MOSRiR

Szczecin

Opinie o MOSRiR

stefan dyrektor 2012-10-06 10:11:59
pan dyrektor przesadza ze swoimi pomyslami np wkladanie papierkow za szybe to(usunięte przez moderatora)tak samo z szortami nie ma pojecia jak jest na innych basenach zycze mu by tam dlugo nie popracowal bo nikt z nim nie wyrobi ocena dla dyrektoro to ponirzej krytyki
janek 2012-10-06 10:25:18
dziekuje paniom srzatajacym na sds za ich pswiecenie i porzadek niech to dotrze do pana dyrektora sdsu jestem czestym bywalcem i slysze co wyprawia te dziewczyny naprade ciezko pracuja a jesli komus jest brudno bo wypisuje glupoty to niech sam przyjdzie w sobote i pomoze bo jest tych pan za malo jak na tak duzy obiekt opinie pisze dla pana dyrektora by ruszyl wyobraznie bo ma jej widocznie za malo
Tom 2012-11-03 16:55:24
Tak tak postanowienia Dyrektora sa z epoki komunizmu ChodziLem na basen od samego poczatku w tych samych kapielowkach az tu nagle przestaly byc kapielowkami bo okazalo sie ze maja kieszenie ( chyba zebym nie wyniósł w nich czsem za duzo wody )
jacek 2012-11-03 17:03:20
Pozdrawiam Ojca Dyrektora proponował bym wprowadzić obowiązek pływania synchronicznego z różańcem
mlonk 2016-04-21 23:29:25
anonim, A zastanawiam się czy ktoś teraz do nich składał swojąaplikację ? Gdzięś na goworku wydaje mi się były ogłoszenia do nich ale nie pamiętam co i jak ... Problem w tym, że wynagrodzenie u nich to raczej nie więcej niż 2 tyś, ale dla studentów chyba ok
Zostaw swoją opinię o MOSRiR - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOSRiR