Opinie o Paracross Sp. Z O. O. S. K. w Bristol

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paracross Sp. Z O. O. S. K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paracross Sp. Z O. O. S. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paracross Sp. Z O. O. S. K. w Bristol

as Nowy wpis

nie jedzcie tam przez paracross ,pracowałem tam w anglii jako kierowca w 2008 a nawet 3000zł nie zarobiłem ,i nie zapłacili mi całej składki rentowej do zusu nie dajcie sie polskim (usunięte przez administratora)

Czy w Paracross Sp. Z O. O. S. K. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

SKALA Nowy wpis

PROPURO TO TAKA SAMA POLSKA GNIDA NA SKANDYNAWSKIM TERENIE !!!

Abab

Opieka fleet managera to śmiech na sali. Albo nie odbierają telefonów albo nna urlopach albo nie odpisuje na maile. Olewka totalna no chyba ze cie potrzebuja to wtedy cię znajda pod ziemią

Paragona Team Nowy wpis
@Abab

Witamy, Proszę podać konkretne przykłady, kiedy nie mógł Pan się skontaktować z naszym zespołem? Czy ma Pan na myśli bieżący rok, czy lata wcześniejsze? Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Tonik

Trudno dostać pracę w firmie? Powiedzcie jakie wychodzą zarobki?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paracross Sp. Z O. O. S. K.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Ludek

A wiecie może czy firma teraz potrzebuje kierowców? Jaka umowa funkcjonuje w firmie?

Byc moze nowy kierowca

Ile wychodzi kasy na 2 tyg pracy na c+e? Tak srednio. Prosze mi. Powiedziec paracros

@Byc moze nowy kierowca

Witamy, W tym momencie poszukujemy Kierowców głównie do Culiny w Haverhill. W bieżącym okresie oferujemy na tym kontrakcie 13,85 GBP/h. Przy założeniu średnio 60 h pracy w tygodniu, może Pan zarobić ok. 1600 GBP brutto a netto 1400 GBP za 2 tygodnie. Zapraszamy do kontaktu Dział Rekrutacji +48 668 330 442 Pozdrawiamy, Zespół Paracross

@Paracross Team

Ha , no jestescie smieszni. Po pierwsze primo kontrakty u Culiny sa najlepiej oplacane czemu nie powiecie ile zarabia kierowca w Coop, nie wiem czy znajdzie sie te 12 brutto. Po drugie w Culinie strasznie ciezko zdac assesment. I po trzecie te stawki sa do grudnia a w styczniu lutym jest ogolnie lipa wyganianie kierowcow najlepiej na urlopy, a chate trzeba oplacac. Po czwarte wcale tak w tym grudiu duzo roboty wiecej nie ma bo ADR zazwyczaj zaciaga nowy narybek na ten okres i czasami wychodzi tak , ze nie ma pracy bo jest duzo kierowcow a pracy wcale nie przybylo w zwiazku ze zblizajacymi sie swietami. Byc moze adr placi kary za 'niepodstawienie' kierowcow i wola nabrac wiecej anizeli mniej. Tego juz nie wiem.

@Ciuciubabcia

Witamy, Nie ukrywamy stawek na naszych kontraktach. Oferta W Coop Andover to teraz 17 GBP/h w tygodniu, 17,5 GBP w weekend i 18 GBP/h w BH do końca roku, a od stycznia 14/14,5/15 GBP/h. Nie zgodzę się również z Panem co, do poziomu zdawalności assessmentów w Culinie, jest ona w ostatnim czasie na poziomie 100 %. Co, do godzin pracy - tak jak już wcześniej wspominaliśmy gwarantujemy naszym Kierowcom 10 zmian na 2 tygodnie całym rokiem. Nasi Kierowcy pracują średnio od 50h do nawet 80h tygodniowo. ADR w pierwszeństwie planuje najpierw naszych Kierowców właśnie ze względu na gwarantowane zmiany. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Ciuciubabcia

Wypowiem sie troche bo jezdzilem z paracrossem jak to wychodzi finansowo a niech kazdy sobie policzy juz warto dalej wybierac sie do UK za praca. Kierowca na LTD. 11f/h brutto Podatek 15% czyli jakies 9,50 na czysto razy osiem godzin dziennie = 76funtow dziennie :D Lecimy dalej 76x23dni w miesiacu , od pon do pt i dwie soboty w miesiacu = 1750funtow :D ksiegowa 80 ubezpieczenie auta 100 skladki na ubezpieczenie zdrowotne na ltd 30 paliwo 60 pokoj 350 jedzenie 150 (chyba ze lubisz sam ryz to 40 :D) srodki czystosci, ubrania, ewentualnie jakis basen 30-50funtow telefon 10 Macie bagatela 930funtow na czysto z miesiaca co daje 4tysiace zlotych ! I to pod warunkiem ze siedzicie non stop w Anglii i nie zjezdzacie do Polski bo gdy chcecie jechac na daw tygodnie do Polski to jest nastepujace rozliczenie. Zarobki na czysto 875 (dwa tygodnie pracy) Lot w obie strony 100 i pozostale koszty jak pokoj ubezpieczeni ksiegowa skladki nie ulegaja zmianie bo sa stale wiec zarabiacie jakies na czysto 200funtow :D niecale 1000zl :)))) Anglia dawno sie skonczyla , kiedys przy kursie funta 6zl to samych zlotowek miales 2500zl w miesiacu na samym kursie! Dzis Anglia jest droga, jedzenie slabe, ubezepieczenia aut cholernie drogie i wyplaty tez nie za tęgie. Gdyby ktos sie zastanawial i chcial przywiezc grubo kasy to nie jest to dobry kierunek :)

@Ciuciubabcia

A i powiem Wam ze jak pracujecie osiem godzin to macie zaplacone za osiem godzin ale jak pracujecie 10 godzin to dostajecie za 9 godzin i 15 minut bo agencja z was doi pierwsza przerwe 45 minutowa. Ile to jest pieniedzy w roku? Ktos moze z paracrossu tutaj i napisac, ze ale nie wszystkie zmiany sa 8 godzinne, owszem ale po osmiu godzinach to powinniscie placic nie 11funtow ale 11f +50% tak jak ma to miejsce na kontraktach. Ltd to gowno i rzad brytyjski coraz abrdziej dokreca srube ludziom na ltd podwyzszajac podatki a przede wszystkim obnizajac kwote wyplat wolnych od podatku z dywident :) Wiec realne obciazenie ltd brutto netto to w mojej opinii dzis juz okolo 20%

@Ciuciubabcia

Witamy, Dziękujemy za Pańską opinię. Przedstawione przez Pana okoliczności oraz kalkulacja wydają się być wiarygodne, natomiast należy zwrócić uwagę na fakt, iż opisuje Pan najniższe stawki (poniedziałek – piątek) w ofercie Paracross dotyczącej kat. C (Class 2). Dodatkowo obecnie dobry księgowy jest w stanie utrzymywać płacony podatek na poziomie 10% a nie 15% za opłatą miesięczną ok. 50 GBP a nie 80 GBP. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

CiuciuBabcia
@Zespół Paracross

Oczywiscie ze opisuje najnizsze stawki bo tych nalezy sie trzymac, co z tego ze ktos mi zaproponuje za holidaya 18-19 funtow jak tych dni w roku jest raptem trzy z czego agencja da pracy w dwoch dniach lub wypadnie mi pauza i akurat nie moge albo jestem na urlopie. O tej oszczednosci 30 funtow ksiegowej nie chce wspominac, bo to zadna filozofia zaoszczedzic 30 funtow na miesiacu na innych wydatkach. Obecnie ksiegowy malo co zrobi z HGV driverami bo nie ma jak i czego wrzucac w koszta. Kierowca zarabiajacy zalozmy 24tys funtow rocznie brutto musi odprowadzic od tego 20% corporation tax. 24tys funtow minus wyplaty dyrektora oczywiscie by nie przekroczyc kwoty wolnej od podatku wiec jakies 11tys funtow zostaje 13tysiecy funtow - jakies tam koszta , ksiegowa 700funtow, buty ile moga kosztowac buty czy rekawice? no niech bedzie 300funtow w roku i macie 12tysiecy funtow do opodatkowania. 20% z 12tys to 2,4tys funtow . 12tys - 2,4tys = 9,600 i 2tys funtow jako darmowa dywidenda. Czyli jeszce 7 tysiecy od tego roku podatkowego placimy dodatkowe 7,5% . Czyli okolo 500funtow. Razem prawie 3 tys funtow w podatkach, 700ksiegowa, 300skladki na NIN . Obciazenie roczne 4tys funtow mamy prawie 17% i nizej zejsc nie zejdziecie bo rzad Brytyjski doi takie wlasnie twory jak jednoosobowe ltd, a kierowcy sa ta grupa ktora nie ma kosztow prowadzenia dzialalnosci wlasciwie w ogole. Inaczej ma sie sprawa z mechanikami, hydraulikami lub nawet kierowcami ale majacymi wlasne ciezarowe auto. A co do kosztow to i tak zanizylem bo tam gdzie oferujecie Panstwo kontrakty po 14funtow za godzine to nie znajdziecie Panstwo pokoju za 350funtow a jak ktos chce wynajac chalupe, no to niech sobie poczyta w internecie ile sobie zycza agencje, jak jęczą, bo to ktos na ltd to niepewny, a bo to Polak, a bo to a bo tamto, byłem przerabiałem. Ja tam nikomu nie bronie jechac, po prostu mowie, ze zarabiajac w Polsce 3tys na reke nawet nie warto juz spogladac w kierunku Wysp. Nie warto sie szarpac zwlaszcza ze nie ma platnych urlopow, zabierana jest przerwa 45minutowa no i nie ma platnych overtime'ow. Milego weekendu

@CiuciuBabcia

Witamy, Odnosząc się do Pańskiej wypowiedzi w miejscowościach Haverhill lub Rugby (praca dla firm Culina/ NFT – 13/14 GBP stawki minimalne) jesteśmy w stanie zapewnić średnio 60 h pracy tygodniowo oraz zakwaterowanie za około 350 GBP miesięczne. Podsumowując mamy do zaproponowania wiele zróżnicowanych ofert, które jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb większości kierowców. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Patryk
@CiuciuBabcia

Dawno w Polsce nie byłeś tutaj teraz 3 tysiące to na wykałaczki i sucharka

Do ciuciubabci
@Ciuciubabcia

Kolego sympatyczny...ciuciubabcia... Powiedz mi te stawki podałeś z solowki? (SAMO C ) najmniejsza kwota to około 12 -13 £ /H Nie wiem skąd te wyliczenia...I odradzanie a żeby kierowcy tutaj nie przyjeżdżali bo się nie opłaca,spokojnie nikt Ci pracy nie zabierze nie bój się!!jest pracy wszędzie pełno,spokojnie. Ps rocznie wychodzi przez paracrossa średnio 5-7 tyś. Więcej niż na kontraktach... jak ktoś kumaty to niech pomyśli ... 11000£ nie opodatkowane. Później 19% oczywiście minus dobry księgowy i człowiek zadowolony.

Ciuciubabka
@Do ciuciubabci

Kolego sympatyczny na kontraktach wychodzi mniej ale na LTD a przede wszystkim przez paracrossa nie masz -urlopu -chorobowego wiec jak zachorujesz na grypke lub zechcesz pomoczyc sie na mazurach nie zarabiasz a rozumiem placisz za chalupe w UK? WYliczenia co do wyjazdu dwutygodniowego do polski z paracrossem podalem wyzej, wyszlo 1000zl na czysto na miesiac :D:D mniej niz minimalna w Polsce :D Kogo ty chcesz oszukac jakimis dobrymi ksiegowymi, co ci ksiegowy odliczy? skarpety za 5tys funtow czy safety buty? REalne obciazenie LTd to teraz ok 16-17procent, podalem wyliczenia powyzej. Zarabiasz 13 brutto to masz na lapke 11,5 funciakow co to chlopie za wyplata jak w Polsce kierowcy maja po 20zl/h ale nie placa po 1000funtow za chate :) Ja nikomu nie bronie jechac, jezeli pracujesz normalnie (a nie jak malpa po 60-70godzin w tygodniu - przyznajmy tego zyciem nazwac nie mozna) to zarobisz te 2 tys funtow, oplac dom jedzenie autko, wyjdz na basen do baru nie dziaduj to zobaczysz ile Ci zostanie. Dla jednych zycie to harowanie po 80godzin i patrzenie na cyferki na koncie, a dla drugich to 180 godzin w miesiacu i czas na relaks kregoslupa i niedopuszczanie do hemoroidow. Pozdrowka

Ggabka

Napisze prawde i tylko prawde... Przyjechalem do UK za postednictwem Paracross. Obiecano mi gwaranty 50godzin tygodniowo i przez okolo 12 miesiecy je mialem tylko dlatego ze klocilem sie jak (usunięte przez administratora) o kazda godzine. Po 12 miesiacach agencja ADR od ktorej Paracross byl uzalezniony miala coraz mniej pracy. Zgadnijcie koledzy kto dostawal lo kieszeni:-)??? Gwaranty byly jak byla praca.... jak pracy bylo mniej to paracross wysylal emaile do mnie i kolegow ze juz nie ma gwarantkow lozniej bylo tyle pracy ze dawali gwaranty... co jest smieszne bo po co mi/nam gwaranty skoro w danym okresie w calej Anglii roboty wiecej niz kierowcow i to za lepsza kase. Nie oszukujmy sie Panowie... Paracross to nie czerwony krzyz to jest biznes... Komu zabiora... Paracross jest dobry na pierwsze 3-6 miesiecy pozniej kontrakt albo samemu pod agencje. Wtedy madz duuuzo wiecej kasy. Pozdrawiam kierowcow i Parwcross

Cezary

Paracross ma opinię dobrego pracodawcy. Nawet najlepsi mają swoich hejterów

Kris

Po opiniach widać , że paracross sam sobie je pisze. Co druga opinia jest pozytywna i widać , ze pisze to ta sama osoba. Trochę to żenujące . Ja się zastanawiałem nad współpraca z wami ale widzę , ze nie ma sensu bo sami dobie dobre opinie piszecie i kontrujecie prawdziwych kierowców , którzy dla was jeździli . Poza tym kary finansowa nawet za porzucenie pracy nie są legalne. Przez telefon wszystko pięknie brzmi ale wystarczy tutaj przeczytać co drugą opinie to wszystko wychodzi .

@Kris

Witamy, Dziękujemy za Pańskie spostrzeżenia, jednakże nie możemy się z nimi zgodzić. Otóż zarówno jak nie usuwamy negatywnych opinii tak i nie piszemy sobie pozytywnych. Odpowiadamy i odnosimy się jedynie do opinii Kierowców z oficjalnego profilu Paracross. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Kris

Taaa... brak słów

Dominika

Witam, czy ktoś z Was orientuje się czy obecnie szukają kogoś jako kierowcy? Może wiecie jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie Paracross, czego wymagają oraz jak kształtuje się rozwój pracownika w tej firmie? @Kuba jak długo pracujesz jako kierowca, napisz o wynagrodzeniu? Są szanse na jakieś bonusy? Pozdrawiam!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Marek

Witamy, Cały czas posiadamy oferty pracy w Wielkiej Brytanii dla Kierowców z kat. C+E. Codzienna jazda na terenie UK, bez spania w kabinie. Stawki między 12 GBP a 16 GBP/h brutto. Zapraszamy do kontaktu +48 668 330 442. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Kuba

Dobra firma , zarobić można dla chcących pracować!!!

Bez doświadczenia

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie jest wymagane minimalne doświadczenie, żeby udać się do Anglii z firmą Paracross?

@Bez doświadczenia

Witamy, Wymagane minimalne doświadczenie to rok jazdy na kat. C +E na trasach krajowych i/lub międzynarodowych. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Polecam firmę Paracross. Jestem w Anglii kilka tygodni warunki o których była mowa na spotkaniu w Warszawie w 100 % zgodne z ustaleniami. Uzyskałem pomoc w załatwieniu pokoju po zdanym assystmencie wcześniej nocleg zapewniony został mi w hotelu. W sytuacji w której oblalem pierwszy assestment dostalem możliwość zdawania kolejnego ,który zaliczyłem.W każdej kwestii można liczyć na pomoc kolegów z zespołu. Pozdrawiam Tomka i Karola. :-)

kierowca ce

Polecam. Agencja jest w porzadku. W mojej opini maja lepsze warunki zatrudnienia niz ADR network.

Tomek Z.

Nie polecam! W paracrossie nie możesz zachorować za to możesz liczyć na karę tysiąca funtów. Spotkamy się w sądzie. Nie zapłacili za ostatnie dwa tygodnie pracy.

Paracross
@Tomek Z.

Panie Tomaszu, W Pańskim przypadku nałożenie kary finansowej spowodowane było porzuceniem pracy z dnia na dzień, bez poinformowania wcześniej kogokolwiek oraz braku odpowiedzi na nasze wielokrotne próby skontaktowania się z Panem. Kontrakt, który Pan podpisał zawiera informacje o obowiązującym okresie wypowiedzenia. Przedstawiony przez Pana powód zniknięcia, nie tłumaczy porzucenia pracy, bez możliwości przepracowania okresu wypowiedzenia. Z poważaniem, Zespół Paracross

Dominika

Czy podejmując pracę w Paracross Sp. Z O. O. S. K. mamy szansę na udział w dodatkowych kursach językowych zapewnianych przez pracodawcę? Praca w obcym kraju wiąże się często z barierą językową. Tego typu kursy byłyby dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie czują się zbyt pewnie w posługiwaniu się językiem angielskim.

Paracross sp. z o.o. sk.
@Dominika

Witamy, Nasza oferta pracy skierowana jest bezpośrednio do Kierowców C/C+E, którzy już posługują się językiem angielskim. Oferujemy krótki kurs przygotowawczy, na którym m.in. przekazujemy autorskie materiały do nauki/doskonalenia języka angielskiego dla kierowców. Więcej informacji znajdziecie na: www.paracross.pl Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Paracross sp. z o.o. sk.

@Marian 2017-08-19 13:17 Witamy, Tak na naszych kontraktach Kierowcy nie śpią w kabinie, są codzienne powroty do domu, czyli tak jak Pan wspomniał jest jazda wokół komina. Stawki od 12 do 16 GBP/h w zależności od kontraktu. Zapraszamy do kontaktu + 48 22 653 66 89 Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Zostaw merytoryczną opinię o Paracross Sp. Z O. O. S. K. - Bristol

• Jak się pracuje w Paracross Sp. Z O. O. S. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Paracross Sp. Z O. O. S. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paracross Sp. Z O. O. S. K.