Agencja Reklamy i Promocji Symetria

Katowice

Opinie o Agencja Reklamy i Promocji Symetria

Sylwia 2012-09-13 17:04:02
Bardzo solidna agencja hostess ;) ciekawe akcje, wypłaty zawsze regularnie, zaraz po weekendzie, b. ładna stawka godzinowa, a i nierzadko gratisy podczas odbierania pieniążków :) przesympatyczna Pani [usunięte przez moderatora], z którą idealnie się współpracuje. Oczywiście wymagają żeby dziewczyny były pracowite i sympatyczne, ale dzięki temu trzymają wysoki poziom, mają zaufanie i hostess i klientów i wszyscy są zadowoleni. Polecam!
Paulina 2013-12-06 18:15:48
Zdecydowanie polecam.
Pieniądze zawsze na czas, pani koordynator bardzo sympatyczna. Naprawdę polecam współpracę!
dominikaP 2014-06-05 08:06:00
Bardzo fajna agencja, pieniądze na czas, dużo akcji, dobra organizacja. Wymagania nie małe ale przynajmniej konkretnie.
bbhcj 2016-04-27 18:21:44
słyszałam że jest to zalezne od stanowiska @Celestyna. Także jestem zainteresowana Agencją Reklamy i Promocji Symetria
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamy i Promocji Symetria - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamy i Promocji Symetria