NZ ZOZ "WIGOR"

Legionowo

Opinie o NZ ZOZ "WIGOR"

MM 2014-09-21 17:12:54
Odwodnili i wyglodzili dziadka
Wigor to umieralnia a nie dom opieki i powinni się tym zająć NFZ i prokurator. Moj dziadek był tak niecałe półtora roku i zrobili z niego praktycznie warzywo a trafil tam pełen energii, chodzacy przy lasce lub z niewielka pomocą, dobrze wygladajacy. Dziś leży w szpitalu i walczy o życie bo jest odwodniony, niedozywiony i ma infekcję. Strasznie schudl, nie chodzi i praktycznie nie mowi. Wszystko dzięki "wspaniałej"wspaniałej"opiece w wigorze i "troskliwej"pani dyrektor smolinskiej dla której liczą się tylko pieniadze.Zero zainteresowania pacjentami. PROBA KONTAKTU z nią kończy się na nieodbieraniu telefonu, wyłączaniu go, "ucieczka"pod pretekstem ważnych spraw lub kryciu przez pracowników. Tragedia.
Anna Przybysz 2014-09-22 21:03:35
Powyższy wpis dotyczy mojego ojca. Prawdopodobnie napisała to wnuczka, która tak się interesowała dziadkiem, że przez półtora roku była tylko kilka razy, więc nie ma ona pojęcia o warunkach panujących w ośrodku. Wszystko to stek kłamstw i bzdur. ( usunięte przez administratora )
Irek 2016-06-19 08:09:57
Pracowałem chwilę i nie polecam. Słaba pensja, wyzysk pracowników. Oszczędności na personelu i pensjonarjuszach. Bardzo duża rotacja pracowników świadczy o warunkach. Dodatkowo dochodzą problemy z prawem właścicieli co robią interesy pół legalnie. Lepiej omijać z daleka.
"Irka" 2016-07-21 12:41:11
Haha jak pracuję tu 5 lat, tak żadnego Irka w zakładzie nie było! "Pracowałeś chwilę" i zdążyłeś przestudiować nielegalne interesy Dyrekcji i problemy z prawem?? Interesujące:D
P.S.
Może nie Irek, a Wiesio xD
Zostaw swoją opinię o NZ ZOZ "WIGOR" - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZ ZOZ "WIGOR"