Paul Dobrzycki Hair Design

Toruń

Opinie o Paul Dobrzycki Hair Design

D. 2010-11-29 15:54:41
Byłam w salonie Dobrzycki w Pasażu Łódzkim, strzygła mnie pani fryzjerka nie jestem zachwycona swoją fryzurą, troche przereklamowane opinie na temat tego salonu. Atmosfera tam panująca jest dość dziwna, lodowata i raczej zniechęcająca do ponownego odwiedzenia salonu.
Podsumowując odradzam.
Doris 2010-12-05 11:58:44
Co do fryzjerki to nie mogę się wypowiedzieć bo zawsze siadam do chłopaków, po prostu zawsze wolałam jak obcinają mnie faceci. Ale jeśli chodzi o atmosferę to jest tam zawsze bardzo miło. Miłe, uśmiechnięte chłopaki, zawsze pożartują, pośmieją się, na koniec miłego dnia itp. Dla mnie wszystko ok.
afenis 2011-10-01 10:30:22
Zgadzam się !!Pani(usunięte przez administratora) obcina tragicznie!!1 nie polecam!! już nigdy tam nie pójdę!
moooo 2016-04-28 18:30:33
Wszystkie szczebellki są rzeczywiście istotne, ale ważne jest to, że atmosfera rzeczywiście opiera się na dość dobrych stosunkach.
Zostaw swoją opinię o Paul Dobrzycki Hair Design - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Dobrzycki Hair Design