Szkoła podstawowa nr 10 w Olsztynie

Olsztyn

Opinie o Szkoła podstawowa nr 10 w Olsztynie

Daniel 2012-10-29 18:07:11
Szkoła tragedia. na przełomie 3 lat u syna zmieniło się 6 nauczycieli w tym 3 wychowawców, jaka jest przyczyna takiej rotacji nauczycieli odpowiedzcie sobie sami na to pytanie. Z pewnością nie jest to normalne. Ale pani dyrektor uważa że wszystko jest ok. Poziom nauczania taki sobie. Dzielą dzieci na te gorsze i lepsze, pani dyrektor sama prtzychodzi do rodziców dzieci zdolnych i proponuje przeniesienie ich do "lepszej" klasy więc jeśli twoje dziecko jest średnio zdolne to uważj może wylądować w gorszej klasie
kot 2016-05-04 09:19:31
a co do samej placów jeszcze to chyba jednak wyślę tak moją Bożenkę do pierwszej klasy. tak zwiedzam sobie ich stronę internetową i widzę że mają fajne rozwijające eventy w tej placówe jak np. warsztaty kulinarne, chciałabym żeby Grażynka tak się rozwijała
Zostaw swoją opinię o Szkoła podstawowa nr 10 w Olsztynie - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła podstawowa nr 10 w Olsztynie