Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

Nie polecam pracy w tej firmie. Po 20 latach pracy mam 0.50 gr na godzinę więcej niż młody bez doświadczenia. Zresztą nikt normalny młody tu dłużej nie siedzi niż 2 lata. Wszyscy mówią że to stracony czas . Pracownik to śmieć, dodatek do maszyn produkcyjnych. HR nie podnosi stawek przy awansie na bardziej odpowiedzialne stanowisko więc pracownicy to widząc albo odchodzą z pracy albo robią tylko to co muszą żeby przetrwać z dnia na dzień. Ogólnie tragedia. Atmosfera pracy poniżej dna . Dyrektor udaje że jest (usunięte przez administratora) i wszyscy na górze klepią się w samo zachwycie że na garbach biednych polskich robili otrzymują wysokie kwartalne premie.

Big Star

Brak szacunku dla pracowników(usunięte przez administratora)i presja! Na dziale Edo to (usunięte przez administratora). Kierownik Piotr Ochocki jest (usunięte przez administratora) Tylko myśli o sobie. Liderzy co godzinę na papierosa a jak Ty chcesz to nie możesz. Randstad nie przedłuża umów zatrudnienia bierze kasę i zwalnia

Hggg
@@Big Star

To chodź na Edo cwaniaku i popracuj tam.. (usunięte przez administratora) i tyle. Najgorszy dział. Nikt nie (usunięte przez administratora) tak jak na eddo

Pracownik Nowy wpis

Praca w Ikea wygląda w ten sposób że jak jesteś nie wygodny to jesteś przezucany na inny dzial albo linie jak to miała sytuacja na pigmencie czyli pozbycie się (usunięte przez administratora)jak to mówią liderzy atmosfera delikatnie mówiąc nieciekawa .Liderzy dążą do tego żeby ludzi sklucic. Tak jest fajnie.

Pracownik Nowy wpis

Liderzy długa bajka taką nagonkę zrobili na liderkę ze biedna chciała odejść bo miała własne zdanie.

Xxx Nowy wpis

Czyli nie ważne jakie miasto, jaki oddział, w każdej ikei taka sama atmosfera.

Jaka umowa obowiązuje w Ikea Industry podczas okresu próbnego?

Jaka umowa obowiązuje w Ikea Industry podczas okresu próbnego?

Tygodniówka , a jak mają Ciebie zwolnić dowiesz się w Piątek podczas pracy że w poniedziałek już w sumie nie musisz przychodzić xD

Big Star

@Big Star
@Big Star

Chyba trochę przesadzasz. ???? (usunięte przez administratora) i presją? Trochę prawdy też bym powiedział. Firma raczej jest pro pracownicza. Raczej starają się dostosować maszyny do tego by jak najbardziej odciążyć pracownika. Wchodzi w automatyzację. Raczej nikt nie jest w stanie pozowlić sobie na co godzinę na papierosa. Co prawda pracuję na innym wydziale ale nie widzę raczej (usunięte przez administratora) i presji. Wiadomo wynik jest wynik trzeba go zrobić. Ale nikt nie stoi nad głową, a raczej pomaga ????

Hggg
@@Big Star

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Techniczny

Cześć Mam małe pytanie Czy warto wziąć prace na dziale utrzymania ruchu ? Jaka jest wasza opinia , jacy ludzie tam pracują , zarobki , kursy . Może ktoś z wydziału technicznego się wypowie !!!

Czy w Ikea Industry są szkolenia zewnętrzne?

operator

Ile wynosi stawka początkowa w tym zakładzie oraz ile wynosi stawka operatora ze stażem np powyżej 5 lat .Nie wspomnę o stawce głównych operatorów?

Xxx
@operator

Najniższa krajowa ????

Nie polecam tej firmy dziś wywalili 300 osób (pracowników zatrudnionych przez randstad), niedługo wezmą się za tych co mają etat w ikei Szkoda gadać

Nie martw sie
@pracownik

Głowa do góry, IKEA w Lubawie to (usunięte przez administratora) także to zaszczyt ze już tutaj nie będziesz pracować. Nikt tutaj nie szanuje pracowników, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Ogólnie współczuje szukania pracy ale na pewno wyjdzie ci to na lepsze

@Nie martw sie

A dlaczego oni się tylu osób za jednym zamachem pozbyli?

Natalia

Aaa ok, ok, to akurat jest argument. Czyli tutaj jakby kompletnie na to wpływu nie mają czy robota będzie czy też nie? :/

X
@pracownik

Dlaczego wyrzucili?

Misieq

HR oderwany od rzeczywistości, człowiek 5 lat pracuje na maszynie jako operator, a ma stawkę pomocnika, a prośby bezpośrednich przełożonych o regulacje stawki i stanowiska przepadają za każdym razemw HR. Typy w HR rządzą stawkami zza biurek i nie mają pojęcia kto jak i przy czym pracuje, patrzą tylko na preparowane przez przełożonych oceny roczne (pasuje to podpisz), które są robione w taki sposób że zapomnij o podwyżce i awansie. Coraz więcej ludzi na produkcji pracuje tu na najniższej krajowej, a kiedyś była to najlepsza firma w okolicy, dziś jest przeciętna z byle jaka placą.

@Misieq

czyli jedynym negatywem w firmie jest dla Cebie właśnie dział HR a raczej jego decyzje? tutaj tylko problemy z kasą są w takim razie? sama praca jest w porządku, maszyny, wzajemne traktowanie się itp? a o planach na warunki w przyszłym roku to coś juz wiadomo?

Aga

Podobno już piątki zatwierdzili ze beda wolne:(

@Aga

Skąd taka informacja ? Cały zakład czy tylko niektóre wydziały

Xd
@Karolina

Ja to słyszałem że przestój ma być a po nowym roku niewiadomo jeszcze

@Xd

a gdzie takie informacje można znaleźć? czy wobec tego mają szykować się jakieś zwolnienia?

Żółty

Ale bieda w tej firmie. Dyro Hot Challenge nagrywa, samochody służbowe dla swoich pupili gratis , a jednocześnie swoim pracownikom umów się nie przedłuża a w ich miejsce zatrudnia się agencje pracy. Prawdziwy cyrk na kołach. Coraz więcej pracy za coraz gorsze pieniądze. CoVId 19 służy firmie a nie robolom. I do tego te wszystkie puste korpo hasła , wartości i tak dalej. Żal pisać. Szwedzi albo mają klapki na oczach albo celowo nabierają wodę w usta tolerując tego typu praktyki . Reszta pracowników milczy bo można mieć z tego tytułu kłopoty.

związki
@Żółty

potwierdzam

Krystyna
@związki

Serio, ten stan z 2020 roku dalej trwa? A jakie są w ogóle zarobki na produkcji, bo może jednak warto, żeby mój popracował trochę i odłożylibyśmy, jeśli byłoby z czego :3

Czy w Ikea Industry pracuje się na open space?

Odpowiedź

Nie, pracownicy mają biura.

@Odpowiedź

A po ile średnio osób jest w jednym biurze? I czy w ogóle jest fajna atmosfera w biurach? Zawsze zastanawiałam się nad tym jak wygląda taka praca, ale myślałam szczerze że może ikea działa na open space a to kojarzyło mi się z dobrą atmosferą jak są wszyscy razem :D jak tutaj jest?

Dyskryminacja

Czy zamykanie pomieszczeń socjalnych na wyłączność dla pracowników biurowych to już dyskryminacja pracownika czy jednak nie? Co z bajkami o tym jak to wszyscy jesteśmy równi? Może dział hr/ bhp się wypowie na ten temat? Poza tym praca jak każda inna, firma nie wyróżnia się na tle konkurencji. Zarobki na podobnym poziomie co w innych firmach lub nawet niższe.

Bronisław
@Dyskryminacja

Czemu biurowi mają pokoje socjalne do odpoczynku i zjedzenia posiłku a inni nie? Dziwne to dla mnie. Ktoś o tym rozmawiał z dyrekcją?

robol
@Bronisław

Bo ich jest mniej,

Dominika
@Dyskryminacja

A rozmawiałeś na ten temat z szefostwem, dlaczego te pomieszczenia są zamykane? Jakie dostawałeś odpowiedzi?

Jak szefostwo w Ikea Industry traktuje ludzi?

Bolo

Jak trzodę chlewna. Kto bardziej ryja drze o swoje ten aut. Tu nikt normalny nie chce już pracować.

@Bolo

Tak,to prawda. Jak za dużo pyskiem szczekasz i walczysz o swoje to liderzy wazeliniarze razem z obłudnymi prostakami w postaci majstrów będą preparować na ciebie haki i przekupywać ludzi 10gr podwyżki żeby na ciebie donosili,żeby pseudo przełożony mógł ciebie (usunięte przez administratora) z pracy

To prawda ze 7 % podwyżki ma byc dla wszystkich?

@Gość

Cos mi się o uszy obiło ze 8% pewnie na 6% się skończy..

Jan
@Bolo

Operatorzy juz dostali nie tak zle

Rudy
@Bolo

Może i dla operatorów to i 8 % reszcie wyrównają do najniższej a zwykły robol moze 6%dostanie

@Gość

Tak. Ale tylko w sferze marzeń i dla dupo luzów mejstra i reszty jego świty.

Bolo

Tak. Chyba na tamtym świecie.

Xl

Telefony im pozabierali czy boja się pisać ?

Tygodniowe umowy...żałosne to jest!!!

Mateusz

Zgadza się, tygodniowe umowy i może po roku pan dostanie umowę normalną. Byłem na rozmowie o pracę, bardzo nie miła obsługa na bramkach, trzy lub cztery zmiany za 15 zł/h, brak mi słów, ten zakład omijajcie szerokim łukiem.

Jan
@Mateusz

Uuuu, tygodniowe umowy i 15 na rękę, to brzmi jak najgorsza praca ever ;D To co tam tych ludzi trzyma? Masz jakiś pomysł?

Mexyk
@Jan

Cholera wie w sumie

daniel

maz jest kierownikiem produkcji ,zona kierownikiem zmiany , tak sie awansuje w ikea, mlodzi wyksztalceni po studiach walą klepy , a rzadi nim koles po zawodowce z 30 letnim stazem pracy , bo nigdzie indziej by nie dostal pracy bo nie zna jezyka , bo nie ma kultury osobistej , bo jest zwyklym niedomytym brudasem ,nieogolonym, nagabujacym mlode dziewczyny. Ikea omijac szerokim łukiem. W biurze tez sama smietanka wspierająca sie wzajemnie konczaca studia na czasie , a 20 lat pracowala i studiow nie miala az ja sytuacja zmusila.Ktos wkoncu napisze do Szwecji i nasle na was kontrole , a oni wam nie podaruja.

Grajek
@daniel

Zgadzam się to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry