Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

smtowiec

również kaska jest u mnie

szalony

przeciez kasa jest cala, ludzie ktorzy juz nie pracuja sieja ferment

Taki tam szaraczek

Komuś się chyba nudzi. Ja wypłatę dostałem. Pytam się tylko jak nie dostawać powiadomień o komentarzach z tej strony na maila?

kkk

jaka sytuacja? poszły wypłaty?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pieniążki

Jutro wypłata! Pieniążki kochane, kiedy was dostanę!

Jambojet
@Pieniążki

Najpewniej pod koniec marca. Ale to będzie pierwsza rata. Druga nie wiadomo kiedy.

jj

jak tam w ogole jakies projekty sa? linia smt lata?

Nkhdgvcxghj

Pracuje w tej firmie dwa lata, bywa różnie ale jak czytam opinie to się zastanawiam czy to napewno o nmi.

robert

novamedia juz nie wstanie w kolan a co do usuwania komentarzy niewiem co to ma na celu jesli firma nie placi to nie mozna sie dziwic ze nikt tam niechce pracowac a usuwajac skodzi sie ludzia ktorzy potrzebuja pieniadze na zycie nikt normalny nie przyjdzie do firmy w ktorej raz jest wyplata a raz jej nie ma zwykli oszusci bo nie mozna inaczej nazwac ludzi ktorzy nie informuja o tym ze umowa skonstruowana jest tak ze otrzymuje sie podstawe i premie ktorej nie wyplacaja okaze sie ze pracuje sie za 2000 na reke a 500 to premia ktorej nie wyplacaja bo nie maja z czego odradzam tam pracowac bo ludzie tam przychodza na miesiac i po miesiacu sie zwalniaja

bolec

Czyli co ? Kasy na wypłaty nie ma , ale na usuwanie komentarzy z tej strony już jest ? No nieźle ..

joint

i żadnej info co się dzieje. To jak strzał w pysk brudną skarpeta dla pracowników. Wypada by dali nam znać kiedy będzie należną nam kasa

maestro

Może i na "kącie" jest ale na koncie to na pewno nie ma, chyba że to kadra kierownicza/administracja taka ortograficznie poprawna i oni już mają na "kątach".

James Bond

Sentyment do firmy ktora nadal nie wyplaca kasy w terminie ?

gonzo

tak jest na kącie

maestro

Dostaliście wypłaty za ten miesiąc?

Czy firma istnieje?

Czy firma wróciła do wypłacania wynagrodzeń?

Czy firma nadal istnieje v2
@Czy firma istnieje?

Byli pracownicy mają chyba jakiś sentyment to nmi. Praca jest, kasa jest, ludzie są, firma nadal istnieje, tylko ciebie nie ma.

Int
@Czy firma nadal istnieje v2

Pewnie tak im sie wspaniale pracowało, ze żywią tyle sympatii :-)

nieprezes

Wy to jesteście nieogary życiowe - zastanawiacie się jaka jest kondycja firmy i czy będzie następna wypłata. Wystarczy przejść się do czytelni KRS i zajrzeć do akt spółki - tam będzie wszystko - wyniki finansowe za kolejne lata, uchwały, umowa spółki i zmiany, lista środków trwałych (samochodów, komputerów itp) a nawet kserokopia dowodu osobistego prezesa zarządu i zaświadczenie o jego niekaralności.Firmy mają obowiązek składać takie dane do rejestru. Rejestr jest publicznie dostępny i każdy może go przeglądać oraz robić fotki. Wszystko legalnie.

wąski
@nieprezes

tak ale z rzeczywistością niewiele ma to wspólnego. Często bowiem firmy ukrywają dochody. Nie mówię oczywiście że akurat ta tak robi

mix

A mnie ciekawi kto wykupił opcję na domenę novamedia.pl w marcu. Ktoś chyba liczy na postawienie pod domeną novamedia.pl "serwisu dla urządzeń" :)

Taki tam szaraczek

I znów jest kasa przed czasem. Niech jeszcze nie będzie na co narzekać i dopiero się narobi... Jak żyć

driver

prawdopodobnie 12rc23b8 :P ;)

Nickt
@driver

Wersja jest mało istotna. Najważniejsze pytanie to czy dev, test czy stable? Obstawiam dev :-P

Aneta

@driver 2017-06-27 22:31 Dzięki za uwagę. Zawsze też można mnie poprawić, jeśli coś nie do końca zrozumiem. A jakie Ty masz doświadczenia z NOVAMEDIA Innovision?

bitlebite
@Aneta

Jak masz na imię? Podaj wersję swojego oprogramowania.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.