logo SENOVA Sp. Z o.o.

SENOVA Sp. Z o.o.

Łódź

Opinie o SENOVA Sp. Z o.o.

anonim 2010-06-15 20:42
nie wiem czy wiesz ale na tej staroleckiej w poznaniu to jeszcze niedawno dzialala firma Kaja.Jak skonczyla wystarczy poszukac troche w necie albo tu na stronie.to zreszta ta sama ekipa, robia wala tyle, tyle ze pod innym szyldem.mozna by wymieniac i wymieniac zaczynajac od prezesa tej firmy...
anonim 2010-06-22 12:22
firma senova, work group cc i likwidowana Kaja to jedna i ta sama ekipa, która tym zarządza. Ludzie z WGCC i Senova nie dajcie się wykiwać DG, tak jak to zrobił z pracownikami Kaja. Wysarczy sprawdzic kto zakładał wszystkie trzy strony internetowe ww. firm, wszystkie zreszta działają pod tym samym adresem w Poznaniu
domówka 2010-09-01 15:01
zawistni ludzie zawsze znajdą sobie temat do plotek. Senova to normalna firma, w której pracuję już 2 miesiąc i wszystko jest Ok. Nie rozumiem po co ludzie piszą takie bzdury na forach.
anonim 2010-09-02 09:16
Jestem zadowolony, bo sam organizuje swoją prace. Umawiam sobie spotkania, sprzedaje i zarabiam pieniądze. Podoba mi się również to, że nie ma chorego parcia na wynik ze strony przełożonych. Rozumieją, że raz jest lepiej, a raz jest gorzej. Kiedyś pracowałem w podobnej firmie, jednak zdecydowałem się przenieść do Senovy, bo mają bardzo dobre warunki finansowe.
anonim 2010-09-06 13:48
Firma się rozwija i to widać na każdym kroku. Wprowadza nowe produkty i zatrudnia nowych pracowników. Ja jestem zadowolony ponieważ mam własny samochód, telefon
firmowy, a do tego dobrze zarabiam. Jeżeli ktoś lubi pracować na własny rachunek to szczerze polecam.
początkujący 2010-09-08 10:03
Witam, ja właśnie zacząłem szkolenie w firmie Senova. Ogłoszenie znalazłem na portalu pracuj.pl. Muszę przyznać, że narazie jest OK. Ludzie bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu, więc pewnie długo tu zabawię. pozdrawiam
senova 2010-09-08 14:19
Senova w formie prezentacji domowych sprzedaje maty masujące i materace rehabilitacyjne. Od września do oferty wprowadzili też wielofunkcyjne odkurzacze. Wprowadzają nowe produkty więc widać, że firma się rozwija.
starolecka 7:) 2010-09-14 17:04
hehe kto wam placi za te glupoty:)
domowy 2010-09-16 11:59
Senova oczywiście nie jest firmą dla każdego. W tej pracy sprawdzą się osoby, które same potrafią organizować swój dzień. Handlowcy działają na systemie poleceniowym i programie partnerskim. Prowadzisz prezentacje w domu klienta i podpisujesz umowy. Sam decydujesz w jakich godzinach są prezentacje, bo jesteś odpowiedzialny za ich umawianie. Elastyczne godziny pracy i możliwość zarobienia dobrych pieniędzy powinna przekonać prawie każdego.
nemo 2010-09-17 12:55
Senova to mała stabilna firma, w której dużym atutem są bardzo atrakcyjne prowizje w porównaniu z dużymi firmami, które muszą zarobić na gigantyczne koszty. Jeżeli ktoś chce się sprawdzić i wie, że sobie poradzi to polecam.
radek 2015-01-12 15:29
no właśnie, naprawdę nie wiem o co Wam chodzi, nikt tutaj raczej nie dodaje opinii od tak, moim zdaniem to prędzej konkurencja tutaj napisze coś na ten temat niż sami pracodawcy.. a wizerunek w internecie jak wiadomo jest nadal bardzo cenny i tutaj można już więcej działać tak naprawde.. dajcie znac jak coś się zacznie dziać.
werson 2015-03-16 23:40
Senova jest niewielką firmą odzieżową z Wólki Kosowskiej - nie jest to jakiś potentant czy nie wiadomo kto, na naszym rodzimym rynku. Nie pracuje tu też milion krawcowych, ale jak na poziom rozwoju firmy i jej wielkości to właściciele moim zdaniem na sprzedaż nie mogą w tej chwili narzekać, a wręcz przeciwnie
irena 2016-05-13 12:19
chyba tego nawet oczekują, to nie pierwsza firma, która chce w ten sposób współpracować w ostatnim czasie.
Zostaw swoją opinię o SENOVA Sp. Z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENOVA Sp. Z o.o.