Gabi Meble sp.z o.o.

Piaski

Opinie o Gabi Meble sp.z o.o.

admin 2015-07-17 01:59:10
Pracujesz w firmie Gabi Meble sp.z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
obi 2015-08-02 22:38:55
pięknie było ale 20 lat temu firma zatrudniała 30 osób, dziś to nie zakład pracy raczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk niesprawiedliwość, po trupach do celu i to dosłownie.
znam grono osób które procowały w tym zakładzie od ucznia po kierownika wszyscy żle go wspominają, brak BHP, mobbing, częste wypadki to jest codzienność,
pozdrawiam
Arek 2016-04-19 09:24:58
@:) tu się faktycznie zgodzę. Perspektywa rozwoju zawsze mnie napędza i motywuje, a są miejsca w których zwyczajnie nie da się rozwinąć. A czy warunki zatrudnienia (w tym oczywiście wynagrodzenie) rośnie proporcjonalnie do awansu, czy to nie są znaczne zmiany?
Zostaw swoją opinię o Gabi Meble sp.z o.o. - Piaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabi Meble sp.z o.o.