Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

globtroter  Picia38

Nikt Cię w pracy na siłę nie trzyma. Najlepiej to się zwolnij i nie marudź.

townicaPatrian  Antipop

Pracuje kilka miesiecy, jestem zadowolony ;-)

zochaa stara_cza

Jestem zadowolony.

e corpsButterfly nymph

musze powiedziec ze jestem pozytywnie zasoczony, tyle zdarza sie tutaj negatywnych opini a jak poszedłem do pracy to okazało sie że ok

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
bv  espIrit d

ja tam lubie prace tutaj

audiicarn. Asica

Obawiam się, że komentowanie żeby cokolwiek napisać świadczy o twojej inteligencji lub frustracji.

Cazioo Maksym

wiadomo jak w kazdej robocie ;D ja jestem zadowolony chociaz czasami zapierdziel jest

polecajcy

polecam 100%

aobserwator beata

Przyzwoicie a ma ktos info o przyjeciach?

apsik PsYcHoL z

miejscu, Firma ok, całkiem szeroka, niezłej jakości oferta produktów. Atmosfera raczej okSpróbuj, jak ci nie spasuje to nikt cię na siłe trzymac nie będziegoworkiem się zbytnio nie sugeruj

szekmax Mada

gdzie Jeśli ktoś się zastanawia czy warto tu spróbować pracy, to odpowiadam że tak, szczególnie osoby które pracują na produkcji w inych zakładach docenią

Betelgeza Konik Mor

Polecam, fajni ludzie, dynamika, różnorodność

Elf wesoło-sm

Firma się rozwija i ma nowe zamówienia więc jest ok

Aneta

Widzę ,że był tu spokój a teraz zrobił sie ruch w interesie czy to oznacza ,że firma znowu prosperuje normalnie

nawredna sachmet

Pracuje kilka miesiecy, jestem zadowolony ;-)

ja wspominam ze byla fajna atmosfera i fajna praca ogolnie polecam

Xanadu Danael  okamisan cafe l

Jestem zadowolony.

din0

Jak może się rozwijać(usunięte przez administratora)

Szoki
@din0

Haha wiesz w to co ludziska wpisują

Nick2

Widać że Pan Krzysiu w stół uderzył bo od 2 czy 3 tygodni jedna osoba daje pozytywne komentarze. I to ciągle kopiuj/wklej. Najpierw ocena która ma 13 zdań pozytywnych, później cała seria pozytywnych komentarzy wyciętych z pierwszego wpisu. Ogólnie pomysł dobry żeby troszeczkę przyćmić rzeczywistość, ale dobrze by było trochę jednak przemyśleć sprawę ponieważ mamy cały dialog pozytywnych wypowiedzi i nagle wtrącenie typu:"nie narzekajcie bo tutaj super jest". Panie Krzysiu nie ma co tak pisać skoro same pozytywne komentarze są. Pozdrawiam wszystkich którzy nadal pracują i oczywiście Pana Krzysztofa również. Walczcie dalej bo jest o co.

Nick2

Masz na myśli głównie siebie?

worker

26 mln pln w KRD dlugu ciekawe ile (usunięte przez administratora) wycenil 28.06 moze rusza zalegle wyplaty

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.