Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła

Gdańsk

Opinie o Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła

to jest paranoja 2010-01-24 19:11
nie wyjezdzajcie z tej firmy [usunięte przez moderatora] ja raz pojechalem i zaluje na miejscu okazuje sie ze tam sa kliki zalozone przez starych pracownikow i z fachowca zrobia pomagiera [usunięte przez moderatora] sobie wybieraja kto do domu kto zostaje smiechu warte po za tym oszukuja mialo byc bodajze 8 euro a dostalem 5 hahahaha frajerska firma nikomu nie polecam
paranoja ale gdzie? 2010-01-28 14:25
ale o jakiej firmie z wymienionych mówisz???
alwin 2013-04-13 20:31
to dziwne bo ja jestem nowym pracownikiem tej firmy i nie narzekam, pieniądze na czas i jak na Polskie realia wcale nie najgorsze stawki... [usunięte przez moderatora]
alwin 2014-02-01 15:38
zależy na jakiej funkcji czy pomocnik czy chałer czy monter i nie bede pisał kakretnych przedziałów finansowych bo jeżeli one cie interesuja to napewno sie o nich dowiesz po rozmowie ale jak na stocznie to napewno nie jest mało a jesli chodzi o socjal to masz to co ci sie należy

Spawacz 2014-05-04 12:35
Zajebista firma nie ma co gadać jest ok.
fafał 2016-05-18 19:16
Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale szefostwo stara się tutaj jak tylko może i to jest ich duży atut. Toteż wydaje mi się , że te niepochlebne komentarze można schować w kat. Safe.iska-Marine to dobra firma
Zostaw swoją opinię o Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła