Opinie o Kerry Polska sp. Zoo w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kerry Polska sp. Zoo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kerry Polska sp. Zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Polska sp. Zoo w Kielce

PRCK Nowy wpis

W upadłym zakładzie została tylko elita totalnych nierobów z kierownikami na czele, tylko po co ich aż tyle juz nie ma kim i czym rządzić. No i Pani od higieny najważniejsza, chyba w końcu posprzata w tym zakładzie WC

Puma Nowy wpis
@PRCK

Byłam pewna że was już zlikwidowali .Ci zdolni są w Oleśnicy ,Dyr.Wdowiak i kier.magazynu pewnie w Oleśnicy będzie lepiej.

Joanna

@Hulk ale nie polecasz pracy w Kerry Polska ze względu na to, co słyszałeś? Pracowałeś tam? Warto uzasadnić, co słyszałeś, żeby każdy wiedział czemu nie polecasz tej firmy.

... Nowy wpis
@Joanna

W biurze pracują osoby , które nie znają się na swoich stanowiskach . Jak ma funkcjonować firma ? Gdy w kadrach siedzi ktoś ,Kto nie zna się na swojej pracy ? To tak jak w Naszym Rządzie . Osoba która ukończyła kurs języka polskiego , uczy matematyki !

Justyna Nowy wpis
@...

Ale masz jakieś dowody na to, że te osoby się nie znają na tym co robią? Bo pisać to sobie każdy może. Czemu tak uważasz?

JA :)

A ja podjąłem decyzje o przejściu do innej firmy. Dają dobre warunki umowę o pracę i jestem zadowolony. Jeśli ktoś chce to niech zadzwonić i dopyta o szczególy: 538 966 091.

Czym w Kerry Polska sp. Zoo zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Co Nick

W Kielcach? Jeśli ktoś lubi patrzeć, jak zwijane są żagle, to powinno wystarczyć. W Oleśnicy? Najlepszą kadrą, która już sprawdziła się w Kielcach. Tam też się sprawdzi. Dodatkami pachnie w całym zakładzie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kerry Polska sp. Zoo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Czy w Kerry Polska sp. Zoo są szkolenia zewnętrzne?

Ostatni Mohikanin

Zapomnij.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kerry Polska sp. Zoo?

Wiedzący

Owszem, zdarzają się ale do odbioru w najbliższym możliwym czasie. Na pewno niepłatne.

Barbara
@Wiedzący

Mam jeszcze pytania do tych nadgodzin. Często się one zdarzają w Kerry? Trzeba zostawać dłużej w tygodniu, czy przychodzić w weekendy?

tak, niepłatne, do odbioru przy najbliższej okazji

@Barbara

niezbyt często, zdarza sie pracująca sobota raz ma miesiąc, czasem na dwa, do ogarnięcia

Hulk

Z tego co słyszę na wydziale to zmieniło się tylko na gorsze. Także nie polecam

Sprawiedliwy
@Hulk

Tak super opisuje ie o tej firmie chyba macie zerowy poziom wiedzy o pracy zarządzaniu i słaba samoocenę gorszego syfu nie znajdziecie nigdzie a szanowna Joanna niech otworzy oczy

Joanna

@anonim co takiego uległo zmianie w firmie w ostatnim czasie? Jakie pojawiły się w niej nowości? Mógłbyś powiedzieć dlaczego warto pracować w Kerry Polska? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Joanna

@anonim dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i tego jak wygląda praca w firmie.

Hulk

Jakie macie zdanie o kierowniku PSF-u?

@Hulk

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Stare opinie o zakładzie nijak się mają do tego co teraz się dzieje. Inwestycje i nowości. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie marudził, Polakowi nie dogodzi ;)

Majkel

Ogólnie nie od dziś pracujecie pewnie w Kerry Polska sp. Zoo i musicie mi powiedzieć jak jest. Widze opinie nad sobą, że praca jest raczej w porządku, tylko bywa ciężko - to chyba normalne, a coś więcej?

Pracuję w Kerry. Owszem czasem jest ciężko, ale ekipa jest fajna. To z tym syfem to przesada. Wiadomo, że gdzie się drwa rąbie tam wióry lecą ale porządki są na bieżąco. Zarobki przeciętne, ale normalne umowy. Jeśli ktoś pisze źle to po prostu był tam chwilę i nie chciało mu się pracować

smo

wie ktoś coś o pracy dla automatyka? Czemu poprzedni automatyk zdezerterował?

niewysoka

praca możne i ok ale ludzie nie dajcie się wpędzić z umowa z agencjami bo to jeden blew!! zwlekają z umowami a ty harujesz za darmo!!!!!!

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie.Najpierw przeczytałam wpisy z tej strony.Negatywnie się nastawiłam do tej firmy ale poszłam tam.Pani zaproponowała mi 1750 zł (brutto) Chyba ich popier..... że ja z wykształceniem wyższym, kilkuletnim stażem i doświadzczeniem będę u nich zapier.... za pensję minimalną.Jakie wymagania jeszcze mają : znajomość programów komputerowych, znajomość angielskiego.Głupich jeleni szukają do roboty.Pocałujcie się w cztery litery.

:) powaga :)

Widze że ty jesteś nie kumaty !!! No każda z firm którą obsługuje kerry a są to bardzo wielkie firmy a jest ich sporo non stop to robią kontrola za kontrolą .Nie będę wchodził w temat co i jak bo to kosztuje :) W Euro co najmniej 4 cyfrowa kwota w unijnym szmalu na konto w Luksemburgu !

snołden

Uwagi na siaty ucholi są sprytne i cwane .........Bardzo łatwo się ich na firme wprowadza za pomocą agencji pośrednictwa itp. .Do tego jest sporo nie świadomek i sporo cwaniactwa ! Trzeba uważać by ktoś człowiekowi w drodze do pracy i z nie zrobił jakiejś ustawki (nie dać się prowokować nie dać się wciągnąć w gierki )nie dać wyrobić na sobie 0 wi opini , omijać najlepiej nie rozmawiać jak rozmawiać to kłamać albo lekką baj erkę ! Co do roboty to ciężka zmianowa na cieple duży zapiernicz ,na zimnie głośno huk .Pieniądze nie są wyjątkowe .Ale jako praca na start albo potrenowanie przed wyjazdem może być .

udko

Ale masz na myśli agencje bezpieczeństwa wewnętrznego ,agencje restrukturyzacjii czy agencje czarny lotos ? Ps my nie , ja nie narzekam ! :) Ale jak pisałem chłodnia to nie zły wybòr ! Szczegòlnie na ciepełku .Duzo osòb zaczynalo tam prace !!! Porobił byś sobie na sezonku to zmienił bys lajtowe podejscie :)

Młody

Ja tam pracuje i powiem wam ze jest zimo ale jak to w chłodni. Ale ja nie narzekam na zaden hałas syf itp:)/ Ogólnie mi sie dobrze pracuje i jak sie uda to chce u nich zostać bo teraz z agencji jestem

kurczak

Jakim magazynie ? Hahaa 2 tysiące hahahaaaaaa 10 z trankwaldera brutto jak przepracujesz 1000 godzin dostajesz umowe z kery taką jak ja kiedyś ! Robiłem tam na ciepelku za normalne pieniądze ! Ale teraz przyjmują przez agencje ! Chociaż przyjmowano ze mną na iqf Ale jak nie byłeś pod Stalinigradem jako obsluga mg 34 to daj sobie spokuj bo nie dasz rady ! Żimno ,hałas noc ........Ps magazyn dobre......

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Polska sp. Zoo - Kielce

• Jak się pracuje w Kerry Polska sp. Zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Kerry Polska sp. Zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kerry Polska sp. Zoo