PKS LUbań, IMka LUbań

Lubań

Opinie o PKS LUbań, IMka LUbań

iwona 2014-07-31 19:28:34
praca w imce -oczywiście płacą lecz zmuszają do pracy w sobotę i niedzielę zatrudniając pracowników w firmie radnego lubania HROMEX- na umowę zlecenie jak nie przyjdziesz do pracy "oficjalnie dobrowolnie" to po premii i na boczny tor-CZYSTY WYZYSK PRACOWNIKÓW PRZEZ WŁAŚCICIELA NIEMCA
za pranie 4zł/na miesiąc-1 fartuszek na rok i do tego trzeba samemu prać w domu gdzie przestrzeganie higieny a produkujemy dla znanych kontrahentów[odbiorcy powinni się zastanowić jak przestrzegana jest higiena produkcji}
nikt nie dostał jeszcze pieniędzy z funduszu socjalnego-czarna magia co się z nim dzieje a mogli by chociaż płacić za urlop jak w innych zakładach
zakaz zakładania związków zawodowych pod groźbą zwolnienia z pracy-brak przedstawiciela pracowników który by ich reprezentował przed właścicielem po prostu wyzysk taniej siły roboczej przez właścicieli
para 2016-07-16 14:06:52
a co ma
Zostaw swoją opinię o PKS LUbań, IMka LUbań - Lubań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS LUbań, IMka LUbań