Opinie o Unidex Sp.z o.o w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Unidex Sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unidex Sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unidex Sp.z o.o w Lublin

Major Nowy wpis

Wiesz co, no kwoty netto zwykle są objętę jakąś tajemnicą i nie ma co powiedzieć więcej, skoro mówić nie mozna, ale faktycznie kasa jest różna w zależności od tego o kogo chodzi, generalnie to jest okej

dani Nowy wpis

Tak, firma funkcjonuje. W zakresie działalności firmy mieści się przede wszystkim projektowanie, produkcja oraz montaż u klienta fluidyzacyjnych tuneli zamrażalniczych przeznaczonych do zamrażania owoców i warzyw.Produkują również elementy linii technologicznych oraz przeprowadzają szkolenia z obsługi urządzeń, oraz zapewniają pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

robert Nowy wpis

Witam.Wszystkich poszkodowanych przez unipol proszę o kontakt w godzinach od 8 do 15 pod nr telefonu 817489460 .Jest to nr inspekcji pracy w lublinie i tam pokierują co dalej bo sprawa jest tam zgłosza i tylko przez ich szybkie działanie istnieje możliwość wyegzekwowania od unipolu pieniędzy.Czym więcej ludzi zdecyduje się mówić tym większe szanse na odzyskanie pieniędzy

cieśla Nowy wpis

kierownik (usunięte przez moderatora) co odpisywał ludziom godziny doprowadził budowe na Rawie do upadłości powinni go zwolnić i pociągnąć do odpoiedzialności (usunięte przez moderatora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unidex Sp.z o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

co za firma nie skonczyc roboty na rawie wszyscy się śmieją

lbn

knp dwk limnotec dajcie sobie spokoj z tymi firmami.sprawdzcie adresy kazda miesci sie na (usunięte przez moderatora).a na stronie ktokogo wszystkie nazwiska sie powtarzaja wkazdej z tych firm. kazdy chce dobrze zarobic ale nie u nich.prace masz ale na kase czekasz miesiacami.wygralem z nimi w sadzie.otrzymalem po nakazie sadowym cale pieniazki w euro plus odsetki oraz naleznosc z umowy polskiej.choc kazdy z pracownikow twierdzil ze im sie nie nalezy.

draki1983

Dostalem oferte pracy od firmy Unidex i chcialbym znac opinie o tej firmie poniewaz nie wiem co robic.Pracuje prywatnie i mysle o czyms z umowa i w miare ok.Moze mi ktos rzetelnie napisac wszystko o tej firmie o co comon??prozba

majster

Pracuję za granicą bo nie znajduję pracy w kraju za pieniądze które by mnie satysfakcjonowały. Tam płacą dobrze, ale nie dadzą zmarnować ani sekundy. O papierosie zapomnij. Rękawice robocze, posiłek, odzież? Potrzeba ci to sobie kup! Dostajesz na to pieniądze. Ciasno ci w kampie? To idź do hotelu! Delegacji nie ma. Chętnych do pracy tam nie brakuje, chociaż za "nicnierobienie" tam nie płacą. U nas pracownicy mają postawy roszczeniowe, a dają z siebie mniej niż połowę z tego co ich koledzy za granicą. Ale to też jest wina kadry.

To by było najlepsze rozwiązanie w tej firmie zrobić związki i powywalać tych z zatrudnienia,a zatrudnić osobę która by się zajęła logistyką tam gdzie jest budowa to z tamtych stron zbierać ludzi na budowę co Wy na to

jestem za tą propozycją jestem ciekawy czy będzie więcej chętnych za tą propozycją

solidarność

proponuje założyć związki zawodowe jako jedyny sposób żeby był przestrzegany KODEKS PRACY. proszę o opinie - jeśli tak to przejdziemy do konkretów

janek

Chłopaki z daleka od nich pracowałem u nich (usunięte przez moderatora)

buba

POCZYTAŁEM CAŁE FORUMI K..... CIĄGLE PISZĄ TE SAME OSOBY KTOŚ WAS W...... Z TEJ FIRMY CZY CO . CIĄGLE TE SAME LUDZISKA I TO SAMO . CHYBA ZARUZYKUJ I ZATRUDNIE SIE BO INNI PRACUJA I ZYJA A K..... P..... WUPISUJA JAKIES GLU;POTY W INNYCH FIRMACH TEZ NIE JEST ROZOWO

szukający pracy

a dlaczego ludzie tam pracują skoro jest tam żle bo nie wiem co robić podjąc prace czy nie a ta dziweczyna to cos nie taka bo wydaje sie ok a co to jest dwk i co ma wspólnego z ta firma . co robic potrzena mi praca i jestem w kropce.

buba

DZIWNE, ŻE OSOBA KTÓRA PRACUJE W TEJ FIRMIE SAMA JA SZKALUJE JESLI COS CI NIE GRA TO MOZNA ZNALEŹĆ COŚ LEPSZEGO A NIE UPOMINAĆ SIE O ŻUREK Z KIEŁBASĄ.

ania

Nic dodać nic ująć

Na kilku budowach spotkałem sie z taka sytuacja ze ucinali pracownikom nie po 30 minut tylko odrazu po 1 godzinie a kto chcial sie sprzeciwic to kazano sie zwolnic to wtedy cala budowa stanela murem i sie zmienilo tylko ciekawe na jak dlugo.

aniu nie opisuj takich głupot a czy ty wiesz że oni zbierają nam codziennie po 30 min. i gdzie są nasze nadgodziny 50% i 100% zapytaj się ich to może zmienisz zdanie

ania

Nie pisz głupot i nie utrudniaj rekrutacji

wszystko co piszecie to jest prawda pracownicy mieszkzją gorzej niż zwierzęta nie ma ciepłej wody by się wykąpać (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Unidex Sp.z o.o - Lublin

Unidex Sp.z o.o
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Diamentowa 4
    20-447 Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042