Opinie o Argis w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Argis. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Argis o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argis w Radom

Czy poziom wynagrodzeń w Argis uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 17 maja.

Marek Nowy wpis

Wynagrodzenie pracownika jest uzależnione od jego faktycznych umiejętności i zaangażowaniu na zajmowanym stanowisku

Czy rotacja pracowników w Argis na Przedstawiciel Handlowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 maja na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jacek Nowy wpis

Pracuję w tej firmie kilkanaście lat i wiem że firma ciągle się rozwija. Ostatnio stawia na wzmocnienie marketingu.

Ogłoszenie na Handlowiec do Argis pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Były

Uciekaj jak najdalej

Bartek pracownik

W tej firmie pracuję od wielu wielu lat i nie mogę się z Tą opinią się zgodzić. Prawda jest taka, że faktycznie kierownik to rodzina i co w tym złego ???

S.T.

Potwierdzam.

Marian

Nikt z tej firmy nie wypada bez powodu . Z tego co wiem, a pracuję już kilka lat, że na wypad z firmy trzeba sobie samemu zasłużyć

@Marian

Skoro nie zwalniają bez powodu to tylko trzeba się cieszyć. Jak pracujesz kilka lat to dobrze znasz realia zatrudnienia. Warto tam składać papiery? Mam na myśli pod względem finansowym.

nick

Warto, składaj...

@nick

To ile płacą, że tak zachęcasz? Ze 3-4 tysiące się zarobi?

@Bartek pracownik

Wiesz, że nie każdemu się podoba, że stanowiska kierownicze są rozdawane po rodzinie. Ale jak dobrze pracuje to w sumie nie powinno nikomu przeszkadzać. Liczy się czy się dogaduje z pracownikami, nie?

Każdy zarabia inaczej.

pracaownik
@Robert

Jak dla mnie kierownik się dogaduje z ludźmi.

Mariano

Najniższą krajową ????

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa przeprowadzona z opóźnieniem, w niemiłej atmosferze, traktowanie z pogardą i niechęcią. Powinni nauczyć się minimum manier, szczególnie właściciel. Nawet gdyby zaproponowali stanowisko odmówiłbym...

Doświadczenie, znajomość branży

Czy firma Argis kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jack

Z tego co wiem, to w tej firmie płacą pracownikowi za dobrze wykonywaną powierzoną pracę a nie za jego płeć lub za jego poglądy

@Jack

No i dobrze bo tak powinno być. Jak już wspomniałeś o płaceniu to ile można dostać na początek? Stawka jest wyższa niż najniższa krajowa bo za tyle to się nie pisze na robotę.

Jack
@Robert

Najniższa krajowa bez dodatku za nocki

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Argis?

Jacek

Podstawa wynagrodzenia jest uzależniona od kwalifikacji na poszczególnym stanowisku

@Jacek

To oczywiste co piszesz, ale mógłbyś podać orientacyjne widełki wynagrodzenia. Tak żeby się nie rozczarować na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Robert

Pamiętaj że na rozmowie kwalifikacyjnej możesz się z kompromitować swoimi umiejętnościami, podejściem do pracy a nie proponowanym WYNAGRODZENIEM

Czy są aktualnie przyjmują kobiety do pracy?czy bez znajomości warto aplikować?od jakiej stawki się zaczyna?

@Kasia

Każdy ma jednakowe szanse. Znajomości nie mają żadnego znaczenia

Co powiecie o stanowisku handlowiec - specjalista?

???

Dzisiaj byłem na rozmowie, było dość profesjonalnie

Marian

Praca ciekawa, sprawiająca satysfakcję,zadowolenie. Szerokie kontakty z poważnymi firmami kolejowymi na terenie całego Kraju

Dżony
@Marian

Marian, a dają tam premie? A ilu zmianowy jest system? A w soboty można przyjść?

Janusz

Praca w terenie - patrz bycie kierowcą który rozwozi towar po całej Polsce. Praca na wewnętrznej bazie klientów - dostajesz listę spalonych tematów a po czasie dowiadujesz się że jesteś na przegranej pozycji, jeżeli cele handlowe nie zostają osiągnięte, są wyciągane konsekwencje finansowe. Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych - nikt nic nie wie a udają wszystko wiedzących.

Marian

Jeśli lubisz pracować w zespole młodych ambitnych ludzi, to warto dołączyć

Paula

@Marian nie ma powodów do narzekania ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Argis?

Marian

Firma ma dobre wyniki, to i atmosfera dobra

Jaka umowa obowiązuje w Argis podczas okresu próbnego?

Pracownik który dostarczy badania lekarskie,potwierdzające zdolność do pracy na zajmowanym stanowisku ,otrzymuje umowę o pracę na piśmie zgodnie z ustaleniami, pomiędzy pracodawcą a pracownikiem

Michal

@robek a studenci?

@Michal

Wszyscy studenci pracują tak samo jak pozostali pracownicy i posiadają oni umowę o pracę

@Michal

Niema takiego pojęcia w tej firmie, trzeba pracować cały tydzień.

@Marta

Panie Michale na jakiej podstawie twierdzi Pan, że pracujemy cały tydzień. Ja pracuję w tej firmie dość długo i tego nie zauważyłam.

Iza

A czy jest to ciężka praca jeśli chodzi o kobiety?

@Iza

Praca siedząca.Nie ma co narzekać

Ewelina
@Marta

Dosyć zdawkowa jest ta odpowiedź - przydałoby się tu jednak nieco więcej szczegółów na temat pracy w Argis. Chyba najbardziej interesowałaby mnie, na ten moment, kwestia form współpracy. Pracujecie tam w ramach umowy o pracę czy umowy zlecenie?

Robek
@Ewelina

Wszyscy pracownicy pracują na umowę o pracę.

Czy firma Argis w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracownik działu produkcji

Koszty badań lekarskich zwracane są w całości na podstawie przedstawionej faktury

Ona

Witam. Mam pytanie, czy kobiety również są przyjmowane na produkcję? Jeżeli tak, to czy są jakieś szczególne wymagania?

OK
@Ona

Na produkcji też pracują kobiety. Wymagania myślę że chęć do pracy...

Xyz
@Ona

Z tego co wiem kobiety też znajdują zatrudnienie w Argis

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i uważam, że większość negatywnych opinii nie znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Jak do tej pory nie spotkałem się z niczym co mogłoby wzbudzić mój niepokój.

@Nowy

Mógłbyś napisać, czy pensje są na dobrym poziomie, a za dobre wyniki można zyskać premie lub inne benefity? To istotna informacja, więc mam nadzieję, że mi pomożesz.

Janusz

Dlaczego ma być źle skoro firma ma dobre opinie to za coś je otrzymała!!

PATI

Minie w tej firmie pracuje się dobrze. Czy mogę polecić pracę w tej firmie? Myślę, że tak. Ludzie otwarci, pomocni ogólnie atmosfera przyjazna. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Ogólnie jest ok, można z tą firmą wiązać się na dłuższy czas.

Alicja

Powiedz mi proszę, czy często zdarzały się takie sytuacje, że w firmie Argis brakowało zamówień i pracownik musiał iść na przymusowe wolne? Na jakiej podstawie firma Argis zatrudnia swoich pracowników? Jest to umowa o pracę, czy może zlecenie?

AR

Ja pracowałem w tej firmie.... Byłem solidnym pracownikiem i dlatego byłem wykorzystywany. (usunięte przez administratora) Odradzam szczerze.

Alicja
@AR

Jak dokładnie wyglądało wynagrodzenie za pracę w firmie Argis w Twoim przypadku? Mógłbyś przybliżyć również, jak wyglądały obowiązki, które miałeś na zajmowanym stanowisku? Chętnie dowiem się coś więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Argis - Radom

• Jak się pracuje w Argis?

Zobacz opinie na temat firmy Argis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Argis?

Kandydaci do pracy w Argis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Argis
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Tartaczna 7/9
    26-600 Radom