Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

daniel

maz jest kierownikiem produkcji ,zona kierownikiem zmiany , tak sie awansuje w ikea, mlodzi wyksztalceni po studiach walą klepy , a rzadi nim koles po zawodowce z 30 letnim stazem pracy , bo nigdzie indziej by nie dostal pracy bo nie zna jezyka , bo nie ma kultury osobistej , bo jest zwyklym niedomytym brudasem ,nieogolonym, nagabujacym mlode dziewczyny. Ikea omijac szerokim łukiem. W biurze tez sama smietanka wspierająca sie wzajemnie konczaca studia na czasie , a 20 lat pracowala i studiow nie miala az ja sytuacja zmusila.Ktos wkoncu napisze do Szwecji i nasle na was kontrole , a oni wam nie podaruja.

@daniel

Zgadzam się to prawda

Praca Anglia- Wren Kitchens

Poszukujemy Operatorów CNC Operator okleiniarki CNC ( min 6 lat doświadczenia ) Operator wiertarki CNC ( min 6 lat doświadczenia ) Oferujemy: •Stale zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony. •Stale godziny pracy z możliwością nadgodzin. •Wynagrodzenie w wyskości £8.00-£11.00 dla operatorow maszyn w zależności od doświadczenia. •25 dni urlopu platnego. •Możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto zapewniamy: •Pokrycie kosztow przyjazdu. •Zakwaterowanie w cenie £50 tygodniowo. •Darmowe lekcje języka angielskiego. •Pomoc w organizacji formalności związanych z relokacją (otwarcie konta bankowego, uzyskanie numeru ubezpieczenia itp.). Cv prosze przesylac na praca@wrenliving.com

Natasha
@Praca Anglia- Wren Kitchens

We wrenie robota jest przyjmuja najwiecej ludzi w anglii ale nikt nie mowi ze tez najwiecej zwalniaja mozna wyleciec za byle co np za dzien wolny słyszałam też że zmuszaja strasza i nadgodzin nie zawsze płaca ale jak na anglie to I tak najlepszy zaklad jak Macie opcje jechac do innego Kraju do pracy omijajcie anglie szerokim łukiem pozdrawiam pracowałam we wrenie juz 2 lata

Hello
@Natasha

Zgadzam sie z przedmowczynia. Zmuszaja do nadgodzin i po odjeciu podatku pracujesz za free. Fabryka pelna polakow co sprawia ze polak polakowi wilkiem. Wyzysk i presja! Straszna fabryka!

@Praca Anglia- Wren Kitchens

Najgorszy pracodawca Wren!!! Jest to (usunięte przez administratora) zarządzający przez polakow. Agencja obiecuje cuda a rzeczywistosc marna!

Kzk

Pracownik nowy ma więcej na godzinę,a nowy ma tyle co 10 pracy.to jest kpina

lubawa i nie tylko ,,,

TO jest indastry lubawa . IKEA , tak dbają tylko o swoich ludzi , reszta się nigdy nie liczyła .

KOR
@lubawa i nie tylko ,,,

a co masz na mysli, rozwin temat

GRAJEK
@lubawa i nie tylko ,,,

Zgadzam się z tym tylko dla swoich przydupasów mają pracę i szacunek liderzy i mistrzowie to bosowie nie wolno mieć swojego zdania i nie opłaca się angażować w tę pracę bo zawsze zrobią z ciebie najgorszego nie polecam tam zatrudnienia tym bardziej że przez agencję umowy śmieciowe żenada i porażka taka duża firma a gorzej niż u prywaciarza

Hm

Mam kilka pytań odnośnie stanowiska na Lidera Zespołu 1.Ile liczy zespół lidera ? Minimum i maximum? 2.Czy firma praktykuje oceny miesięczne pracowników? 3.Ile trwa szkolenie na lidera? 4.Czy orientuje się ktoś może jaka stawka brutto jest na lidera ? 5.Jak z premia ? Jakie są warunki jej przyznania ? 6.Jakie są zmiany tj. ile czy jest rano, popoludnie, nocki ? I w jakich godzinach ? 7.Czy jest stołówka ? Czy pracodawca zapewnia posiłek ? Dziękuję bardzo za odpowiedzi. ☺️

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Jak wygląda sprawa grafiku w Ikea Industry. Czy pracodawca idzie na rękę?

A co masz na myśli?

Pracujący

Zależy na kogo trafisz????

Zawiedziony

Praca jest przyswajalna i nieskomplikowana, natomiast nie zachecaja tygodniowe umowy - ktore trwaja do nawet 1,5roku, brak mozliwosci rozwoju finansowego. Nie polecam zatrudnienia przez firme posredniczajaca z ktora ciezko sie skontaktowac w razie problemow. Ideą firmy jest dbanie, bezpieczeństwo pracownika, rodzinna atmosfera ale trzeba pamiętać ze z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciach.

Kierowca

Banda (usunięte przez administratora) i tyle wymyslaja jakieś awizacje na godziny a ich nie przestrzegają

Czy jeszcze lider Malin robi tam jeszcze.Sam nic nie robił nigdy A ludzi gonił. Starszego Pana jak wyzwal że on jest od planowania A nie od roboty

Pracujący

Napromek też ma być poddany rozmowie o likwidacji. Lepiej przecież pompować setki tysięcy w Ikea Day na który dostaniesz żetony na kiełbasę za którą trzeba stać przeszło godzinę :) socjal znika tylko ciekawe jakim cudem na kwitku kasa zostaje ta sama.

Mąż żony
@Pracujący

Człowieku co ty za brednie wypisujesz. Jeśli potrafisz zrobic coś lepiej tam rąk do pracy potrzeba. Pokarz mi firmę w okolicy która trzyma taką kulturę. Im więcej się daje tym ludzie są bardziej wybredni. Podstawowa wiedza z zakresu socjala sie kłania. Kasa z socjala nie przepada i nikt inny jak pracownicy jej nie otrzymają. Sprawdź ile kasy dostaleś na świeta dostaleś w poprzednich latach a ile teraz. Widzisz gdzie są te pieniadze? Na twoim koncie. Chcialbym też by u mnie tak płacili i dbali jak u Szweda. Zapraszam do sąsiadów. Zobaczysz jak tu się pracuje.

Raf
@Mąż żony

Popieram Kolegę A Pracujący weź się do roboty bo tylko narzekać potrafisz.

@Raf

Powiedział człowiek piastujący pewnie stanowisko w stylu "specjalista od rzeczy wybitnie niepotrzebnych" i "krzewiciel poronionych pomysłów". Mózg wyprany, propagandą brawo.

@Mąż żony

Widzę, że jesteś osobą zadowoloną z pracy w Ikea Industry. Czy mógłbyś podać jeszcze jakieś inne czynniki, niż te, które wymieniasz w swojej wypowiedzi, które składają się na Twoja ocenę pracodawcy? Takie zestawienia są często bardzo ciekawe i wiele mówią o firmie.

Raf

Nie,nie jestem żadnym specjalistą tylko przez wiele lat pracowałem w zaprzyjaźnionej firmie meblarskiej i zrezygnowałem i przeszedłem do Ikea bo tu chociaż szanują pracowników,urlop bez problemu,do szkoły nie ma problemu,a nawet mogę rozwijać j.angielski bezpłatnie,wypłata na czas,świadczenia świąteczne oki.Same plusy.A Ty Nick zmień pracę i idź do pana Sz.i posmakuj jak to jest.Pozdrawiam.

@Raf

Siema Raf. Ciekawie piszesz, ale popracujesz tam 20-25 lat to pogadamy. Dawniej przewalaliśmy na swych rękach po 40 ton na zmianę poświęcając swoje zdrowie, a za nie przyjście w sobotę można było dostać naganę. Dziś przychodzisz ty - młody wilk z ulicy i myśli że złapał Pana Boga za nogi, szybko mija rok, luzik i zarabiasz tyle co pracujący tu 20lat albo powiedzmy 50 groszy mniej, od tego który poświęcił zakładowi połowę życia i swojego zdrowia, widzisz tu poszanowanie dla starego pracownika? Nie. Bo dla szefostwa jesteśmy słupkami w excellu a kasa się musi zgadzać, jak stary chce więcej niech idzie zmieni prace bo nie jest potrzebny, no i zaczyna chorować, a my weźmiemy kolejnego młodego silnego, wpoimy wartości, damy ochłapy (tak płaca w Polsce to dla Szweda ochłap) i będziemy eksploatować przez kolejne lata. Zapamiętaj sobie że oprócz wartości o których słyszałeś na szkoleniach jest jeszcze jedna i NAJWAŻNIEJSZA: jest to ZYSK firmy, i on się musi zgadzać, nie ważne jakimi sposobami, nawet tymi jakie opisałem. Pozdro z emigracji, zakładom w Polsce brak jeszcze dużo lat by dogonili te na zachodzie. Kulturą, ale i zarobkami także.

@Mąż żony

Tylko prosze mi powiedziec jakim cudem w tym roku z pieniazku na swieta jakie dostali pracownicy zostaly "odliczone" kwoty za posiadanie karty multi sport za ktora i tak pracownikowi byly na poczatku jej zalozenia odliczone od pensji pieniazki.... Oszczednosci ah oszczednosci... Tylko moze zacznijcie oszczwdzac od samej gory gdzie zawsze znalazlyby sie wiekrze mozliwosci oszczednosci niz na tuch pracownikach na samym dole co licza kazdy grosz...

@Raf

Wspominasz o wielu istotnych aspektach w swojej wypowiedzi o pracy w Ikea Industry. Mógłbyś rozwinąć temat socjalu dla pracowników? Piszesz o nauce języków oraz świadczeniach świątecznych. Jak to dokładniej wygląda w Ikea Industry? Czy każdy pracownik może skorzystać z tych benefitów?

Raf.

Witam. Byłego pracownika. Odnośnie zarobku zakładu pracy to na tym rzecz polega,jest zarobek to jest praca.A kolega na emigracji tak się,aż dorobił?

praca2208

Też mogłeś takie stanowisko piastować. Ale zamiast samemu próbować to nie. Lepiej zazdrościć i starać się aby ktoś miał gorzej a nie ty lepiej. Pracowałem w kilku zakładach i raczej nigdzie tak w tyłek nie włażą pracownikowi jak w tej firmie.

lubawa i nie tylko ,,,
@Raf

dlaczego postanowiłeś pracować w IKEA ? bo to najlepiej pilnowana firma na warmi i mazurach .

Czy Ikea Industry zapewnia kartę multisportu?

Zapewnia dla ochotników w ramach ZFŚS z dopłatą ze strony pracownika .

Karlrol

Cześć jakie są zarobki na wózku widłowym i czy przyjmują do pracy mam 10 lat doświadczenia na magazynie na wózku wysokiego składowania .

@Karlrol

19.65 brutto

Grajek

Przepracowałem w ikei przez agencię pracy półtora roku nabrałem się na ich obietnice zrobiłem prywatnie kurs na wózki jezdniowe UDT lider na ochronie środowiska obiecał mi przejście do ikei. (usunięte przez administratora) mnie zostałem z ręką w nocniku bo tam gdzie byłem umówiony na rozmowę o prace nie poszedłem uwierzyłem w to że dostanę umowę do ikei a tu ups zmiana planów.Traktuje się tu ludzi z agencji jak (usunięte przez administratora) nie wolno chorować nie wolno odmawiać zmiany stanowiska pracy ,umowy o prace tygodniowe od piątku do piątku.Na wypłatach zaczynają oszukiwać.Termin wypłaty też się wydłuża jest coraz gorzej nikomu nie polecam pracy w tej firmie bo sam się zawiodłem na ich obietnicach na szkoleniu podczas rekrutacji

Buła

Czy żeby mieć 22 zł na godzinę na wózku to trzeba się zwolnić z Ikei i na nowo zatrudnić przez agencję!? Bo tyle oferują w ogłoszeniu na OLX?

Zastanawiajace
@Buła

Na to wychodzi ze ro najlepsza opcja bo pracownicy z kilkunasu letnim stazem moga pomazyc o takiej stawce....smutne ale prawdxiwe astoletnim starzem

Omensomens

Jak do pracy to w zaopatrzenie. Takie gifty wyrywa się od firm zaopatrzeniowych że wypłatę to dla żony na waciki. A tu Król jest jeden K. A.

@Omensomens

@Omensomens Rozumiem, że pracowałeś w Ikea na zaopatrzeniu. A czy oprócz wynagrodzenia firma ta przewiduje jakieś premie dla swoich pracowników? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Semek
@Natalia

Kiedyś premia wynosiła 40procent. Obecnie 25 dodali do stawek bo by ludzie poniżej najniższej mieli.

Pracownik.

Coraz to gorsze wynagrodzenia. Brak systemu motywowania pracowników a raczej zniechęcania. Mistrzowie nagabują do podnoszenia kwalifikacji zawodowych ale pensja stoi w miejscu. Aktualnie wprowadzają program 5 bieg czyli cięcie kosztów na wszystkim co się da. Oszczędności najlepiej na zwykłym pracowniku. Lubawa Veneer nie przyznana premia za jakosc. Wszystkim którzy chcieliby tu pracować szczerze nie polecam.Puste słowa nic więcej. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Jesli jesteś mocno zdesperowany brakiem pracy, lubisz korpo hasła, jesteś gotowy pracować za pensje zbliżona do minimalnej , jesteś gotowy pracować bez znacznej podwyżki płac przez najbliższe lata i jesteś gotowy na przyjmowanie coraz to nowych obowiązków służbowych to jest to praca dla Ciebie.

Pakowacz
@Pracownik.

Kolega cała prawdę o zakładzie napisał.

@Pracownik.

Całą prawda ten zakład to na psy schodzi ludzi co raz gorzej traktują o podwyżkach to sobie można pomarzyć

reniferek1607

Witam. Czy jest tu ktoś kto dojeżdża z Brodnicy? Jakieś info? Ktoś? Coś? Pozdrawiam ????

Robol

Żółte związki zawodowe , czytaj tego Lenina, nie robią nic by pomagać pracownikom, tylko szkodzą. Lenin teraz o swój stołek pewnie będzie dbał niż o ludzi, bo słyszałem że po Nowym Roku 67 % mistrzyniow aut z funkcji. I tak nic nie robią. Większość roboty za nich Team Leadery odwalaja. Ciekawe jak Lenin będzie bronił swój kumpli. Będzie miał się czym wykazać .

@Robol

Popieram kolegę.????

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ikea Industry?

Witam. Aby awansować trzeba złożyć CV i wtedy są rekrutacje i różne ćwiczenia,zadania itd.i wybierają osoby, które najlepiej wypadły. Pozdrawiam.

Zuzia

@piotr przecież to okradanie firmy.

Można sobie tez fajnie w tej firmie dorobic, wystarczy pojechać w delegacje i dopisac sobie 200-300 km co robia niektóre osoby w firmie odiwdzajace firmy które dostarczają np. plyte lub inne materialy do produkcji. Na miesiąc dodatkowo jest to do 1000 PLN.

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry