Opinie o Lideal laboratorium kosmetyczne w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lideal laboratorium kosmetyczne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lideal laboratorium kosmetyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lideal laboratorium kosmetyczne w Niegoszowice

jaaa...

a ileż to jest roboty zmazać datę i nabić nową???? nie takie przekręty tam się robi... Najlepsze jak pracownice wychodzą z pracy wypchane kosmetykami po uszy, i kierownictwo nie ma pojęcia?? bardzo dziwne... hehe chyba ze zmowa...

abc

ale z nabitą datą ważności...

jaaa...

oczywiście, że zdarzały się produkty spożywcze!!!

Ja.

Pracował ktoś z leader service w marcu?,czy już ich nie zamawiają?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lideal laboratorium kosmetyczne? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
...

przecież tam się nie robi produktów spożywczych!! ewentualnie pakuje w prezenty i datę już mają takie produkty. jak nie wiesz przy czym pracujesz to po co się wypowiadasz...?

zaluje ze tam poszedlem

zgadza sie nie raz byla akcja ze zmiana daty przydatnosci na produktach spozywczych

zmuszanie ludzi do pracy po 12h pod grozba zwolnienia najwieksza wyplaca 1000 po miesiacu pracy po 12h balagan w papierach ciagle cos sie nie zgadza

ja.

Tu każdy pisze z nicku ja. lub Ja,to też napiszę,miałam iść tu do pracy z leadera,ale poczytałam ich opinie to zwątpiłam,oni w ogóle nie płacą ludziom w całym kraju!,a wam płacą?

Nie zatrudniać się przez Leader Service Kraków,bo są NIEWYPŁACALNI!!!

wiki - 2013-02-21 13:39:39 Witam! chciałam sie zapytac przez jakie agencje Panstwo pracują w Niegoszowicach?która jest lepsza? PozdrawiamOdradzam prace przez leader service interational Kraków,prosty powód:czekasz na wypłate 2miesiące,ja nie mam jeszcze wypłaty za grudzień,a jest koniec lutego!,a praca w Lideal jest ok,ale to praca przejsciowa żeby szukać innej,bo tu się zarabia naprawde małą kase,szczególnie przez LSI Kraków.pzdr.

nieznajoma

na pewno nie pchać się do leadera

wiki

Ja.

ona.. - 2013-02-15 14:49:43 chyba robisz nie na tej zmianie co ja... Ja robie na tej zmianie co są ludzie z leader service i kierowniczka [usunięte przez moderatora] ,ale na tamtej zmianie też robiłem jeśienią.

ona..

chyba robisz nie na tej zmianie co ja...

...

dla mnie najgorsza tam jest jedna dziewczyna.. [usunięte przez moderatora] Pracuje tam cała familia.. matka i córeczki.. wszystkie trzy się panoszą jakby to ich firma byla. Miny mają jakby im sie chcialo a nie mogly.. jednak usmiech na twarzy człowieka jest najważniejszy.. bez tego mogą byc ładne, ale będą zawsze wyglądały na [usunięte przez moderatora]

ona

nie 4,5 tylko 4,44 na rękę ... niech się leader w głowę puknie.. no ciekawa jestem, ciekawa co z tego wyniknie ... Praca bardzo fajna, ale płaca mogła zostać jaka była, bo wszystko drożeje a płaca maleje.. nie może tak być :/

teraz leader service daje super propozycje,mają być umowy zlecenie i astronomiczna stawka 4,50zł na godzine,i kto chętny??

Haah,praca jest ok,tylko kasa marna,no i przedewszystkim nie można dać wejść sobie na głowe tym babsztylom,ale niektóre babki są sympatyczne,moim zdaniem faceci mają tu lepiej od dziewczyn,bo wiadomo że babka nie podskoczy do faceta tak jak do drugiej babki.pzdr dla ludzi z Leadera i tych normalnych z Lideala:)

tutti_frutti

Widze ogrom złych opini tutaj, jak sądzę większość z nich są od pracowników z leadera/itc. Faktem jest, że stawka 6,8zł brutto to śmiech na sali, ale każdy wie za ile idzie do pracy i nikt go nie zmusza. Tempo pracy jest bardzo szybkie, ale ludzie zlitujcie się.... Jestem w pracy 2 dzień, sklejam pudełka z typkiem który był chyba 3 dzień jak dobrze pamiętam, w czasie kiedy on sklejił 1 pudełko ja zdąźyłem sklejić 4. Jak się człowiek stara, to wtedy "stali pracownicy" odnoszą sie do każdego z szacunkiem. Pozdrowienia dla grupy z ITC

Ja.

Pracuje tu już parę dni,i niewiem czemu wszyszcy tak narzekają?,dla mnie ta praca jest ok,tyko minusem są zarobki i umowa o dzieło z leader servis Kraków.pzdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Lideal laboratorium kosmetyczne - Niegoszowice

• Jak się pracuje w Lideal laboratorium kosmetyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Lideal laboratorium kosmetyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lideal laboratorium kosmetyczne