scanwork.as

Trondheim

Opinie o scanwork.as

anonim 2010-06-09 09:03:10
(usunięte przez administratora),nie wierzcie w ani jedno ich słowo firma nie zatrudnia na umowę tylko na zasadzie własnej działalności , jedna totalna ściema przedstawiciel firmy w poznaniu to tylko brat jednego z oszusta ,ta niby firmę prowadzi polak z norwegiem a jakiej są orientacji to domyślcie sie sami........
lis 2010-06-13 13:50:35
Nareszcie ktos napisał prawde podpisuje sie pod ta opinia obiema rekami nawet noga ,pracowałem w tej firmie dwa miesiace szczerze odradzam ludzie nie daj cie sie naciagnac, no chyba ze chcecie pracowac za 5,000 na miesiac i to jeszcze zebrzac o te zaliczki ani razu nie dostałem na czas szczerze odradzam
lis 2010-06-13 13:53:16
dodam ze te 5,000 to korony czyli 2,500 zł,a tak swoja droga to ciekaw jestem czy znalezli jakis nowych naiwniaków
Łysy 2010-06-13 13:56:12
ScanWork.AS -Trondheim .Pracowałem w tej firmie to jedna wielka ściema ,oferują 130kr na godzinę ale co do czego dostajecie zaliczę co dwa tygodnie 2500kr ,a reszta po sączonym projekcie firma nie rejestruje tylko zakłada wam firmę co wiązie się z opałatmi podatku ryczałtowego w wysokości 12500kr co kwartał .wszystko co mówią jest w zasadzie kłamstwem Nie dajcie się otumanić przez (usunięte przez administratora)pozdrawiam
anonim 2010-09-01 22:10:39
Tez tam pracowalem i nie wyplacili mi zadnych pieniedzy to zwykli oszusci i hochsztaplerzy. Wkrotce zaloze im sprawe w sadzie pracy jesli masz z nimi problem daj znac (usunięte przez administratora)
renifer 2016-04-22 20:47:41
widzę kilka firm w polsce jesat o podobnej nazwie - więc jak najbardziej od razu chciałabym tutaj doprecyzować - ta firma jes przedstawicielstwem innej zagranicznej?
Zostaw swoją opinię o scanwork.as - Trondheim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie scanwork.as