logo Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Pracownik FICO 2010-09-08 19:46:34
Pracuje w fico od 2 tyg,jestem zaskoczony tym co sie tam dzieje.Pracowalem juz w wielu fabrykach i myslalem ze jest ciezko,ale to totalna przesada.15 minut przerwy,wszystko na karte,palarnia poza zakladem wiec wiedza kto wychodzi.Wejscie do szatni tez na karte.Wyjscie do ubikacji to biegiem.Zaklady w ktorych pracowalem pozwalaly na wyjscie do wc czy na papierosa.Norma byla zawsze taka ze czlowiek mial chwile zeby sie napic,tutaj normy sa tak wysokie ze w pierwszym dniu zastanawialem sie dlaczego inspekcja pracy i pracownicy pozwalaja sobie na takie traktowanie.Wiekszosc pracownikow to kobiety,pracuja jak roboty a nawet jeszcze szybciej.Mala ilosc pracownikow na liniach powoduje ze czesto jeden pracownik obsluguje 2 maszyny.Wszysy bija sie o normy.Pracownicy na kierowniczy stanowiskach patrza na ciebie jak na koreanczyka ktory za miske ryzu ma robic norme przez co operator lini jest nastawiony do nowego pracownika bardzo agresywnie.PO 4 godzinach wymagaja aby nowy pracownik wyrabial norme jak ci po 9 latach.Jest bardzo ciezko,szkoda tylko ze inspecja pracy albo inna instytucja nic z tym nie robi.Dodam jeszcze ze nigdy nie wiesz na ktora zmiane bedziesz pracowal w nastepnym tygodniu oraz na jakim.Odradza ta firme,za podobne wynagrodzenie mozna znalesc prace w saint gobain albo brembo.Pozdrawiam
olo 2011-12-09 21:56:18
mało tych opinie
moze ktos cos wiecej napisze?
Krzych 2014-07-03 16:53:36
Myślę nad przejściem do Ficomirrors, Powiedzie, jak tam jest, atmosfera, praca, zarobki. Może wie ktos jak wygląda tam praca automatyka ?
noname 2015-11-17 23:07:16
Witam. Przyjęcia sa dość często wiec najlepiej zostawić cv i czekać. Dużo ludzi sie zwalnia wiec w sumie co jakiś czas potrzebują pracowników. Ale tylko takich którym zalezy na pracy i pracują a nie takich co się (usunięte przez administratora) bo juz takich jest dużo.
edi 2016-10-13 12:02:28
duzo osob dojezdrza z okolic olkusza bo zastanawiam sie czy mialabym dojazd do firmy
fade b 2016-10-13 13:01:02
czy nadal potrzebujecie techników na odlewanie wysokociśnieniowe?
Zostaw swoją opinię o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o