Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Bubble witch

Śmiać mi się chce kiedy czytam wasze opinie o Scherpenhuizen. Kto pracował mniej więcej krócej niż 3 miesiące zawsze będzie miał negatywne nastawienie xD. Wiadomo że szefostwo zawsze będzie naciskać i w ogóle ale nie można powiedzieć bo gdy jest problem to starają się go rozwiązać. Co do Polaków a Hiszpanów, owszem Polaczki jak Polaczki trzymają się razem ale też trafiają się takie osoby które na siłę będą strać się ci uprzykrzyć życie a nie mówiąc już o takich którzy nie potrafią przyznać się do błędu. Hiszpanie jak hiszpanie też trzymają się razem ale też mają swoje za uszami i nie śmiem tutaj ich bronić.

eh
@Bubble witch

Jest róznica pomiedzy ciezkimi poczatkami i ludzmi, ktorzy nigdy nie pracowali ciezko, a wrecz znecaniu sie, bo ktos sie komus nie spodobal. Wysmiewanie, obgadywanie na glos itp. na porzadku dziennym. Zniechecaja nowych pracownikow, sprawiaja, ze sami stamtad uciekaja. A agencja klamie, ze 'nigdy nie bylo takich zgloszen'. No pewnie, ze nie bylo, ludzie od razu sie zawijaja. Nikt nie jest dzieckiem.

Ile jest zmian w Scherpenhuizen Packaging?

Czy w Scherpenhuizen Packaging zatrudniani są obcokrajowcy?

Para

Większość to obcokrajowcy

@Para

Na ten moment gdy padła ta opinia wspomniana "większość" ile mogła wynieść? Wiecie może jak jest na dzień dzisiejszy jeśli o te proporcje chodzi? Jak to na atmosferę wpływa? Pisali rok temu, że była dość słaba...

Do Emilia
@Emilia

Jest w cholerę Polaków mniej Hiszpanów. Polacy jak to Polacy wiadomo, niektórzy stworzą zgraną ekipę a niektórzy będą siać ferment jak to z naszymi bywa. Hiszpanie to straszni rasiści i nie lubią Polaków dlatego są sprzeczki. Zwłaszcza jeśli chodzi o liniową Virginię. Jakby wszystkie rozumy pozjadała. Każdy ma na nią wyjebke a ona myśli że jest jakaś ładna i macha dupą. Jak jej się nie spodobasz lub zajdziesz za skórę to oskarży Cie o molestowanie ???? choć nie znam osoby która by ją wgl wzięła w obroty.

@Do Emilia

a to nie wiedziałam, że różnice kulturowe mogą być tak spore. dobrze wiedzieć w takim razie. ale pytanie jak sobie wobec tego radzić? tam to nikt tym nie zarządza? co z jakimiś zgłoszeniami skoro potencjalny rasizm został przytoczony?

Nick32

Witam , planuje rozpocząć pracę w tej firmie , czego mogę się spodziewać? Czytając komentarze widzę że większość tutaj piszących narzeka na komunikację i wywyższanie się teamlederow akurat to mnie nie ruszą bo nie mam zamiaru być czyimś (usunięte przez administratora) i być pomiatanym

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątaczka z prawem jazdy
Polned Uitzendbureau
logo firmy Praca dla szlifierza
Armadas B.V.
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski

Witam. Jak teraz jest z pracą?? są godziny? ponieważ zastanawiam się nad powrotem do pracy.

Grzegorz

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy praca ruszyła? jest dużo pracy; czy warto przyjechać??

Patryk

Przyjeżdżaj po 12 h codziennie zapierdol nie ma w co ręce włożyć dawaj

Iluzja
@Grzegorz

Na dzień dzisiejszy jest bardzo mało pracy. Ludzie są odwoływani . Wolne dni w tygodniu to norma.

Ppppppppiiiii
@Grzegorz

Witam czy nadal jeszcze. Firma istnieje czy już upadla czy robotę macie czy już brak godzin jak to teraz wygląda

Ziomutek
@Patryk

12 godzin?skąd ty masz takie info

@Ziomutek

A ty jakie masz? Podzielisz się? Nie żeby coś, ale on to pisał ze 2 lata temu, to wtedy mogło być inaczej? Sporo zmieniło się na przestrzeni lat? Od kiedy tu jesteś?

Cicho_ciemny
@Ziomutek

Jak narazie pracy brak, mało godzin. Najlepsze jest to ze agencje ściagają ludzi do pracy a jej brak.???????? Ludzie siedzą na hotelu i tylko się (usunięte przez administratora)

@Cicho_ciemny

jak wtedy agencja jest wynagradzana tak właściwie? skoro pracy brak to z czego opłaty by brali, że im taka postawa miałaby się opłacać? i czy to wina zawsze miałaby leżeć po ich stronie odnośnie tego braku pracy, że tak piszecie? przed wyjazdem ma się szansę na weryfikację potencjalnego pracodawcy?

Ktoś

(usunięte przez administratora) HOLENDRZY TO NADZORCY POLACY TO...KAPO ... szkoda że niektórzy tak NISKO UPADLI i sprzedali się za GROSZE ale kiedyś wrócicie do kraju i wtedy ...... może spotkacie tych gorszych .... życzę WAM TEGO I BĘDĘ CZEKAŁ odbierzecie DOBRO ..... które tam dawaliście .....serpa TO NAJWIEKSZY GNÓJ brawo rodacy .....

@Ktoś

Mój drogi, SHERPA już od dobrych kilku lat nie istnieje ???? i nie sadze żeby wielu ludzi do Polski chciało wracać ????????

Na jakie benefity można liczyć w Scherpenhuizen Packaging?

Młody

Jeśli lizesz (usunięte przez administratora) shiftleadrom itd to masz to co chcesz...Widzieliście tego supervisora na sekcji 5?Kurde,dramat....Ktoś kto nie potrafi pisać ma takie stanowisko... Wstyd i żenada dla zakładu...No ale cóż....głupimi ludźmi łatwiej jest sterować....

TRAKTUJĄ TAM CZŁOWIEKA JAK JAKIEGOŚ S. MIĘ. CIA.. CI CO. MAJĄ FUNKCJE MYŚLĄ ŻE SA KIMS. LINIOWA MAŁA BLONDYNKA W OKULARACH TO POWINNA BYĆ ZAMKNIĘTA NA JAKIMŚ ODDZIALE DLA POWAŻNIE CHORYCH.. . OMIJAJCIE SA LEPSZE PRACĘ ZA LEPSZE PIENIĄDZE...!!

Mateusz
@Marek

Przypadkiem chodzi o andzelike

Greg

Witam chciałem zapytać czy można podjąć pracę w scherpenhuizen będąc na swoim zakwaterowaniu.

@Greg

Tak, można.

A lepiej to wychodzi finansowo?

@Karolina

To zależy ile kto płaci za wynajęcie domu/pokoju. Agencja odlicza po około 100€ tygodniowo, plus koszt ubezpieczenia około 25€ tyg.

Emilia

A na co najczęściej się ludzie decydują? Bo może fatycznie idzie znaleźć po okazji jakoś taniej?

Praca jak praca,zakład jak każdy inny. Praca raz lekka ,raz trochę cieższa. Natomiast zakład zszedł na psy bo poziom inteligencji i chęci ludzi przychodzących do pracy jest teraz bardzo niski.Przychodza do pracy pijani albo zjarani.Zwrocisz grzecznie uwagę a spotkasz się z chamskim odpysknięciem. Ludzie brani z łapanki na stanowiska liniowych ,więc nie ma się co dziwić że wszystko źle funkcjonuje.Malo zostało juz tam starych pracowników znających się na rzeczy.Szkoda bo praca nie jest zła,ale ta cała otoczka to brak slów...

Edyta

Kurcze, a wczesniej była inna atmosfera? Firma cos robila, zeby lepiej zintegrować ludzi czy tez nie?

Mona

Najgorsza firma w jakiej pracowałam atmosfera fatalna po rocznej przerwie nic się nie zmieniło śmieszny mały gość chyba teamlider?? kto go tam zatrudnił a te babska chodzące w kolorach czerwieni i niebieskiego wiecznie nie zadowolone nie mają szacunku do ludzi tam każda ma jakieś problemy emocjonalne o liniowych brak słów nawet szkoda się rozpisywać Omijajcie nie warto!!!!!!!

Edyta
@Mona

Piszesz tylko o atmosferze, a jak reszta warunków w firmie? :) Umowa, stawka? Zakładam że skoro temat nie został poruszony to nie jest najgorzej? :D

Jacek
@Edyta

Byłem miesiąc temu umowa przez biuro kasa mała za mała a trzeba było robić za innych bo tego głowa bolała tego palec a temu się nie chce

Honorata
@Jacek

mozesz uscislic ? byles na rozmowie o prace i umowa jaka ci zaproponowali nie byla satysfakcjonujaca i do samej pracy nie pojechales?

Ta pani edyta usunęła ostatni komentarz. Pracuje z nią, niech pani ułoży sobie własne życie a nie czepia się innych polakow. I niech nie udaje kogoś kim nie jest. Odwal się babo od polakow bo widocznie w Polsce byłaś nikim jak siostry J

Mala

chyba nie masz swojego życia ze zajmujesz sie cudzego

Najgrosza firma w jakiej pracowalem -slabiutkie zarobki -przerwy zalezne od operatora -nie wiesz do ktorej tak naprawde pracujesz nawet bo w kazdej chwili moga powiedziec ze idziesz do domu albo zostajesz I tez nie wiesz o ktorej konczysz jak w planie napisane do 23 to mozesz pracowac do 4 nad ranem -rzucaja cie po roznych stanowiskach jak sie im spodoba -traktowanie ludzi jak smieci przez polskich team liderow co chwile o cos pretensje -zalety to jedynie ladny zaklad I kantyna

Adaś
@Adam

Super firma najlepsza w jakiej pracowałem . Zarobki 500 euro tygodniowo .Czas leci tak nawet nie wiesz ,ze już pora na pauzę . Zmiany lini nigdy się nie nudzisz, możliwość rozwoju .Team liderów polskich nie ma poza jedna miła Polką, która zawsze ci pomoże .

Chyba w alternatywnej rzeczywistości

Kaska

Że co ??? Żałosne. Nie ma to jak liniowy wstawi opinie. Drama

Adaś
@Kaska

Dziewczyno na liniowego to mnie nigdy nie chcieli ????

TOMASZ

HEJ WSZYSTKIM JAK JEST TERAZ NA SHERPENHUIZEN CZY WARTO PRZYJEZDZAC

@Adam

PISZESZ KŁAMSTWA PRZERWY NA SCHERPEN SĄ STAŁE i nie są zależne od operatora ......wiec po co piszesz GŁUPOTY co do popoludniowek to pierwszy plan okresla w PRZYBLIŻONY CZAS PRACY potem on może ulec zmianie w zależności od potrzeb ...tyle w TEMACIE

@Nikt

Klamstw nie pisze zreszta po lajkach widac ze mam racje bo kazdy sie z tym zgadza wiec cos musi byc nie tak

@Adam

Faktycznie trochę tych lajków uzbierałeś. Ale on dorzucił swoje 5 groszy po połowie roku, więc to o czym napisał w sumie mogło przecież się zmienić. Chyba nie wiesz dokładnie co się tam dzieje, skoro już nie pracujesz?

Wojtek

Witam. Jak teraz jest z pracą? jest dużo godzin; czy warto przyjechać?

Gawron
@Wojtek

Nie ma roboty chcesz przyjedź i bendziesz na domku siedział po 3dni i 2 lub 3 do pracy może uda ci się przepracować cały dzień nie ma roboty nie warto

Zimówka
@Gawron

(usunięte przez administratora) prawda pracuje w tej firmie 2 miesiące zaledwie i jestem zadowolona czemu nikt nie napisze dobrej opini tylko źle.Bo takie właśnie komentarze piszą osoby którym coś nie pasuje i zmieniają co chwile pracę.Kokosow nie ma fakt ale da się zarobić i godziny są czasem mniej czasem więcej o nadgodzinach od formują wcześniej i k ma pracy do 4 rano bzdura

Teresa
@Zimówka

To w jakich godzinach się tutaj mniej więcej pracuje, skoro mówisz że do 4 rano to na pewno roboty nie ma?

Nikt

A to ta woźniak co uważa się za damę. Słyszałem o tej sytuacji. Parodia. A kim ona jest. Nikim

Nikt

Witam. Super opinia o pracy .... można się wiele dowiedzieć np. Kto z kim śpi.... śmiechu na sali żal ludzi którzy nie mają swojego życia.

Nikt

Tak na marginesie wspaniały liniowy pan G kryminalista i (usunięte przez administratora) został sam bo na to zapracował a firma po takich nie płacze.

mała

czy nie macie swojego życia tylko zajmujecie czym nie powinniście

@Nikt

Pani e. Proszę nie pisać tu o mnie bo nie ja dodaje tu komentarze...choć wiem kto..dorośnij kobieto...Bo to nie ja. Daj mi spokuj

Grzegorz

Witam. Jak teraz jest z praca?? warto przyjeżdżać??

Para
@Grzegorz

Warto jak na tą porę to duzooo pracy

SmokeIt

255€ za 40H pracy????????.Smiech na sali xd

wikary

Mały zezowaty wózkowy chcąc odbić grubemu liniowemu byłą już kobietę zwalił na niego puste boksy a teraz się już z nią buja taki mały zezowaty chłopczyk.

Kris
@wikary

A ten gruby liniowy to ten co nic nie robi i lazi dniowe po hali i ręce w kieszeni i lowelas?

Tadeus illuas.

I liked working there, but i would not do it for very long time. Is the fat quality guy stil there. Can't remember his name but he was nice to all people on lines, not just to bosses but everyone.

Sebek

Widzę,że nic się nie zmienia .... Pracowałem tam w 2014 roku i mam takie same wspomnienia "Tempo kolega" "Szybciej kolega", najgorsza robota w życiu, (usunięte przez administratora). Omijać z daleka (usunięte przez administratora) W Holandii jest dużo pracy, za normalną stawkę i w normalnej atmosferze . Polecam szukać przez holenderskie angencje, takie jak Timing, gdzie też są polscy koordynatorzy

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging