PBGiE Egbud

Bogatynia

Opinie o PBGiE Egbud

anonim 2013-12-20 08:35:53
Pracuje w tej formie od kilku miesięcy i wszystko jest ok. Ta firma jeszcze wiele zdziała.
anonim 2014-01-15 16:03:29
Spoko firma.
zoo 2014-02-26 21:24:30
Praca moze i ok ale placa jest strasznie zmienna,wachania sa bardzo duze,ja sie zwolnilem przez pania W.bo to kobieta która szarga nerwy,pozatym same delegacje.NIE POLECAM
olka33 2015-01-23 14:57:28
Witam! Wszędzie jest ciężko, dlatego każdy z nas powinien pomyśleć o sobie i swoich najbliższych i postawić na siebie! Czasy są ciężkie, dziś mamy pracę (jakąkolwiek, ale mamy), jutro wylatujemy na bruk!Nie możemy ograniczać się do jednej dziedziny, musimy wiele umieć, znać się na paru różnych rzeczach, by w trakcie ciężkiej sytuacji, umieć się odnaleźć.Dlatego polecam serdecznie szkołę w Zgorzelcu, która i mnie uchroniła od trudnej sytuacji. To bezpłatna policealna szkoła dla dorosłych Żak. Siedziba mieści się przy Warszawskiej tam, gdzie sanepid. Mają różne kierunki, w większości darmowe! Polecam Wam, bo naprawdę pomagają w Życiu. w ofercie np. technik bhp, rachunkowość, kosmetyka. ! Ja zmieniłam z Żakiem swoje życie!
Kupiec 2015-11-17 11:45:45
Witam,
W razie kłopotu z otrzymaniem płatnościami wymienionego kontrahenta,proszę o kontakt.
Skupujemy należności.
klex 2015-12-08 11:15:12
prosze o kontakt w prawie skupu wierzytelności tego podmiotu ciekawy1905@o2.pl
Wieloletni pracownik 2016-05-18 19:52:21
Rzeczywiście firma daleko zaszła. Nie wypłaca wynagrodzenia i traktuje swoich wieloletnich pracowników jak śmieci. Oj czekają Was pozwy!!! Firma ma fatalną opinię w branży i o czymś jednak świadczy fakt, że jedyną niedziałającą zakładką na ich stronie jest zakładka z danymi osobowymi Wielmożnych. Czyżby ktoś tu nie miał twarzy?
Piotr 2016-06-28 14:25:40
Prawdopodobnie będę zatrudniony w PBGiE Egbud. Napiszcie w jakiej kondycji jest firma, bo słuchy chodzą, że nie ma wypłat i przedsiębiorstwo chyli się ku upadkowi.
Bebe 2016-07-12 18:24:14
Firma ma problemy finansowe poszukaj sobie pracy gdzie indziej....
Mateusz 2016-07-13 17:16:13
@Bebe ale to firma nie jest wypłacalna? A wynagrodzenia są na czas? Muszę przyznać, że trochę mnie zaniepokoiłeś, bo ja od dłuższego czasu wypatruję oferty pracy z PBGiE Egbud takiej dla mnie, pod kątem mojego wykształcenia...
Zostaw swoją opinię o PBGiE Egbud - Bogatynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBGiE Egbud