Caldo-Izolacja

Kraków

Opinie o Caldo-Izolacja

xzibit 2015-12-01 21:56
pracowałem tam jakiś czas wynagrodzenie przeciętnie atmosfera raczej korporacyjna jeśli chodzi o rekrutacje to pewnie na pracownika magazynu tam ludzie zmieniają się co chwile za pewnie przez tamtejszego kierownika on wprowadza tam niezdrową i nerwową atmosferę dziwie się jak oni tam wytrzymują decyzja należy do ciebie
xzibit 2015-12-16 22:42
z kasą nie było nigdy problemu tylko warunki pracy też są ważne przejeżdżałem tamtędy wczoraj okropny maja syf na tym placu błoto dziury itd. Siedem jest to możliwe.
AAA 2016-02-21 13:52
Caldo-Izolacja...hmm...pracowałam tam w jednym z oddziałów, pieniądze na czas, umowa o pracę...koniec plusów...możesz jeździć na 5-8 spotkań dziennie, zjechać setki kilometrów, a nic nie sprzedać ... zasada CCC i koniec, konkurencja ma lepsze ceny, a po za tym masz zaiwaniać i nie dyskutować, próbują udawać kolegów,ale potem nie masz wyników to w... Na dłuższą współpracę nie polecam.
Ktoś normalny z branży 2016-08-03 19:09
Firma porażka, pseudo dyrektorzy którzy udają kolegów , a zwolnią Cię po 3 miesiącach, zarobki dla palantów , 1600, 2000 dla przedstawiciela ... a do przedmówcy ,który twierdzi ,że na materiałach trzeba się znać ,w każdej takiej firmie szybko można nauczyć się produktów ...tutaj w tydzień ,jeśli ktoś jest techniczny. Marże ustawione na takim poziomie ,że jak dostaniesz 1 może 2 razy w roku prowizję to szał , dla ludzi którzy mają rodzinę i myślą o dobrych zarobkach i stabilności ODRADZAM.Ceny w porównaniu do konkurencji ...jedne z najdroższych.
Xxx 2016-09-03 22:05
Witam wszystkich pracowałem z jednych nowo otwartych oddziałów, nie napisze który ponieważ wszędzie jest to samo.Na wstępie dział realizacji zamówień plus wydawanie towaru na magazynie - zero szkoleń, od razu wrzucony na głęboką wodę tylko pomoc od kogoś z innych miast, rozumiem nowy odział nowe wyzwania itp. Ale firma powinna mieć już doświadczenie w otwieraniu nowej filii.Zarobki w każdym odziale takie same ( oczywiście jak ja pracowałem rok 2015) na rękę ok 1800 umowa na 3 miesiące potem kasa ta sama zero podwyżki , niestety zapier*ol od 8 do 18 bo brak ludzi i mega dużo zamówień, niestety nikt nie będzie siedzial za takie pieniążki, oczywiście nadgodziny nie płatne. Podsumując żadna rewelacja nawet jak się sam zwolniłem to do teraz w odziale nie zrobili żadnego remontu tynki okna itp.Zwykła obskurna buda.Niestety nawet ludzie ci pracują kilka lat zarabiają na poziomie ok 2000 na rękę żadna rewelacja i dlatego jest taki przemiał ludzi
Agat 2016-10-23 16:08
Około 2000-2200
Zostaw swoją opinię o Caldo-Izolacja - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caldo-Izolacja