Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PZ Cussons Polska S.A.

Pracowałeś w firmie PZ Cussons Polska S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dlaczego - 2014-10-10 18:59:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
eej ale dlaczego tak wszystko to nagle zamykaja, przeciez to nie byla duza firma? chyba nietak latwo zamyka sie takie firmy, ciekawe co sie stanie z ludzmi ktorzy dla nich pracuja... ale ja jakos nie wierze w to co piszecie. nic mi nie szkodzi wyślę swoje CV do nich bo jest jeszcze możliwość przez stronę interentową ... zobaczymy - myslicie ze co mnie spotka?
zdjecie uzytkownika
luna - 2014-10-22 21:26:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie w Bogresie to czysta korupcja podpisywane są godzinówki a ludzi nie ma w pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracownicy trzęsą tyłkami każdy się boi mówić o tym głośno!
zdjecie uzytkownika
lol - 2014-10-24 10:44:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To prawda ludzi robią tam w balona, odwołania i praca na telefon.Ostatnio szukali znowu do pracy naiwnych ludzi....
zdjecie uzytkownika
naiwni? - 2014-10-27 18:44:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dlaczego ludzie którzy poszukują pracy od razu są przez was nazywani naiwnymi ludźmi - przeciez to bez sensu, jak człowiek dostaje oferte pracy to idzie chociazby w ciemno bo na prawde ciezko sie utrzymac niektorym. na dluzej w pracy i cialge musza to robic wiec biora co popadnie. zawsze tak bedzie niestety
zdjecie uzytkownika
lol - 2014-10-29 07:56:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [naiwni? - 2014-10-27 18:44:00]:
Naiwni...dlatego że ludziom agencja wciska kit że tam praca jest cały czas(mi też tak mówili)..a prawda jest taka , że nawet o 24.00 odwołują ludzi że nie ma pracy.A nie jednokrotnie bywało tak, że w domu tydzień sie siedziało lub dłuzej...i nie zarobisz....
zdjecie uzytkownika
pracujacy - 2014-11-05 20:39:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czytam to i tak sie zastanawiam, bo wiekszosc opinie jest negatywna. Pelno jest narzekania, obgadywania i mowienia jak firma Bogres jest beznadziejna. Stawka 8,60 to nie jest zla stawka w porownaniu do tej jaka sie dostaje za siedzenie w domu czyli O zl :) Nie powiem, ze na kazdym dziale praca wyglada podobnie ale idzie tez sie dogadac. Jedni wola Wule, inni zele i płyny a jeszcze inni proszki. To jest wlasnie praca na produkcji, jak maszyna ruszy to idzie do konca zmiany albo dopoki sie cos nie zepsuje... wiedzieliscie gdzie idziecie, warunki byly przedstawione na szkoleniu, umowe czytaliscie wiec o co chodzi? Co do ludzi tam pracujacych... ca cwaniaczki, sa leserzy i normalni ludzie, z ktorymi idzie porozmawiac, posmiac sie i praca szybciej mija ;) kordynatorzy ok, idzie sie dogadac, operatorzy - mowie o tych z proszkowni - bardzo wporzadku, do porozmawiania, nie poganiaja, nie slyszalem by krzyczeli czy cos, proszki spadna to sie podniesie i zapakuje, problemu nie ma. Tazke nie obrazajacie co tam pracauja, bo to nie jest wstydz czy cos jak to ktos pisal ;) Pozdrawiam wszystkich - chłopaków, te kilka dziewczyn, operatorów, kordynatorów :)
zdjecie uzytkownika
kapitan nerka - 2014-11-24 19:27:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a nie wiecie czy potrzebują jakichś specjalistów od marketingu, sprzedaży albo po prostu fachowców od przedstawicielstwa handlowego? byłbym niezmiernie chętny, i przynajmniej bym miał pewność żmnie nagle nie odwołają przed pracą. no ale to tez zależy ile miałbym prowizji przykładowo bo za byle co nie pójdę robić. to ile dają?
zdjecie uzytkownika
tomek - 2015-01-12 14:04:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na pewno szukają kogoś od specjalistów, konkretnie wydaje mi się, że jednak szukają zawsze z działu handlowego czy też sprzedaży, każdych, gdzie jest duża prowizja tak naprawde i procenty od tego co się zrobi idą.. ale też na takich stanowiskach jest naprawde duża rotacja, bo jednak nie każdy sprawdzi się...
zdjecie uzytkownika
pysia - 2015-01-17 20:03:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zamykają to coś !!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
zdjecie uzytkownika
yu - 2015-01-19 08:35:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pysia - 2015-01-17 20:03:13]:
A skąd wiesz i co dalej bedzie z cussonsem?Prosze napisz:)
zdjecie uzytkownika
pysia - 2015-01-19 19:06:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Bo wiem ! I dobrze !!!!!!!:):):):):) niektórzy zobaczą jak sie pracuje w innych zakladach nieroby !!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Dumel - 2015-01-20 13:48:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Walić ich na mordę , w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lecą , gościu w domu siedzi ci nawet nie potrafią poinformować gnoje jedne.. A ty co pysia że niby taki w choooj pracownik nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cb.
zdjecie uzytkownika
yu - 2015-01-20 15:13:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pysia - 2015-01-19 19:06:55]:
Amożesz coś więćej napisać kiedy zamykają i czy tam coś powstanie?
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-20 15:19:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Dumel - 2015-01-20 13:48:53]:
Już wcześciej ostrzegałam że tam tak jest, w agencji powiedzą że praca jest cały czas, a to nie prawda...są ciągle odwołania,kilka razy o 24.00 przysyłali smsa ;że pracy nie ma albo bez mojej wiedzy zmieniali mi zmniany..Pierdolnełam tą robote z dnia na dzień ..szkoda czasu i nerwów...
zdjecie uzytkownika
Dumel - 2015-01-20 15:55:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ja - 2015-01-20 15:19:36]:
Znaczy ja wiem że nie zawsze była ta robota co prawda to prawda mówili że praca cały czas. Też miałem tak że przychodziłem i było za dużo ludzi to wysyłali do domu, a zawsze miałem 3 zmiane i tylko 3 zmiane ;) Właśnie też będę szukał teraz czegoś nowego , tyylko nie wiem narazie co by było dobre i przedewszystkim by się dobrze czuć tam. Pozdro ;)
zdjecie uzytkownika
...kwasu-srasu - 2015-01-20 17:26:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie pierdziel delikutaśnie, tylko idz pracuj a sam się przekonasz jak jest, a nie walisz głupa i zadajesz 100 pytań jak nie do rozwój , ja byłem zadowolony z pracy, proste. ci co pracują są zadowoleni a ci co odeszli są nie zadowoleni !!!!!! chyba ci wystarczy aby przestać męczyć te twoje marne PC
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-21 06:51:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sama praca naprawde nie jest zła, a zawsze dogadywałam sie z ludzmi i operatorami.Ja odeszłam przez to że bez mojej wiedzy próbowali mi zmieniać zmiany, ale przede wszystkim te odwołania że pracy nie ma..Nie zarobiłam i po prostu podziękowałam...to raczej praca sezonowa i chcących przez chwile dorobic...
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-21 06:54:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Dumel - 2015-01-20 15:55:38]:
Mam nadzieje że coś znajdziesz dla siebie:) A tak sZczrze miałes 3 zmiane bo chciałes sam czy tak ciebie przydzielili?Pozdro:)
zdjecie uzytkownika
Dumel - 2015-01-21 12:53:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ja - 2015-01-21 06:54:13]:
Ja powiedziałem że najlepiej pasi mi 3 zmiana, raz tam chcieli co innego ale powiedziałem że nie i .... Sam sobie wybrałem generalnie ;)
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-22 06:51:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Dumel - 2015-01-21 12:53:31]:
Podziwiam, ja też kiedyś na nocki pracowałam i powiedziałam sobie;nigdy więcej!:)
zdjecie uzytkownika
kicia - 2015-01-29 21:03:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cussons i BOGRES to jedna spółka nastawiona na wyzysk ludzi a zwłaszcza z BOGRESU (Ludzie pracują na produkcji osobiście,pod nadzorem wykonując prace zgodną z kodeksem a posiadają umowy o dzieła lub zlecenia a w tym wszystkim pomagają im prokuratorzy sędziowie i cała władza ponieważ mimo to że doskonale o tym wiedzą nic nie zrobili gdyż polska to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za michę strawy (POLAKU OBUDŻ SIĘ )
zdjecie uzytkownika
Moniś - 2015-02-03 19:44:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W Końcu zamknęli ten syf... :) :) Kierowniczka p. Ola nawet nie wie kto tam pijany na nocki chodził aż wstyd!
zdjecie uzytkownika
u3 - 2015-02-04 06:20:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Moniś - 2015-02-03 19:44:47]:
A co teraz bedzie zamiast cussona?
zdjecie uzytkownika
Moniś - 2015-02-05 19:53:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem i nie interesuje mnie to ... :) Cussons padł :):):)
zdjecie uzytkownika
mgr.ing. - 2015-02-06 08:46:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
miejskie targowisko z proszkami i żelami....taki plan głównego architekta ,urbanisty , przestrzennego dla powiatu Oławy i miasta Wrocławia w trosce o ludność z Oławy i okolicznych powiatowych wiosek z szacunkiem dla byłych pracowników z w/w prowincji...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZ Cussons Polska S.A.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy PZ Cussons Polska S.A.?
Zadaj pytanie