Opinie o Scanwork.As w Trondheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Scanwork.As. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Scanwork.As na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanwork.As w Trondheim

goral Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i tyle jacek i ten jego norweg albo na odwrot nie polecam byc moze teraz zatrudniaja pod inna nazwa

Magda Nowy wpis

@łysy a powiesz jak wyglada zakwaterowanie i sam dojazd ?

renifer Nowy wpis

widzę kilka firm w polsce jesat o podobnej nazwie - więc jak najbardziej od razu chciałabym tutaj doprecyzować - ta firma jes przedstawicielstwem innej zagranicznej?

Tez tam pracowalem i nie wyplacili mi zadnych pieniedzy to zwykli oszusci i hochsztaplerzy. Wkrotce zaloze im sprawe w sadzie pracy jesli masz z nimi problem daj znac (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Scanwork.As? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy GLAZURNIK
Trondheim
ES-PERFEKT
logo firmy Spawacz - 111 , 141
Trondheim
Jobzone Norge AS
Łysy

ScanWork.AS -Trondheim .Pracowałem w tej firmie to jedna wielka ściema ,oferują 130kr na godzinę ale co do czego dostajecie zaliczę co dwa tygodnie 2500kr ,a reszta po sączonym projekcie firma nie rejestruje tylko zakłada wam firmę co wiązie się z opałatmi podatku ryczałtowego w wysokości 12500kr co kwartał .wszystko co mówią jest w zasadzie kłamstwem Nie dajcie się otumanić przez (usunięte przez administratora)pozdrawiam

lis

dodam ze te 5,000 to korony czyli 2,500 zł,a tak swoja droga to ciekaw jestem czy znalezli jakis nowych naiwniaków

lis

Nareszcie ktos napisał prawde podpisuje sie pod ta opinia obiema rekami nawet noga ,pracowałem w tej firmie dwa miesiace szczerze odradzam ludzie nie daj cie sie naciagnac, no chyba ze chcecie pracowac za 5,000 na miesiac i to jeszcze zebrzac o te zaliczki ani razu nie dostałem na czas szczerze odradzam

(usunięte przez administratora),nie wierzcie w ani jedno ich słowo firma nie zatrudnia na umowę tylko na zasadzie własnej działalności , jedna totalna ściema przedstawiciel firmy w poznaniu to tylko brat jednego z oszusta ,ta niby firmę prowadzi polak z norwegiem a jakiej są orientacji to domyślcie sie sami........

Zostaw merytoryczną opinię o Scanwork.As - Trondheim

• Jak się pracuje w Scanwork.As?

Zobacz opinie na temat firmy Scanwork.As tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Scanwork.As