Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Maska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jestem operatorem od kilku ładnych lat tutaj...Chce zapytać,od kiedy to operatorzy mogą miec przy sobie telefon?Niejaka pani Patrycja Sz od dobrych kilku miesięcy nosi na linii telefon służbowy który można dostać tylko na górze.Czy to normalne???Żaden inny operator nie ma takich przywilejów...Wiadomo,ma faceta jako SV ale to inna bajka.

Grzesiu84

Jak dostaniecie tu robotę od razu zawijajcie wroty do Polski albo ogarniajcie coś innego na miejscu bo szkoda nerwów i zdrowia... Głównie chodzi tu oczywiście o P0laczków zaczynając od liniowych wzwyż których biorą chyba żywcem z pod bramy w patologicznej kamienicy, bo tak tylko można opisać zachowanie wyżej wymienionych... ciągle pretensje o nic, problemy z d0py, nękanie, wyładowywanie na was zwykłych pracownikach swoich frustracji bo w Polsce robiliby na kasie w spożywczaku walcząc o przeżycie w Scherpenhiuzen złapaki boga za nogi. Szkoda bo robota nawet spoko tylko rodacy z roku na rok robią z tej firmy co raz wiekszy kołchoz i obóz pracy przy okazji dop...olą wam z byle powodu żeby sobie humor poprawić jak typowy patus w gimnazjum. Pozrawiam ozięble.

Sigma
@Grzesiu84

Ten zakład to dramat....A pracujący tam ludzie,nazywajacy się kierownikami to dramat.W normalnym zakładzie aby być na takim stanowisku trzeba mieć przynajmniej średnie wykształcenie,obycie z ludźmi, poprawność wypowiedzi w mowie i pismie...Tutaj nie-wystarczy ze dobrze donosisz i stanowisko masz...Supervisor-smierdzi od niego gdyż caly tydzień w tych samych łachach chodzi,podpisać nie potrafi się gdyż 2 lata w jednej klasie siedział,oprócz tego zaliczył zakład karny w Polsce...Brawo....Więcej takich...

Margaret

Jak tam teraz wygląda z pracą, bo słyszałam że kiepsko bardzo i lokacje też daremne, liniowe i team liderzy dalej chodzą jak smerfy?

@Nickk

Haha nadmiar.? Utrzymywanie porządku na linii,segregowanie produktu,czy szybka praca rękoma to nadmiar.? Osoby chętne do pracy nigdy nie usłyszą od nikogo w tej pracy złego słowa tylko leniuchy które chcą nic nie robić a dostać kasę będą mieli wieczne kłopoty z liniowymi czy timeliderem. Jedynie panowie mają wycisk na niektórych liniach,ale w porównaniu do tego co było kiedyś to teraz w tej pracy traktują nas jak w przedszkolu wszystko pokazują gdzie kłaść jak odkładać jak wkładać produkt do szalek czy na taśmę.

Józia Nowy wpis

Hejka, patrzyliśmy teraz z chłopakiem na stronie na ofertę pracy dla pracownika produkcji. było tam w niej napisane, że oczekują dostępności na dłuższy okres czasu (min 6 miesięcy). to jak teraz pojedzie i wcześniej zrezygnuje to co mu grozi?

Nikt Nowy wpis

A ludzie w scherpen dalej są tak sama żmijowaci i zawistni jak byli gdy byłam w wakacje nic się nie zmieniło w tej firmie.... Szkoda że większość pracowników firmy to wredne i wstrętne osoby bo pracowało by się całkiem przyjemnie

Nikita Nowy wpis
@Nikt

No niestety ci ludzie nigdy się nie zmienią. Byłam już w innych agencjach i nigdzie nie było takiej zawiści jak w scherpen. Polak Polakowi wilkiem, natomiast jeśli chodzi o ludzi innej narodowości to są zajebiści ;)

Maska Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Funclub Ewa z kantorka

Czyzby ten wpis zostal napisany przez rozplakanego Pana Karakule czy jak to sie tam zwalo , ktory perfidnie obgadywal, wyzywal firme oraz pracownikow tej firmy ORAZ robil to “wspolpracujac z ta firma.. jak nisko trzeba upasc, zeby wypisywac takie bzdury na temat innych osob nie patrzac na siebie … jeszcze uciec do polski przed szefostwem .. czy to nie jest smutne byc takim tchorzem , bezmozgowcem i (usunięte przez administratora) ? Wszystkim osobom zycze aby doceniac swoja wartosc i innych wartosciowych ludzi wlasnie takich jak Pani Ewa z Magicznego kantorka !

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątaczka z prawem jazdy
Polned Uitzendbureau
logo firmy Praca dla szlifierza
Armadas B.V.
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski

Niebieskie kurtki? A jakie jeszcze ich kolory tu macie? Są jeszcze większe podziały pomiędzy stanowiskami? i generalnie faktycznie na żadnym stanowisku tamtej premii nie ma? jak teraz wisi oferta na kontrolę jakości to piszą w niej o tym, że wynagrodzenie jest adekwatne do wyników, pytanie tylko czy wynik co miesiąc nie może być inny…?

Cześć, a jakie są takie regulaminowe zasady w związku z otrzymywaniem premii? ktoś przytoczył przykład ze dobrze byłoby być karanym, nie znam tej sytuacji, a interesuje mnie bardziej standardowe podejście do pracownika. czy w pierwszym miesiącu pracy już można cos dodatkowego otrzymać?

Jakie premie ? Odkąd tu pracuje nigdy nie zobaczyłem żadnej premii a pracuję już półtorej roku. Premie to tylko ściema. Zresztą i tak nikt żadnej premii nie obiecuje. Praca jak praca, jest dobra nie ma co narzekać ale niektórzy leaderzy w niebieskich kurtkach to śmiech na sali.

Czy pracownicy w Scherpenhuizen Packaging dogadują się między sobą?

Czyli w zasadzie jakie jest minimalne wyksztalcenie, które trzeba mieć by można było się zatrudnić? gdzieś ktoś pisał o średnim ale to nie na każde stanowisko raczej? Co z jakimiś zaświadczeniem o karalności?

Jak można się tu stać team leaderem? Patrząc po ostatnich opiniach widzę, że ludzie odnoszą się do pracy na tym stanowisku, ale interesuje mnie szersza perspektywa. Zarobki mnie zastanawiają i czy w ogóle tam na miejscu rotują?

Grzesiu84

Greg
@Grzesiu84

Serio aż tak źle tam jest ? A jak na zakwaterowaniu jest jeżeli mogę wiedzieć ? Byłeś w valkenswaard na bungalach moze czy na innej lojacji

Emilia

A jakieś jeszcze powody do omijania?

XxX
@Grzesiu84

Zabawne, że nic się nie zmieniło przez 5 lat. Ja właśnie tak wspominam pracę tam tak jak opisałeś wyżej. Zabawne jest również to, że liniowi i teamleaderzy głównie z Polski myślą, że mają takie funkcje i panoszą się jakby byli nie wiadomo kim, a nikim specjalnym to oni nie są :D pilnują żeby ładne warzywko pracownik spakował albo żeby waga się zgadzała, śmiechu warte :D też wspominam tą firmę jako (usunięte przez administratora). Moja najgorsza praca w Holandii. Zgodzę się ze wszystkim co napisałeś i trzeba ostrzegać ludzi, żeby nie jechali tam pracować. Jest wiele ciekawszych firm.

Mateusz
@Grzesiu84

Potwierdzam szkoda nerwów na tą firmę i pracę z polaczkami czasami liniowi się tak zachowują jakby byli bogami a jak ktoś przyjdzie nowy i widzą że ma biały czepek to go dojeżdżają porażka wkoncu ktoś się wk.....i dojdzie tam do tragedi

@Mateusz

skąd taka kultura pracy się bierze, że Polacy wzajemnie mieliby się w ten sposób traktować, który przytaczacie? Piszesz o zdenerwowaniu się to w sumie nigdy jeszcze żadnych takich większych konfliktów to tam nie było, żeby do rękoczynu miało dojść?

Odnośnie tych wspomnianych stołów to jak sytuacja względem posiłków pracowniczych wygląda? jest tam teraz normalnie jakaś stołówka prowadzona? albo kantyna? Gdzie i kiedy zazwyczaj można zjeść? Samemu trzeba sobie oplacic?

Sigma

Ss

Radzę tam nawet nie wchodzić do tej firmy czułem się jakbym był w jakimś obozie (usunięte przez administratora) (to te z BHP) chodzące co chwilę sprawdzają i poniżają ludzi i chamskie odzywki team leaderów lepiej żebyś się do nich nie odzywał bo szkoda nerwów fuj aż się rzygać chce jak sobie pomyślę o tym miejscu

Tom

Po pierwszym dniu jak tam przyszedłem to od razu chciałem z tamtąd wyjść jak poszedłem na stanowisko i nie wiedziałem za bardzo co mam tam robić przyszła jakaś baba i mi w nerwach się zapytała czy mi krzesełko przynieść

@Tom

A to było stanowisko siedzące czy stojące? Pomogła? Pytam, bo ciekawi mnie aktualna atmosfera pomiędzy ludźmi, bo jak tak scrolluje niektóre opinie to wychodzi na to, że rożnie o niej jednak pisali. I tak w sumie sam byleś na tym stanowisku? gdzie współpracownicy wtedy byli?

Cep

Ziomeczku ! Jakbys czytal to forum to bys wiedzial jaka panuje tam atmosfera I spindalalbys jak najdalej . Po za tym to ja mysle ze ty wsumie bardziej przyciagasz laski niz odstraszasz wiec nalezy sie tobie premia bo inaczej pewnie by sie juz dawno zwolnily a o chetnych do pracy na tej firmie bardzo ciezko. Nie pomawiaj kolegi co ma 40 lat bo sam nie chcesz byc pomawiany wiec to troche Nie pasuje i nie musisz sie nikomu tlumaczyc skoro masz tez pozwolenie od twojego przelozonego.

Martyna

Ludzie ! Omijajcie wielkim łukiem , ostatnio doszło do mordobicia na terenie zakładu , w ubikacjach jest aż biało od proszku i wcale się nie dziwie bo na trzeźwo ciężko ogarnąć to co tam się dzieje podobno jakaś dziewczyna wygrała sprawę w sądzie z ta firma o zle traktowanie ale jest zakaz mówienia o tym . Ma sa kra !

Lady wadylis

Hmm coz mozna powidziec :niektorym ludziom to funkcja rozumy pozabierala,ponizanie ludzi jest na pozadku dziennym..Zero szacunuku do zwyklego pracownika Mam funkcje to jestem kims waznym,z takiego wychodza zalozenia szczegolnie.Polowa osob typu tzw super wajzer to powinna byc zwoniona

Maggie

Najlepsza praca jaką miałam. Lekka i nieskomplikowana, fajna atmosfera oraz niezle zarobki

@Maggie

a jako kto robiłaś? To znaczy, że w razie czego polecasz? Podaj szczegóły żeby było wiadomo jak na taka ofertę trafić. Ktoś pisał, że czasami na rozmowie mogą cos koloryzować, wiec na co uważać? To mój pierwszy wyjazd

Czy pracownicy w Scherpenhuizen Packaging dogadują się między sobą?

@Pracowniczka

Pracowałam w różnych firmach ale to jak tutaj rękoma naszych rodaków traktują pracownika to skandal . W Holandii jest zabronione przeszukiwanie kieszeni pracownika tu robi się to dość często , obserwowanie na kamerach tez jest zabronione tu obserwują Holendrzy w biurze i wysyłają swoich podwładnych Polaków aby szybciej pracować bo na kamerach widza ze się rozmawia. (usunięte przez administratora) na godzinach trzeba być już 5 nieraz 10 min przed rozpoczęciem na lini oczywiście za te minuty nie płaca a gdy się spóźni 2 min to odciągają 15 . Od jednego z szefów dowiedziałam się ze dla Holendrów jesteśmy marionetkami i mamy tu robić co nam każą. Nie raz słyszałam ze jak czegoś nie rozumiem to mam sobie innej pracy poszukać bo tu jest praca dla (usunięte przez administratora) i nie trzeba nikomu dwa razy tłumaczyć . Wsumie to tłumaczy dlaczego masa ludzi odeszła z tej firmy a zostali ci dla których ta praca została stworzona . Skandal ! Nie polecam nikomu chyba ze ktoś czuje się debilem .

Mati
@@Pracowniczka

ja mam podobne doswiadczenie jak kolezanka , tez nie polecam , dodalbym jeszcze ze soboty sa platne jak zwykly dzien , nikt tu praktycznie nie chce pracowac zdecydowana wiekszosc ludzi ciagle narzeka i odchodzi.

@Mati

To normalne ze sobota tak jest płatna? I przede wszystkim czy musicie na niej być? Tak poza tym w którym momencie możecie poznać już jasno cale warunki pracy. przy rozmowie jak podpytasz to na wszystko odpowiedzą?

Marzena

Soboty są obowiązkowe płatne jak zwykły dzień w zamian możesz lecz nie zawsze tak jest , liczyć na dzień wolny w tygodniu , na rozmowie ciężko się wszystkiego dowiedzieć raczej koloryzują a jak jesteś chory to najlepiej jakbyś się pokazał ze faktycznie jesteś inaczej straszą ze nie zapłacą

Margaret

Dariooo
@Margaret

Praca się zaczęła, wiec już ludzi jak mrówek… lokacje tylko domki i kawalerki xD jak agencje twierdzą!!! XDDD obecnie jest więcej liderów i team liderów niż pracownikow xD

bono
@Dariooo

Dokładnie,więcej rządzących niz pracujacych.I do tego rozleniwione panie z TWI-porażka.Chodzą,nic nie robią,chowaja się za paletami żeby tylko nie pracować.Nowym ludziom nic nie tłumaczą i nie pomagaja...

@bono

w jakim zakresie tym nowym osobom pomoc na pewno by się przydała? i co wtedy w razie jakichkolwiek problemów? do kogo ewentualnie można iść z zapytaniem w ramach alternatywy i po jakim czasie osoba nowa zostaje uznana za "wdrożoną"?

Nickk
@Emilia

Nikt ci w niczym nie pomoże, dostajesz na start nadmiar niewytłumaczalnych obowiązków. A oni patrzą na ciebie śmieją się i pytają czy udajesz ze pracujesz

@Nickk

Ruda ziuta

Ja to się zastanawiam skąd ludzie biorą takie brednie.Owszem praca na produkcji nie jest łatwa,ale serio atmosfera i traktowanie ludzi tak jak piszą inni ,jest brednia.Jestem operatorka,i owszem nie każdego lubić się da,ale nie ma żadnego wyzysku ,tak jak piszą, czy złego traktowania ludzi,owszem jeśli,ktoś przyjdzie i na dzień dobry piszczy ,jest hamskii to i człowiek odpowie.Ale ja uważam że i zarobki jak i praca jest ok.Wiadomo są ludzie i ludzie ,ale to jest produkcja tu pracują setki ludzi różne haraktery.Ale wystarczy pracować ,a wszystko będzie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging