Bolsius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bolsius Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.Firma Bolsius i administrator serwisu GoWork.pl czytają wszystkie Wasze komentarze.

Jednak opinie, które łamią regulamin, bądź przepisy polskiego prawa (np. komentarze personalne), będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

W przypadku skrajnych naruszeń, będziemy zmuszeni do weryfikacji adresu IP osoby komentującej w celu wyciągnięcia odpowiedzialności prawnej.Obrażanie osób, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy nie może być akceptowalne, ponieważ polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia.

W przypadku sytuacji konfliktowych dotyczących konkretnych osób prosimy o kontakt z Działem Personalnym firmy Bolsius, który jest do Waszej dyspozycji.
aBc Nowy wpis

pytanie do @Pracodawca to jak? kiedy ta nowa strona? czy możemy spodziewać się jakiś ciekawych ogłoszeń, czy jedynie odnowienia szaty graficznej?

Def Nowy wpis
@aBc

Się możesz spodziewać ale zwolnień

XYZ Nowy wpis

Rzeczywiście, ze świecą szukać aktualnych ofert pracy u Was :D Może napiszecie słówko o sytuacji kadrowej w Dziale Marketingu? Szukacie może seowców, specjalistów ds. so-me, kogoś, kto rozrusza stronę swoim contentem, gdy już ona ruszy...

zainteresowany

Kiedy rekrutacje na jakieś ciekawe stanowiska administracyjne/operacyjne? Sztandarem 'nowego HR' było podobno rekrutowanie, w pierwszej kolejności, wewnętrznie, a dopiero potem - na zewnątrz. Ostatecznie nie ma ani ogłoszeń wewnątrz firmy, ani tym bardziej na zewnątrz, a najróżniejsze stanowiska obsadzane są nowymi pracownikami wziętymi znikąd, bez doświadczenia i znajomości branży. Naprawdę nie uważają Państwo, że obecni pracownicy, z doświadczeniem, nie chcieliby się rozwijać? Obecnie firma przechodzi sporą, można powiedzieć, modernizację. Mam nadzieję, że nowa władza będzie kontynuowała porządki i postanowi docenić oraz rozwinąć DOŚWIADCZONYCH pracowników, których wystarczy odkryć, zamiast inwestować w nowych, którzy odchodzą po kilku tygodniach.

@zainteresowany

No właśnie a na ich stronie widzę że jest tylko napis "wkrótce" a weszłam tam bo niżej pisała tu sama firma że wszystkie oferty trzeba szukać na stronie. To może szykuje się coś dużego i będą nowe miejsca pracy ? Mnie ciekawił magazynier

zainteresowany

widocznie strona przechodzi jakiś mały remont (jak i cała firma - to dobrze!). ogłoszenie na magazyniera widnieje też na olx - regularnie odświeżane, więc myślę, że aktualne i można tam próbować. ja mówię o tym, że na stronie i wszystkich innych portalach od kilku miesięcy wisi tylko operator maszyn i magazynier, a całkiem fajne stanowiska w ciekawych działach obsadzane są nagle ludźmi znikąd. bez pojęcia, za duże pieniądze, którzy samej specyfiki zakładu i branży będą uczyć się rok lub dwa. podczas gdy firma jest pełna talentów, które wypadałoby po prostu odkryć. wielkobrzmiące hasła na wszechobecnych banerach póki co to tylko puste słowa. mam nadzieje, że firma dojrzeje.

Nowy wpis

@zainteresowany

Strona jest chwilowo w przebudowie. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, będzie znowu dostępna za tydzień.

it

Witam, czy szukają państwo kogoś do działu IT/Informatyk?

@it

Wszystkie aktualne ogłoszenia dostępne są na stronie Bolsius.

it
@Bolsius Polska Sp. z o.o.

@Pracodawca Obecnie Państwa strona nie działa. Także jedynie są oferty na produkcje, więc chciałem dopytać jak to wygląda w kwestii IT/Informatyk

tym
@it

firma korzysta z zewnętrznych usług IT, nie mają takiego działu 'etatowo'.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Personalnych w firmie Bolsius Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Na specjalistę ds. kadr i plac można jeszcze startować? Na początku roku było ogłoszenie, wbrew pozorom nie tak dawno. A jeśli nie ma już pracy typowo to może chociaż jakiś staż? Może być ewentualnie z urzędu pracy.

Dziękujemy za zainteresowanie, niestety obecnie nie prowadzimy rekrutacji pod tym kątem. W razie takiego zapotrzebowania dodamy ogłoszenie na naszej stronie i na stronach z ogłoszeniami o pracę.

Hej, może niektórzy z was wiedzą, ale w tamtym miesiącu szukano tu do was pracownika kadr i płac. Ja spóźniłam się kilka dni z aplikacją, po prostu za późno zobaczyłam ofertę o kilka dni:( Dopiero planuje zmienić firmę, wiec nie muszę szukać niczego na szybko. Myślicie, ze warto obserwować to miejsce pod względem wolnych etatów w kadrach, i ewentualnie wtedy zaaplikować, czy raczej radzicie odpuścić. Wiem, ze oferują umowę o pracę i z tego co kojarzę prawie 30 lat na rynku działają, to chyba jednak umieją docenić pracownikow :) Dajcie znać czy się nie mylę.

hej, zawsze warto zaaplikować. Na razie nie mamy otwartych wakatów, ale jak coś się pojawi, to będziemy się kontaktować. Przy każdej rekrutacji zapraszamy kandydatów na rozmowy w firmie, wtedy też można osobiście zobaczyć, jak to u nas wygląda i podjąć decyzję po spotkaniach :)

ph mazowieckie

Dzień dobry jaka flota dla handlowca na terenie woj. mazowieckiego oraz jakie są plus minus widełki zarobków?

@ph mazowieckie

Pisze Pan/Pani na złej firmie. Dział handlowy to Bolsius Polska Sprzedaż.

Dlaczego podkręcają maszyny że człowiek z ledwością może spakować świeczki a nie ma czasu na poprawę kodu czy etykiety już nie mówiąc o czyszczeniu świec a później mają pretensje że są zwroty ale kiedy to mają zrobić nie ma pracy wysyłają na urlopy lub banki godzin przyjmują ludzi którzy obliczają tylko ile zrobić na godzinę dobrze niech ta osoba stanie osiem godzin i zobaczy na czym to polega a nie tylko przychodzić i się pytać ile na godzinę ręce bolą ale kogo to obchodzi ale ludzie mają też rodziny i domy a nikt za nich nie porobi chyba zakład chce żeby sami się ludzie zwalniali masakra co tu się wyrabia aż brak słów ludzie pracowali zawsze ale nie aż takim tempem i wysyłki zawsze były na czas

Bla bla

Wszystko co tu napisane to racja, zapraszam panów se stoperami popracować przy taśmie a my zmierzymy im czas

Obserwujący

Należało by się przyjrzeć temu co dzieje się na H7. Pracowników aż nadto. Zbędne nadgodziny, niektórzy pochowani z telefonami, aby tylko 8godz zleciało. Na P1 chociaż jakieś zmiany na plus zaszły.

obserwatorzu
@Obserwujący

zamiast obserwować zacznij patrzeć, bo źle widzisz. pewnie jesteś tym uciśnionym pracownikiem p1, który zebrał ochrzan za wyjście na 7. fajkę w ciągu zmiany i uznałeś, że 'na siódmej hali wszystko wolno aby my mamy tak źle'.

Obserwujący
@obserwatorzu

Widzę całkiem nieźle. Rzekomi porządkowi z telefonami pochowani bo za nich ogarnie ktoś inny

Pracownica

Witam co do firmy to mam jeden żal że jak nie ma pracy to dlaczego każą nam iść na urlopy a nie zrobią postoju tak samo jest z postojem że niby postój ale na urlopach i okienkach a jeśli ktoś nie ma urlopu to bezpłatny dlaczego nie zamkną firmy na 2 tygodnie i zapłacą normalnie za postój a firmy zewnętrzne niech sobie pracują z nadzorem oczywiście

mysterio

Firma jest prężna bez obaw świat jeszcze się nie zawali ....

Mysterious
@mysterio

Raczej teraz większość firm nie działa prężnie, dookoła cięcia kosztów, redukcja etatów, obrót towarem jakby zatrzymał się i liczy się to wielu branż Szkoda tych ludzi tylko co mają teraz rozkmine co ze sobą zrobić dalej po utracie pracy bo sytuację mają nieciekawą Są miejsca pracy, które radzą sobie dobrze w tym czasie ale to pewnie zasługa branży w jakiej się obracają i odpowiednimi ludźmi z głową na karku zaczynając od niskiego szczebla a kończąc na wysokim. Możliwe, że nasz zakład przez decyzje ludzi decyzyjnych znalazł się w takiej sytuacji a nie innej a jest ona jaka jest i pytanie czy to się zmieni czy wkłady pociągną jeszcze jakiś czas to wszystko, po czym pojawi się (usunięte przez administratora) i zrobi sobie jakieś centrum logistyczne.

I kto jest brany pod uwagę jako pierwszy? Jakie wakaty są redukowane i którzy pracownicy mogą spodziewać się zwolnienia? Zastanawiam się czy zatrudniając się na stanowisku magazyniera/operatora wózka widłowego, na które teraz jest oferta, mogę czuć się bezpiecznie. W ogłoszeniu można przeczytać, że jest tutaj stabilne zatrudnienie...

Zniesmaczona

Na maszynach robimy szybciej jak roboty niekiedy siły brak ,nie znalazłam gdzie indziej pracy dlatego trafiłam tutaj , wszędzie trzeba robić i ja się z tego wywiązuje w 100 % ,zawsze jestem przed czasem na hali,nocki są bardzo ciężkie i niekiedy kubek kawy zrobi swoje ale to już zabronione.Nic trzeba robić dalej a nie narzekać tylko boli mnie to że np.dzial mechaników praktycznie nie robi nic wchodzą do pracy równo z dzwonkiem na nockach ich nie widać po nocnej zmianie potrafią jechać na fuchę a nam robolą nie wolno wypić kawy nie zatrzymując swojej efektywność pracy.Szkoda że nie szukają problemu tam gdzie jest.Ogolne miła atmosfera wśród kobiet operatorzy walą maszynami na maxa ale nie do nich te pretensje,mają takie wytyczne i muszą tak zrobić.Z kolei brygadziści powinni od czasu do czasu wejść na maszynę i pokazać co potrafią niektórzy pracują 20 lat a podstaw nie wiedzą,ale po co to im ? Jeżeli można cwaniakowac że jest nie do ruszenia co jak tu walczyć o równość.Musza się obudzić i robić kontrolę na nockach u mechaników to tutaj leży problem i na produkcję z nimi

Pracownica
@Zniesmaczona

Witam w twoim wpisie jest sporo racji ale jest też kilka życzy z którymi się nie zgadzam pracuje ty 18 lat i wiem że nie wszystkich można równać do jednego na mojej zmianie mam dziewczyny z którymi się super pracuje kawy u nas nie są zabronione więc nie wiem gdzie ty pracujesz wiem tylko że była prośba żeby kawę kupować przed pracą a nie siedzimy na stołówce 20 minut gadając o głupotach a zaraz po przyjęciu pracy kolejka przy automatach jak za komuny a przy maszynie nas nie ma sami sobie jesteśmy trochę winni zgodzę się z tym że normy są podnoszone i to w strasznym tępie i nie rozumiem dlaczego wielcy i szanowni technolodzy nie spróbują sami tej normy wyrobić niech staną na 8 godzin i pokażą że się da a nie staną z kalkulatorkiem i obliczają bo im się wydaje że tak może być. Jeśli chodzi o Operatorów to zależy tylko od zmiany ja nie mogę narzekać bo zawsze nam pomagają tylko zależy to od zmiany na jakiej się jest i ich wiedzy to samo się tyczy Brygadzistów nie wiem jak jest u ciebie ale u nas wszystko nam poustawia tak jak trzeba bo widzę ile poprawia po innych zmianach 5 minut po przyjęciu zmiany już dzwonimy bo jest to czy tamto nie tak a jak się pytamy czemu tego nie poprawili to tłumaczą dziewczyny czy operatorki że mu się nie chciało nawet przyjść. Największy brak wsparcia jest za to od mistrzyń zero wiedzy zero wsparcia tylko norma czepianie się o pierdoły brak wiedzy o procesie to jest porażające jak się zgłasza problem to nie pójdą do kierownika bo niech by się spytała o coś związanego z produkcją to co mu powiedzą że nie wiedzą ale to też zależy od zmiany. System 4 brygadowy to jedni się przyzwyczaili inni nie tak jak ze wszystkim z urlopu też nas trochę za dużo nas eksploatują.

@Pracownica

Co to znaczy, że z urlopu was trochę eksploatują? Nie można wybrać całego urlopu, co się ustawowo należy? Ale to chyba w takim układzie powinni ekwiwalenty wypłacać, nie? :0

@Zniesmaczona

Piszesz, że nocki są bardzo ciężkie... Czy chociaż można za nie otrzymać jakąś ekstra stawkę? Głównie chodzi mi tutaj o dodatek nocny. Zastanawiam się, czy w ogóle on występuje. Daj znać, jak to jest...

Za pracę w godzinach nocnych są dodatki, oprócz tego są również dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym.

picie kawy jest lepsze ... niż chodzenie na papierosa i osłabianie zespołu nikt za papieros robić nie będzie ...

morbius

Nowy dyrektor a kto ?

2022

Nie polecam nikomu zatrudnienia się w tym zakładzie. Aktualnie zero stabilności zatrudnienia, jedna wielka niewiadoma, atmosfera fatalna. Zadowolenie pracowników z każdym dniem spada. Brak pracy, a chory 4 brygadowy system zmian trwa - brak odpoczynku, świeżości, życia rodzinnego, a dodatkowym urlopem wynikającym z tego systemu tzw okienka i tak w całości zarządza zakład, wymuszając na pracownikach zabieranie go np w okresie zimowym, w konkretnych ustalonych przez zakład dniach. Na halach trwa aktualnie maksymalne dociazenie pracownika (fizyczne i psychiczne) - (usunięte przez administratora) za chwilę przyjdzie nowy dyrektor (usunięte przez administratora). Więc nic lepiej się nie zapowiada w kolejnych miesiącach i latach. Juz teraz latem ludzie padną na twarz, wypadków będzie coraz więcej(usunięte przez administratora) bo proces ma być szybszy, przy jednoczesnym obniżeniu obsady i przy zerowym usprawnieniu dla załogi obsługujacej proces - są znane, powtarzające się problemy, ale nikt nic z nimi nie robi, jak już coś jedzie to jedzie. Problem jest problemem pracownika obsługującego linie. Mimo ciągle rosnącej liczby technologow, osób rzekomo współodpowiedzialnych za procesy, wsparcia, pomysłów czy działań z ich strony nie ma żadnych. A jeśli jakieś pomysły są, to wieczność trwa ich wprowadzenie, przez fatalnie zorganizowany dział Utrzymania Ruchu i Inżyning, niewspółpracujący z bieżącą produkcją. Wszędzie ma być tylko szybciej, ale nie wygodniej czy sprawniej dla osób uczestniczących w procesie. (usunięte przez administratora) Do tego bezsensowny system premii motywacyjnych (usunięte przez administratora) Ale przynajmniej wiszą kolorowe plakaty na halach :)

Bla bla
@2022

Święta racja . Amen. A na piknikach zawsze powtarzają ,że Bolsius do wielka rodzina(usunięte przez administratora), może i rodzina ale nienawidząca się. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam całą rodzinę????

Ewelina

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Firma oferuje tutaj system premiowy. Za co w takim razie można otrzymać premię? Jakie aspekty trzeba wziąć pod uwagę? Jeśli chodzi o dofinansowania, to zazwyczaj w jakiej wysokości są? Dużo trzeba od siebie dopłacić np. do karty MultiSport?

@Ewelina

Są to bardzo szczegółowe pytania, dlatego wszystkie te informacje i wiele innych rekruter przedstawia kandydatom zaproszonym do udziału w rekrutacji.

@naraziegdzieindziej

Powiedzcie coś o pracy PH. Czy da się jakoś wyrobić plany, ile czasu dziennie schodzi na jazdach i jakie auto? Poluje na ogłoszenie gdzieś w okolicach pomorskiego/wielkopolskiego

Obiektywny pracownik
@@naraziegdzieindziej

Jeśli chodzi o pracę PH to prawda jest taka że raczej ludzie się tu pracy trzymają i pracują wiele lat- głównie ze względu na atmosferę (takie jest moje zdanie). Jak się ma fajnego kierownika/kierowniczkę (takiego jak ja) to pracuje się naprawdę spokojnie i bez zbędnych problemów. Swoje robić trzeba jak wszędzie. Jeśli chodzi o plany to niestety rynek baaardzo się zmienia i z tymi planami bywa różnie. Nie ma co ukrywać że aktualnie w większości firm z planami jest bardzo ciężko. Jeśli chodzi o czas pracy to bez problemu można się wyrobić w 8h że wszystkim. Jeśli chodzi o samochód- Skoda Fabia

Jaka umowa obowiązuje w Bolsius Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jest to uzależnione od indywidualnych ustaleń dotyczących stanowiska. Zazwyczaj jest to umowa próbna na 3 miesiące.

Antosia
@Bolsius Polska Sp. z o.o.

A po tych 3 miesiącach jaka umowa jest oferowana? Czy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Czy jeszcze za wcześnie na taką formę zatrudnienia?

@Antosia

Dalsza umowa zależy od ustaleń indywidualnych i tego jak pracownik zaprezentuje się podczas okresu próbnego.

małaMi

co nam szykujecie na mikołaja ? świeczki ? hahaha

@małaMi

Na mikołajki? To macie tutaj jakieś upominki na mikołajki? A poza tym jest jeszcze jakiś dodatek na święta lub paczki?

Nasi pracownicy dostają upominki na mikołajki, a na święta dajemy pieniężne świadczenia gwiazdkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Bolsius Polska Sp. z o.o. - Zalesie Małe

• Jak się pracuje w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolsius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 15 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bolsius Polska Sp. z o.o.