam, czy sytuacja w firmie i3D uległa zmianie od 2015 roku. Mam taką nadzieję, bo z forum dowiedziałem się, że mieli problemy natomiast znajomi, którzy tam przez jakiś czas pracowali chwalili sobie, dlatego zdecydowałem się tam aplikować.
EXpracownik 2016-12-15 07:48
Nie polecam. Spozniajace sie wyplaty, brak zarzadzania projektami, ciagłe obiecanki-cacanki. Ludzie, ktorzy przepracowali sporo lat tam - uciekają. Jedyny plus to umowa o prace na czas nieokreslony.
ex 2017-01-20 12:18
Jak wyżej, wypłaty spóźniające się o dwa - trzy tygodnie, zarządzanie zerowe, brak jakiegokolwiek wprowadzenia do firmy, ciągłe tłumaczenie ze strony zarządu odnośnie wypłat. Atmosfera pracy jest w porządku.
Szczęśliwy EX 2017-01-30 15:23
Wypłaty w ratach nieraz po 1000, 500 zł. Całość wypłat spóźniała się czasem i nawet 2-3 tygodnie. W związku z tym, że wypłaty spóźniają się niemalże co miesiąc, czasami prezesi nie zaprzątają sobie głowy, aby poinformować pracowników o zaistniałej sytuacji. Jeżeli już jednak zdecydują się wysłać maila, jest to zazwyczaj piękna opowieść z obietnicami złotych gór. Zarządzanie żadne, wielki chaos, czasami w momencie gdy startują projekty już cała firma (łącznie z project managerami) wie i głośno mówi, że termin realizacji jest nierealny. Raczej nie przywiązuje się wagi do jakości projektów. Totalny brak organizacji. Czasami rusza jakiś nowy projekt, wszyscy pięknie pracują i po jakimś czasie... cisza. Temat znika na jakiś czas. Potem znów wraca ze zwiększoną intensywnością. Albo i nie. Informacje od project managerów docierają nieraz spóźnione albo w ogóle. "Zrobiłeś to? Hmm.. zapomniałem Ci powiedzieć, że jednak miało tego nie być... ". Totalny brak profesjonalizmu. Zdarzają się pretensje i wyrzuty gdy chce się wziąć urlop, nawet w jakichś oczywistych terminach typu Boże Ciało, itd. Jak już się uda załatwić sobie wypoczynek to zdarza się, że dzwonią z jakimiś pytaniami związanymi z pracą. Dla młodych pracowników według mnie słaby start. O rozwój tam raczej ciężko. Ewentualnie plusem jest to, że można sobie dorobić w weekendy na nadgodzinach (płacą 200%), w związku z nierealnymi terminami realizacji. Zdarzały się projekty realizowane głównie weekendowo. Ale to raczej słabo świadczy o zarządzaniu. Jedynie przez wzgląd na naprawdę fajnych współpracowników nie dam najniższej możliwej oceny. Ale oni i tak już się raczej wykruszają.
ExExPracownik 2017-02-16 12:31
Idźcie sobie do korpo albo innych "perspektywicznych" firm popracować, to jeszcze na kolanach wrócicie, najłatwiej jest narzekać jednocześnie nic z siebie nie dając i tylko wieczne pretensje, abo to nie tak, abo tamto nie tak. Ja z mojej aktualnej firmy z chęcią bym tam wrócił, ale za daleko się wyprowadziłem.
Ż 2017-02-16 13:35
Poszedłem i mam wypłatę na czas, premie, dodatki, opiekę medyczną etc. etc, już mnie rwie wracać na kolanach, bo do czego? Do tego cyrku na kółkach? Słabą firmę wybrałeś w takim razie, nikt Cię w niej nie trzyma.
Zostaw swoją opinię o i3D - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie i3D