Opinie o SENOVA Sp. Z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SENOVA Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SENOVA Sp. Z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENOVA Sp. Z o.o. w Łódź

Magda Nowy wpis

Nie szukają krawcowych?

irena Nowy wpis

chyba tego nawet oczekują, to nie pierwsza firma, która chce w ten sposób współpracować w ostatnim czasie.

werson Nowy wpis

Senova jest niewielką firmą odzieżową z Wólki Kosowskiej - nie jest to jakiś potentant czy nie wiadomo kto, na naszym rodzimym rynku. Nie pracuje tu też milion krawcowych, ale jak na poziom rozwoju firmy i jej wielkości to właściciele moim zdaniem na sprzedaż nie mogą w tej chwili narzekać, a wręcz przeciwnie

radek Nowy wpis

no właśnie, naprawdę nie wiem o co Wam chodzi, nikt tutaj raczej nie dodaje opinii od tak, moim zdaniem to prędzej konkurencja tutaj napisze coś na ten temat niż sami pracodawcy.. a wizerunek w internecie jak wiadomo jest nadal bardzo cenny i tutaj można już więcej działać tak naprawde.. dajcie znac jak coś się zacznie dziać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SENOVA Sp. Z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
nemo

Senova to mała stabilna firma, w której dużym atutem są bardzo atrakcyjne prowizje w porównaniu z dużymi firmami, które muszą zarobić na gigantyczne koszty. Jeżeli ktoś chce się sprawdzić i wie, że sobie poradzi to polecam.

domowy

Senova oczywiście nie jest firmą dla każdego. W tej pracy sprawdzą się osoby, które same potrafią organizować swój dzień. Handlowcy działają na systemie poleceniowym i programie partnerskim. Prowadzisz prezentacje w domu klienta i podpisujesz umowy. Sam decydujesz w jakich godzinach są prezentacje, bo jesteś odpowiedzialny za ich umawianie. Elastyczne godziny pracy i możliwość zarobienia dobrych pieniędzy powinna przekonać prawie każdego.

starolecka 7:)

hehe kto wam placi za te glupoty:)

senova

Senova w formie prezentacji domowych sprzedaje maty masujące i materace rehabilitacyjne. Od września do oferty wprowadzili też wielofunkcyjne odkurzacze. Wprowadzają nowe produkty więc widać, że firma się rozwija.

początkujący

Witam, ja właśnie zacząłem szkolenie w firmie Senova. Ogłoszenie znalazłem na portalu pracuj.pl. Muszę przyznać, że narazie jest OK. Ludzie bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu, więc pewnie długo tu zabawię. pozdrawiam

Firma się rozwija i to widać na każdym kroku. Wprowadza nowe produkty i zatrudnia nowych pracowników. Ja jestem zadowolony ponieważ mam własny samochód, telefon firmowy, a do tego dobrze zarabiam. Jeżeli ktoś lubi pracować na własny rachunek to szczerze polecam.

Jestem zadowolony, bo sam organizuje swoją prace. Umawiam sobie spotkania, sprzedaje i zarabiam pieniądze. Podoba mi się również to, że nie ma chorego parcia na wynik ze strony przełożonych. Rozumieją, że raz jest lepiej, a raz jest gorzej. Kiedyś pracowałem w podobnej firmie, jednak zdecydowałem się przenieść do Senovy, bo mają bardzo dobre warunki finansowe.

domówka

zawistni ludzie zawsze znajdą sobie temat do plotek. Senova to normalna firma, w której pracuję już 2 miesiąc i wszystko jest Ok. Nie rozumiem po co ludzie piszą takie bzdury na forach.

firma senova, work group cc i likwidowana Kaja to jedna i ta sama ekipa, która tym zarządza. Ludzie z WGCC i Senova nie dajcie się wykiwać DG, tak jak to zrobił z pracownikami Kaja. Wysarczy sprawdzic kto zakładał wszystkie trzy strony internetowe ww. firm, wszystkie zreszta działają pod tym samym adresem w Poznaniu

nie wiem czy wiesz ale na tej staroleckiej w poznaniu to jeszcze niedawno dzialala firma Kaja.Jak skonczyla wystarczy poszukac troche w necie albo tu na stronie.to zreszta ta sama ekipa, robia wala tyle, tyle ze pod innym szyldem.mozna by wymieniac i wymieniac zaczynajac od prezesa tej firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o SENOVA Sp. Z o.o. - Łódź

SENOVA Sp. Z o.o.