Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Szczera prawda

Aktualnie ta firma nie ma nic wspólnego z firmą którą zakładał Ś.P. Zbigniew. Teraz ta firma i jest pośrednikiem dla interesów dwóch dyrektorów. Ludzie na produkcji są marionetkami do wykorzystania do produkcji elementów lub wysyłania do zewnętrznych firm lub za granicę na zlecenie dwóch wyżej wymienionych ludzi. Oni zapychają sobie kieszenie kasą, a ludziom dają ochłapy tłumacząc to niskim przerobem. Przerobu nigdy nie będzie gdy całe ciężarówki z towarem wyjeżdżają na lewo bez pokwitowania.

Alicja

tak inwestują w bezpieczeństwo? czyli bhp na 100% przestrzegane pewnie? co roku są szkolenia odnawiane itp? a inne jakieś lub kursy?

@Alicja

Nie chodzi o bezpieczeństwo a o obserwowanie i gnębienie w ten sposób roboli. BHP? Takie pojęcie w tym zakładzie nie istnieje.

Realistycznie

No fajnie, było wigilijne spotkanie, były życzenia i miłe słowa. Tylko czy to wszystko ma i będzie miało potwierdzenie w czynach? Co roku jest to samo i na słowach się kończy. Sam pomysł spotkania byłby super, ale nie w obecnej sytuacji i nie przy takich zachowaniu ze strony zarządu. Może zamiast stawiać syto obstawiony stół z jedzeniem z własnej restauracji, warto było by pomyśleć inaczej i w tym przypadku przekazać pieniądze zainwestowane w tą szopkę pracownikom w postaci wyższej premii? Teraz czułe słówka, a tydzień wcześniej prezent w postaci zabranej 1/3 pensji przed samymi świętami. I to jest ta MIŁOŚĆ do pracowników? Zmuszanie i wysyłanie za granicę ludzi do pracy i wykorzystywanie ich do zapchania własnych kieszeni, to jest ta WDZIĘCZNOŚĆ? Przeszywające zimno na hali, gdy w biurowcu ogrzewanie chodzi na całą parę to jest WDZIĘCZNOŚĆ?! Słowa " (usunięte przez administratora) z ludźmi, piec jest po to żeby woda nie zamarzła" to jest WDZIĘCZNOŚĆ!? "To pracownicy tworzą ten zakład"? Ówczesny dyrektor, Pan Rafał K. raz dosadnie powiedział "czym" są ludzie - "Wieśniakami, którzy liczą tylko na pieniądze". I nadal pokazuje czym są ludzie w jego interesach. Bardzo łatwo jest wyjść z mikrofonem i powiedzieć zabawną formułkę. Zobaczymy ile są warte i czy będą to po raz kolejny puste słowa. Mimo wszystko życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

Wigilia
@Realistycznie

Miło było. Coś innego. Tak wypłacono nam tylko socjal ale w porównaniu do zeszlego roku było on wyższy więc wyszło prawie że na rowno bez premi od szefostwa. Paczki tez dla dzieci ladniejsze niż w zeszłym roku. Ludziom i tak nie dogodzą. Niepotrzebnych był tylko urlop bezpłatny. W innym zakładach nawet socjalu nie dostali. Jest praca. Wypłata na czas. Prace można zmienić jak komuś nie odpowiada a nie wiecznie stekac. Powodzenia w polepszeniu sobie. Kocham was i tyle

@Wigilia

Przez ile dni był ten bezpłatny urlop? Pytam bo wtedy pracownicy są trochę stratni. Nie można było wziąć dni płatnych?

Addd
@Adrian

4 dni na prośbę zarządu by cyt. ratować firmę

Ciągłe narzekanie

Ci którzy ciągle narzekają ze mało płacą, to czemu nie spróbują wyjazdu za granicę ,tam zarobicie przez tydzień tyle co we firmie. Spróbujcie A nie pożałujecie, jak wypłata przyjdzie wam na konto to wam się buzia uśmiechnie

@Ciągłe narzekanie

hej czyli tak właściwie to możesz pozytywnie opowiedzieć się o firmie skoro tak piszesz i jeszcze pracujesz? a słuchaj coś w warunkach tutaj konkretnego będzie się zmieniało w nowym roku u was? i ogólnie to napiszesz o nich coś więcej? potrzebowałabym też wyjaśnienia co do tych wspomnianych wyłudzeń, o co z tym chodzi?

Żenada
@Ciągłe narzekanie

To sam jedź i nabijaj koszlunowi operacyjnemu kieszenie. on właśnie szuka takich pelikanów jak ty.

Żenada 2
@Alicja

Kolega K. zrobił sobie sieć dostawców i podwykonawców z którymi się dogadał. Tym samym zawyża ceny na dostarczane produkty / usługi a prowizja idzie wiadomo do kieszeni...dorobił się sowicie za plecami szkodą firmy. Wiele dowodów na to, ale to nie miejsce na forum...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maria

Uwaga na Koszlaka, nie wywiązał się z wielu obietnic i nie oddał pieniędzy. Proponuję bardzo uważać zanim się podejmie współpracę. Dodatkowo wyłudza pieniądze od dostawców i tym samym okradaja swego pracodawcę firme wentylacyjna

@Maria

Rafał K. (usunięte przez administratora) także firmę , bierze prowizje od dostawców...

Dlaczego

Pytanie do kadr dlaczego przelewy z premiami świątecznymi w piątek dostali tylko na umowie ciecholewski a reszta jeszcze nie do jest śmieszne

Jo
@Dlaczego

A dlaczego niby z innych firm niż ciecholwski macie dostac. Socjal jest u ciecholewskiego. A jak masz umowe z oriensem to idz po kase do oriensu.

Darek
@Jo

Bardzo dobra odpowiedź. Napisz na opiniach firmy oriens a nie zasmiecasz .

Tak poj.....
@Jo

Tak samo jak opisujesz ludzi (usunięte przez administratora) to zapytaj tej osoby jaka umowę ma i zastanów się na jaki forum obrobić mu (usunięte przez administratora)

haha

(usunięte przez administratora) was bez mydła haha Banda bez poczucia wartości. Szlachta na wigilie, a robole (usunięte przez administratora) na zimnej hali.

Jerzy
@haha

Może dali by się ogrzać na wigili.

Nono
@Jerzy

Grzać to tylko w wybranych miejscach się można w firmie w DPP w KANCIAPIE I TYCH PODOBNYCJ W NASZEJ FIRMIE. A my marzniemy przy piecyku który jest ma hali Zal normalnie

Nie ma już nic
@Nono

Firma jest stratna a w chcecie ciepło w (usunięte przez administratora) mieć pomyślcie na jakie straty narażacie firmę dali wam SOCJIAL CO JESZCE WIECEJ CHCIEC wyngiel z piwnicy przynieście parę kilo się uzbiera..... Ale ciekawe czy pięć to wytrzyma jak na hali już wali sam dym jak się wchodzi Czad jak (usunięte przez administratora)

Św...Mikolaj

Ciekawe czy da w tym roku premię świąteczne jak myślicie?

Yyy
@Św...Mikolaj

Taaak.. 100zl premi i -300zl z wypłaty :D

srcvw
@Yyy

pewnie dadza po tych smiesznyuch zagrywkach z irlandia i bezplatnymi urlopami. ludzie powini te pieniadze wziac i cisnac nimi w pysk wielkiemu dyrektorkowi . niech sie imi zapcha darmozjad

XYZ
@srcvw

Jak ktoś nie chce niech nie bierze, jak mu się tak dobrze w życiu wiedzie. Dadzą premie to narzekają, nie daliby premii to byłoby wielkie oburzenie. Zawsze można zmienić pracę skoro jest tak źle.

Zły
@XYZ

Przypomnę, że premia jest z socjalu na który pracownik pracuje cały rok. Nie z dobrej woli szefa.

@Św...Mikolaj

Dostaniesz to co ci wzięli... Słowa kierownika na zebraniu gniazdowych.. FIRMA CAŁY ROK STRATY PRZYNOSIŁA:').. jeśli były straty to po co trzymać firmę Straty będą jak ludzie zaczną sami się zwalniać ci co coś wnoszą do firmy i coś potrafią bo ci co nic nie umią to zostań i będą na straty firmę narażać.

@Tak tak

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak taki spedytor ma wolne skoro nie ma urlopu a co śmieszniejsze to jest podpisany w liście że był w pracy ... O co chodziło?.???

XYZ
@Zły

Skoro socjal to jest to na wniosek pracownika, także nie złożysz - nie dostaniesz. Na siłę Ci to wciskają?! Założę się, że tutaj jesteś taki pyskaty, a wniosek jako jeden z pierwszych złożyłeś. Ponarzekać przy ludziach, ale dodatkową kasę chętnie przytulisz. Nie ważne ile Ci dadzą to i tak weźmiesz, a tutaj i tak opiszesz.

Panie Kierowniku

Pytanie do pana.Krzysztofa dlaczego 4 rok zm. Pana Tadeusza robi inwentaryzacje a pana Tomasz zm nie robi od lat ? co oni nie potrafią warzyć materiał czy co???

@Panie Kierowniku

A czemu nie podejdziesz do p. Krzysztofa i nie zadasz pytania mu w twarz? Nie licz na to że on Ci na nie tu odpowie

Zal

Zaraz mam święta a tu (usunięte przez administratora) Wypłaty po 1000zl mniejsze (usunięte przez administratora)!! A zamówień więcej ogarnięte niz normalnie pracy nie było a teraz jest jaja z ludzi robią jak po nowym roku nie będzie komu pracować to ciekawe co zrobicie

Zły
@Zal

Wypłata w grudniu pracownika że stażem 25 letnim to 3 tys?! Może kierownik chciałby spróbować przeżyć za to. Smarkacze po zawodówce maja więcej

@Zły

Cieszmy się że mamy pracę .wesołych swiat

Zal
@Andrzej

Wesołe Św w tym roku tylko Zarząd będzie miał nie my robiłem

@Zal

Mogliście się tego spodziewać wypelniajac wniosek o urlop bezplatny. Pracodawca nie ma prawa wywalać pracownika majacego urlop płatny na urlop bezplatny. Strzeliliście sobie sami w kolano, a teraz wielkie żale? Trzeba było się na urlop nie zgadzać, co by Wam zrobili??

@*

Tylko (usunięte przez administratora)nie poszedł na bezpłatny. No bo on jest wielki programista. (usunięte przez administratora). Faworyzowanie koleżków i siostrzeńców koleżków pana dyrektora. Albo wszyscy idą na bezpłatny albo nikt. Kto wie kogo jeszcze wniosek kazał porwać pan dyrektor.

PL

spokojnie dostaniesz te 1000 w premi swiatecznej i bedzie na czysto

Obserwator

Oczywiście że premia świąteczna będzie pan pietka z reszta ekipy nierobów tylko czeka kiedy dadzą. No a potem na chorobowe tak jak co roku no i obowiązkowo sezon wakacyjny. Bo strasznie kręgosłup boli. Ludzi którzy robili zwolnić bo chorują,a nieroby dalej udają, że pracują. Ciekawe kiedy za tych się wezmą.A nie palec u dyrektora w (usunięte przez administratora) prosto trzymać i przytakiwać. I zawsze najwięcej do powiedzenia mają ,a dyrektorek tylko im przytakuje.

GoGo
@Obserwator

W tym problem ze nie trzymałem tylko u dyrektora ;)

@GoGo

I efekt jak? ;) A tak całkiem poważnie to naprawę tutaj taki problem, żeby z każdym wokół się dogadywać? I co do tego niepracowania to czy od razu nie rzuciłoby się przypadkiem w oczy, że ktoś po prostu nie robi? kierownictwo nie widzi?

Janusz

No to się w głowie nie mieści. Jakieś dziwne zagrywki. Wszedzie dookoła zakłady funkcjonują tylko u ciecholi nie ma pracy? Kiedys szef walnął pięścią w stół i robota była.Ppjechał załatwił. Nie siedział na dupie.Piętnastu dyrektorów w biurze i nikt roboty znaleźć nie potrafi? Teraz jeszcze szantażowanie ludzi wyjazdem za granice. Jedziesz albo wyp***** za bramę. Zagranicznych imigrantów wyślijcie. Ukrainców na zakładzie pełno a kręcą się jak muchy w d**pie.Straszenie i wyzysk. Kompletny brak empati dla ludzi. Robota jest tylko trzeba jej szukać. Sama wam do biura nie przyjdzie. Ale najlepiej jest siedzieć na stołku zwalniać ludzi i zostawić tylko swoich i rodzinke. Przestoje były i będą tylko robiąc takie akcje wiele osób już nie wróci do tego zakładu po zwolnieniu. Praca wróci a rąk do pracy nie będzie.

Radas
@Janusz

A od czego jest dyrektor sprzedaży? On powinien dbać, żeby firma miała co produkować.

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w Koźmin. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Jak się pracuje w dziale sprzedaży? Idzie się dogadać z dyrektorem?

Zainteresowana

Witam, mam pytanie. W jakich godzinach działa biuro? 6-14, 7-15 czy może tak jak jest otwarty zakład, tj. do 22?

@Zainteresowana

Od 7-15

bajlando

Kolejna rzecz mnie ciekawi, skoro ludziom opierdzielane są premie za chorobowe oraz straszenie, ze jeśli nie przyjdzie się w sobotę cała premia zostanie obcięta to dlaczego nie ma dodatkowych premii za brak chorobowego oraz za 100% frekwencji?? z nieoficjalnych źródeł dochodzą informacje, że premie zostaną okrojone o ponad 50%. WTF? inflacja do góry kredyty do góry! zarobki coraz niższe? czas zrobić porządek na produkcji, a nie szukanie kosztów u biednych ludzi którzy robią na tą firmę!

Dziki knur
@bajlando

Ciekawe ile płacą teraz futrzakowi na nowym stanowisku za obcinanie ludziom pensji? Nie zmierza to wszystko w dobrym kierunku... Oby nie było za późno.

no w sumie
@Dziki knur

ile by mu nie płacili, drugie i pewnie trzecie tyle wywiezie w materiale i towarze :D

@no w sumie

I co, że niby nikt go na tym nie złapie?

Trutututu
@Alicja

Nie rozśmieszanie ludzi takimi pytaniami

@Trutututu

Nie no ja serio pytam, bo to jakies podejrzane

Przemo
@bajlando

Zapytaj Koszlun operacyjny, on tak rządzi . Kasę wyprowadza a ludziom co ?

@bajlando

A czy istnieje tylko Polska i Niemcy? Wystarczy poszukać zleceń i roboty. Sama nie przyjdzie.

@Alicja

a kto ma go złapać jak nawet przy wyjezdzie bus obladowany pod sam dach a stroz tylko macha szalkowiczom na dowidzenia zza szybki

Bubu
@haha

Odkąd pan kierownik awansował na dyrektora to firma zaczęła upadać. Dziwnym trafem odrazu urlopy bezpłatne i nie ma zleceń. Jednym słowem umie tylko brać pieniądze a ludziom zabierać.

@Bubu

Dla kogo te bezpłatne urlopy? Dla pracowników? To na jakich są umowach? Tylko zlecenie czy są też inne możliwości zatrudnienia?

Kodeks

Czy nasz kochamy dyrektorek wie że wciskając pracownikom urlop bezplatny bardzo solidnie narusza to co jest zapisane w kodeksie pracy? Tak mu się śpieszy przed ławę sądową?. Nie ma kasy, to obciąć połowe pensji nierobom z biuroca kierownikom i dyrektorkom a nie (usunięte przez administratora) na kasę roboli.

Teodor
@Kodeks

Nie ma prawa zmusić pracownika do urlopu bezpłatnego. Wogole jak ktoś ma niewykorzystany urlop. A ludzie są głupie i wierzą w te bzdury. Kolejna zagrywka przed wypłata....

Tak tak

A znając ciebie pierwszy lecisz z tym wnioskiem... (usunięte przez administratora)

tak

Masz rację, prośba. Może i słowa Roberta były prawdziwe, bo w przeciwieństwie do spuch lina nie łże w żywe oczy. Ale trzeba też pamiętać że oni mieli gdzies prośby pracowników.

Robi się jeden wielki bałagan. Ciekawe czy biurowi tez pójdą na bezplatny urlop. Czy tylko ludzie z produkcji ktorzy najmniej zarabiaja a teraz jeszcze maja mniej kasy dostać by ratować firmę.

O jezu

Kolejne wizje plotkarzy z hali?

Haha

Jedna miłość się kończy druga się zaczyna ;)

Filipek

Miłość gorsza niż sraczka

Dziki dzik

Tego nikt nie widzi jak wycinki chleją na nocce? Czy nikt nie chce widzieć?. Gdzie jest dyrektor i brygadzista rano ?

Haha

A widziałeś że tak oskarżasz? Czy usłyszałeś pierdzielenia starych matołów z hali?.

Ciekawe

No właśnie widziałeś że tak piszesz? Ale z palca ludzie sobie tego nie wyssali coś musi być na rzeczy skoro tak gadaj i piszą...

Menager ty się weź za robotę a nie ściemniasz najwięcej na kanałach takiego jak ty to drugiego nie znajdziesz na zakładzie tylko potrafisz avonem handlować bo coś z tego masz a za robotę się nie weźmiesz..... I skancz wkoncu ludzi pod pierdzielac spójrz na siebie!!!!!! Święty nie jesteś z bimberkiem

Ale po co ta zazdrość?

w donoszeniu to nikt czap leskiej nie przebije. na wiosce donosi i kabluje to i w robocie to samo. haha

Nierób śmierdzący

No właśnie czy KTOŚ się zajmie tym MENAGEREM bo tak jak on w chu.j.a wali to nikt nic nie robi tylko Avon sprzedają a kierownik i dyrektor w jednym na to pozwala a łysy tak samo lata i tego nie widzi że on nic nie robi... Może tszeba iść wyżej żeby to zgłosić... Bo ludzie mają już dość robić na tego nieroba

@Nierób śmierdzący

Zgadzam się z tym czemu zwolnili ludzi co coś robią i wnoszą do firmy... A on Tylko jedno wnosi do firmy avon!!! A na wyjściu z pusta torba nie wychodzi nigdy????

@Tak tak

Dziwne że nikt tego jeszcze nie zgłosił, że zamiast pracować handluje kosmetykami. Powiesz czemu zwolnili ludzi z produkcji? Były jakieś cięcia kosztów, czy co?

@Nierób śmierdzący

Kogoś tu nieźle fantazja poniosła. Ale jak ciuszki, pomidorki szły siatkami i skrzynkami to pretensji nie było? ha. Aż tak dvpa piecze ? A na pomówienia są paragrafy, a jak macie coś do pracownika do podejdźcie i prosto w oczy powiedzcie bo kozak w internecie a pyz da w świecie, fujary bez ambicji i odwagi Hahahaha Co za (usunięte przez administratora)

Wwww
@Haha

Menadżer nie spinaj się tak bo Ci pasek pęknie i Kałdun opadnie. Weź się za robotę a nie ściemniasz. Właśnie takie ściemniacze jak ty mają najwięcej do powiedzenia

@Haha

Ciekawe czy tobie by się uśmiechała co dzień robić na niego a on jeszcze ma najwięcej mądrości do powiedzenie... Jak się za robotę weznie to ludzie się czepiać go nie będą

@Tak tak

Jego sprawa, jego problem.Skupiasz sie tylko na tej osobie. Rozejrzyj się wokiło. Wszyscy zasuwają na tych lepszych

@Adrian

Oszczędności.

Wwww

Zwolnić rudego "speditora" to by była oszczędność. . Elo osiemtrzydwiescie

@Wwww

Szkodnik po całości. Zwolnić a pensje podzielić na premie dla ludzi którzy chcą naprawdę pracować. Bo on nie wyraża nawet 1% chęci do pracy

@Wwww

Bardzo dobry pomysł i ta nic nie robi a bierze nie mało

@Andrzej

Słusznie ,jego brat nic nie lepszy nierób

Edyta
@Marek

Jaki brat? Tu chodzi o rudego spedytora co tnie w ciula już parę lat

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.