Opinie o Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie w Lubin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie?

Co jaki czas w Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie można ubiegać się o podwyżkę?

Marcin Nowy wpis

Firma nie istnieje już 8 lat

Firma nie istnieje? Tak sugerują komentarze ponizej, ktoś się może odnieść ?

ms Nowy wpis
@Karolina

nie, już koło 6 lat nie ma firmy trawos

Czy Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie organizuje staże dla studentów?

Trawos już nie istnieje

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Hugon

Czyżby? Ostatnio słyszałem, że jest jakieś osoby tam ciągle działają. Nie mam pewności czy to jakaś podwórkowa plotka czy sprawdzone info, ale jakoś nawet nie przeglądałem KRS dla potwierdzenia czy aby na pewno pod względem prawnym padli. Może jest jakaś szansa na reaktywację tego przedsięwzięcia na lepszych warunkach.

@Hugon

W KRS już jest wykreślona spółka.

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Zakład Transportowo - Sprzętowy "TRAWOS" Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

T

Firma Trawos jest w upadłości likwidacyjnej. Nie przyjmuje pracowników

taper

Są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika i z czego ewnetualnie sie przygotowac aby zdobyc prace w tej firmie czy szkolenia oferuja dla nowych pracowników i mozliwosci rozwoju zawodowego?

Igor
@taper

Taper, Trawos nie istnieje, gdzie chcesz zanieść CV ? ...

zm

tak, w upadłości likwidacyjnej.. jaki pan taki kram

...

Firma jest w trakcie upadłości.

arek

A teraz jak pracuje się w Zakład Transportowo - Sprzętowy "TRAWOS" Sp. z o.o.? Jakie są tam warunki pracy? Ile miesięcznie można zarobić? Oczywiście chodzi mi o takie średnie, przeciętne zarobki. Jak tam jest z umową i socjalem? Bardzo proszę o pomoc bo widziałem ogłoszenie i nie wiem czy wysyłać swoją aplikację. Jaki jest stosunek do pracowników?

była

co do (usunięte przez administratora)to sie absolutnie zgadzam, ale prosze dać spokój (usunięte przez administratora), kazdemu zalezy na pracy w tych czasach kiedy ciezko cokolwiek znalezc.... ja tez nie wspominam tej pracy najlepiej i nie raz chcialam poprosty wyjsc, ale za cos trzeba bylo zyc... wiec nie osadzajmy innych bo nie wiadomo jak my bysmy sie zachowali na ich miejscu. ludzie maja kredyty, rodziny i wiele problemow o ktorych nie wiemy i to nie ich wina ze trafily akurat pod rzady (usunięte przez administratora) pozdrowienia dla zyczliwych pracownikow TRAWOS

Hey i stało się co się miało stać dawno temu :-)) Szkoda firmy, tzn. szkoda pracowników - operatorów (bo byli naj.naj, (usunięte przez administratora) pracowników fizycznych (za moich czasów(usunięte przez administratora) Pracowałem kiedy z nimi :-))) oni zapewne wiedzą kto !!! Nie żałuję Pań z biurowca (bo to przez nie odechciało się pracować). Zresztą jak powiedziałem, że pomogę kiedyś wspaniałym pracownikom to i spełniam obietnicę i pomagam załatwiac transfery (niczym klubik sportowy). Pozdrawiam serdecznie byłych pracowników, a panie... nie... bo szkoda takiej firmy dla takich (usunięte przez administratora)

Jan

[usunięte przez moderatora] Pracownicy dostali częściową wypłatę za maj, pewnie są to ostatnie pieniądze jakie otrzymamy z Trawosu. Złożyłem już wypowiedzenie i uciekam jak najdalej od tej firmy.

wspomnienia byłego pracownika

praca w Trwosie to dobra szkola zycia, jesli chodzi o kadr kierowniczą to młoda i bardzo ambitna, pracownicy nie zarabiaja za dużo ale jeśli chodzi o rozwój i cdobycie umiejętnosci to ok. odeszłem bo chciałem wiecej kasy dla siebie, pozdrawiam!!!

kiedyś tam byłem

Witam wszystkich, na forum wiedzę, że gorąco, co prawda to prawda wiele rzeczy z tych powyżej opisanych się zgadza może lepiej nie stosować tak ostrych słów, ale sporo prawdy i racji w tych wypowiedziach jest, ludzie pracujący tam tak naprawdę boją się o swoje jutro, o to co będzie czy nie dowiedzą się, że już nie pracują - owszem na pracy w Trawosie nie wzbogaciłem się, ale zdobyłem doświadczenie, wiele rzeczy się nauczyłem... wieloma rzeczami się zajmowałem, nikt mnie tam nie rozpieszczał byłem na każde zawołanie, ale jedno jest pewne wiedza, doświadczenie, umiejętności i odnalezienie się w ciężkich dziwnych sytuacjach doprowadziło mnie do sukcesu i pozwoliło mi osiągnąć to co osiągnąłem, ktoś kiedyś mnie tam przyjął dał szansę, nauczył i zaufał. Po Trawosie nie miałem problemu żeby znaleźć pracę dostać awans czy zająć kierownicze stanowisko, pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę wytrwałości w poszukiwaniu nowej pracy

Z tego co czytam to jesteś byłym pracownikiem i pewnie zostałaś zwolniona bo nie przypomninam sobie, ze by ktoś sam z pracowników administracji sie zwolnił. Z tego co wiem, to kadra jest tam dobierana wg kompetencji. Jeżeli piszesz, żw wolisz wykładać towar w markecie to pewnie jest to Twój poziom, na szczęście ktoś cię z tamtąd uwolnił, pytanie jak się tam znalazłaś. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Transportowo - Sprzętowy Trawos Sp. z o.o. Z Siedzibą W Lubinie - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042