POWERS MASZYNY SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o POWERS MASZYNY SP. Z O.O.

okolice zywca 2010-06-10 05:49
krętacze, obiecują wszystko, a maszyna mi padla po TYGODNI!!!!!
i serwis ma mnie w[usunięte przez administratora]!
Jakos juzteraz po zakupie inna gadka...
cała Polska 2010-09-02 20:38
zgadzam się z Tobą w 100%. na rozmowach zachowują się jak nie wiadomo kto, a gdy przychodzi co do czego zalegają z płatnościami i trzeba ich ścigać za faktury. szczerze odradzam!!
a 2010-11-30 22:22
straszni naciągacze!
trzymać się od nich z daleka!!
anonim 2011-01-11 15:34
Dlaczego tak sądzisz. Widziałem ich ogłoszenie w gazecie, szukają do serwisu.
2013-09-07 10:30
Ostrożnie z tymi Panami. Dużo obiecują, a później sie wykręcają.
Byly PH 2014-08-31 20:45
Firma bankrutuje po raz kolejny, to już się staje norma !
Nałapią naiwniaków, naobiecują byle tylko upchać maszynę a jak przyjdzie co do czego, bankructwo i zaczynają od początku, a kontrakty i zobowiązania klienci mogą sobie( usunięte przez administratora )
TAKA PRAWDA...
Olek 2016-02-22 01:24
Polecam Powers Maszyny w Czapurach koło Poznania.Naprawdę solidna firma.Pozdrawiam
rebsi 2016-05-18 20:31
Biorąc pod uwagę to jak się ciągle rozwijają i jak wysoką pozycję mają w tej branży to nie wróżę im upadku w najbliższych latach @kika.
mechanik 2017-05-11 20:12
Warto isc tam do pracy na mechanika?
Drapieznik 2017-06-13 08:24
Powers Maszyny Sp. z o.o. to raczej firma z Poznania.
Warunki bytowe i socjalne są ok. Ale tam niema możliwości zarobienia, współwłaściciele M. i S. mają swoich kolegów w branży co im podsyłają klientów. Oni też sprzedają i wchodzą handlowcom w temat i go zabierają więc są marne szanse że uda się podpisać umowę z Klientem zanim któryś z właścicieli nie podbierze Ci klienta. Każdy kto jest z tej branży potwierdzi tą tezę gdyż przewinęło się w tej firmie dużo handlowców i każdy uciekał z stamtąd z tego samego powodu, a teraz pracują w konkurencyjnych firmach.
Zostaw swoją opinię o POWERS MASZYNY SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWERS MASZYNY SP. Z O.O.