Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka Nowy wpis

Tyle ostrzeżeń tu widzę sprzed paru lat a firma dalej działa z tego co widziałam... To wiadomo jak u nich sytuacja obecnie wygląda? Jakie warunki mają jeśli o pracę chodzi i czym spowodowany tej en kilkuletni brak opinii?

drf Nowy wpis
@Agnieszka

wynika z komorników na koncie, i wątpię aby dalej działała po tych oszustwach jakie dokonali, za to prezesi jak najbardziej zakładali kolejne biznesy

Wspaniały przekręt Nowy wpis

Luuuudzie opamiętajcie się!!!! Przecież Asap 24 Sp. z o. o. i Asap 24 s.c. i wszystkie spółki córki (choć mają ten sam KRS co Sp. z o. o. i s.c) mają tylko inne strony internetowe i nazwy. Wszystkie osoby zatrudniane są na spółkę cywilną a reazacja zadań jest na spółkę z o. o. Dlaczego? Dlatego, że w spółce cywilnej odpowiadają własnym majątkiem KTÓREGO NIEM MAJĄ. Ich wspaniałe BMW, mieszkania, domy i wszystko jest przepisane do żony, na kontach mają wielkie zero. 2 lata temu komornik chciał ściagnąć z nich zaległą kasę za wynagrodzenie byłem 15 w kolejce!!! Mają kilkadziesiąt spraw w sądzie i nieudolność systemu, że nie można ściągnąć kasy ze spółki z o. o. Czysty biznes, zatrudnić ludzi na s.c. nie płacić i nie mieć z tym żadnego problemu, bo wymiar sprawiedliwości ich nie dosięgnie! To jest jakich żart. Pozytywne opinie są właścicieli, który sami je piszą. Ludzie jeżeli już chcecie tam pracować to podpisujcie umowę na Sp. z o. o., choć ja bym ani sekundy dla nich nie pracował!!!!!!!!

Lango Nowy wpis

Akademia ASAP - porażka, tylko kręcą, nie dajcie się naciągnąć.

nick

Po osobistych doświadczeniach odradzam skorzystania z usług firmy,

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

buahahahaha!!! i to jest podsumowanie plusów tej "firmeki" - jest bardzo spoko. :))) już dawno tak się nie polałem z warszawskich "byzmesmenów"...

Luki

Widać że sprawiedliwości stało się za dość ASAP 24 poległ na łonie nie... chwały

byly

ASAP 24 to podobno firma szkoleniowa anie PRALNIA ......przepraszam .... może i to PRALNIA .... ale TYLKO BRUDNYCH PIENIĘDZY pod warunkiem jeżeli takie posiada

były

ciekawe ... kogo bronić !!!! patrz .... wpisy o prezesach ASAP 24 i firmie szkoleniowej ASAP 24 wyżej

mmnn

widzę że jesteś chyba z osób powiązanych z kierownictwa ASAP 24 więc publicznie nie ujawnię - może na drodze sądownej

były asapowiec

Panie Prezesie ASAP 24 - nie rób ściemy !!! przecież widać Twój styl .. oraz Twoją potrzebę wpisów o tej treści ... umiesz zachwalać Swój biznes

dla kurik

Śmieszne jest to że to .... Prezesi ASAP 24 ....odpisuję te komentarze. Niezła komedia. 3OOO PLN dla pracownika jedna wielka kpina

fana-banana
@dla kurik

bo to tacy "prezesi" - na poziomie robienia ściemy w intrenecie. zresztą ostatnio piszą w nocy (godz. 02:45:57) i chyba na "nietrzeźwo" bo coraz więcej literówek w tych postach. :)

CYTATY z poprzednich wpisów

Ja czekam ponad rok na pieniądze z faktury za usługę. Mi z kolei nie zapłacili za cały miesiąc pracy. Jeżeli lubisz pracę w wolontariacie .... to pracuj od rana do nocy jako stażysta w ASAP 24 buahahahaha!!! ASAP to firma szkoleniowo doradcza??? z choinki się urwałeś? ASAP to banda naciągaczy, wyłudzaczy i oszustów. Odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich trenerem, od przeszło roku zalegają mi z zapłatą. Sprawa znalazła się w sądzie, mam wyrok, czekam na uprawomocnienie i oddaję ich do komornika. Jestem jednym z wielu, bo znam co najmniej 4 trenerów, którzy również założyli im sprawy. Firma utworzyła kilka podległych firm, przy czym jest czysta i startuje w przetargach, inne nastawione są na robienie długów i niepłacenie trenerom oraz pracownikom.Ostrzegam trenerów i nnych przed współpracą!!!

Przed Tobą było kilku informatyków Albo zwolnili ich prezesi ASAP 24 albo uciekli z ASAP 24 z powodu braku płacy wypłacanej w ratach jeżeli lubisz pracę w wolontariacie .... to pracuj od rana do nocy jako stażysta w ASAP 24

staż dobrze brzmi tylko - jeżeli chodzi o firmę szkoleniowo-doradczą w nazwie gorzej wychodzi się na tym jak przysłowiowy ..... ZABŁOCKI na mydle będąc stażystą w ASAP 24 patrz uważnie ( ze zrozumieniem ) posty zamieszczone powyżej

fana-banana

Jesteś naiwniakiem -Albo prowokatorem !!!! Jest pewnie praca Dużo dużo pracy - a szansa na godną wypłatę jej żadną jeżeli chcesz pracować bez wypłaty - haruj od świtu do zmroku nikt Tobie nie zabrania poczytaj uważnie ( ze zrozumieniem ) powyższych postów

XXX

I co z tego --że firma ASAP 24 podpisała umowę - jak z wypłatą wynagrodzenia jest krucho ... żal za ten fakt do siebie i prezesów ASAP 24

Ł.

Mi z kolei nie zapłacili za cały miesiąc pracy.

Były pracownik i współpracownik ASAP 24

Albo nie czytasz info o tej firmy - albo sam/a jesteś z zarządu ASAP 24 - więc się na dziwię Twojego zapytania co pracy w ASAP 24- albo na tyle osobą naiwną -że chcesz pracować w tej firmie charytatywnie lub w ramach Wolontariatu ( Prezesi ASAP 24 takich pracowników lubią najbardziej ) bo z wynagrodzeniem można się na długo pożegnać -

Krzysiek

Hej, Nemezis - taka grupa już istnieje (kilka osób) od jakiegoś czasu działamy. nasza skrzynka to wichakrzysztof@wp.pl - tam się wymieniamy informacjami o nich i planujemy działania (także w realu :-)). Pisz do nas!!

Trener

Odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich trenerem, od przeszło roku zalegają mi z zapłatą. Sprawa znalazła się w sądzie, mam wyrok, czekam na uprawomocnienie i oddaję ich do komornika. Jestem jednym z wielu, bo znam co najmniej 4 trenerów, którzy również założyli im sprawy. Firma utworzyła kilka podległych firm, przy czym jest czysta i startuje w przetargach, inne nastawione są na robienie długów i niepłacenie trenerom oraz pracownikom.Ostrzegam trenerów przed współpracą!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.