Opinie o Oiler S.A. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oiler S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Oiler S.A. o rekrutacji.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oiler S.A. w Tczew

Ja wypadłem.

Pozdrawiam wszystkich od ciężkiej pracy w terenie. Ja odpadłem z zespołu. Nie musicie mi współczuć. Raczej wręcz odwrotnie. To była kiedyś super firma i miło się pracowało na jej rozwój. Ale bądźcie dzielni. Podobno los zmienia się co 7 lat. Pozdrawiam.

ja1

Oiler bardzo dobra firma na rynku pracy kto pracuje ten zarabia i jest premiowany. Pan M i Ł w Toruniu to faceci odpowiedzialni i trzezwo myślący.Polecam tam pracować

xxx

:) hahaha

ja1

niskie pieniądze,niskie kwalifikacje oj bedzie się dzialo

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oiler S.A. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Szukają nowych ludzi bo znacząca część załogi uciekła albo została zwolniona - teraz zatrudniają nowych za małe pieniądze....to już nie ta sama firma co kiedyś, raczej jej resztki.

J23

Puścić chama do biura to atrament wypije.

15latek

To ta firma jeszcze istnieje???? Dawno nie zaglądałem. Chyba musieli zwolnić Mirosława i odsunąć od władzy Panią Beatę.

xyz

nie wiem jak jest teraz,ale kiedyś był to jeden z najlepszych oddziałów.Mam na myśli że była zgrana paka.

adam

A co mozecie powiedzieć o oddziale w Olsztynie, szukali ostatnio kierowcy z kat. C + ADR, jak wylgada średnia wypłata?

były 2

I Szczecina ;-( ostatni gasi światło...

były

Jakoś ucichło na forum. Ale co się dziwić - coraz mniej ludzi w firmie :-) ktoś tu kiedyś napisał że oddziela się poprzez te czystki ziarno od plew - akurat. Mądrzejsi sami uciekli, zostali ci co muszą. Szkoda Wrocławia :-(

szef

taaak!ale trzeba go najpierw złapać!!!

tchórzofredka

Czy zajączek nam przyniesie ... ?

bocian

nic nie robimy... od nikogo sie nic nie dowiemy przyjacielu

@bocian

błąd....zadaj pytanie a ja Ci odpowiem.

bocian
@szef

to "szefie" powiedz nam co dalej z firma Oiler

@bocian

z oilera zostal orła cień.ratuj się kto moze !!!

preezes
@szef

bez przesady ,mamy w zanadrzu jeszcze "cudotwórce" on nas wyciągnie !!!

były
@preezes

masz na mysli "Tego"co miał podniesc z kolan Szczecin....to gratuluje!!!

żaba

co robim dalej ? ot i zagwozdka...

J 23

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.Jako kierowca OILERA doprowadzam firmę do upadku. Jeśli jesteś kierowcą w firmie to Twoja też. Oleju nie kupuję bo za drogi, klienci odchodzą lub olej spalają, duże kary za kontrakty trzeba płacić, niechcą naszych usług bo wolą konkurencję. Wszystko co złego to nasza wina.Najlepiej za własne durne rządy winić kogoś niżej. Ja jestem OK. to wszystko przez kierowców. Jesteście mistrzami w spychaniu nie dając nic od siebie. No może potrawicie dobrze utrudniać.

kpw
@J 23

j-23 nalezy przyjąc postawę kota ze shreka,bo oni to lubią(a ty ich wtedy pazurem w łeb) Ludzie którzy mają kompleksy na swoim punkcie wykorzystują całą swą przewagą nad innymi,ale jeszcze zobaczysz jacy są bezradni,oni ciebie sie boją dlatego mają pełne spodnie.W swojej arogancji stracą wszystko,bo chamstwo ma też swój koniec.Nie zwracaj na nich uwagi i nie tłumacz sie zbytnio przed szmaciarzami,bo jak jest napisane.....".Nie rzuca sie pereł przed świnie",a te oskarżenia i zwalanie winy na ciebie to nic innego jak tchórzostwo " decydenta"który nie umie powiedziec ....nie nadaje sie do tej roboty.....

odpady

UWAGA !!! Witam wszystkich. Szukam i chętnie nawiążę współpracę z osobami z branży odpadowej i OLEJOWEJ !!! Wasze niezadowolenie.... przekujemy w sukces...~!!! Zainteresowanych proszę o kontakt na: odpady.przemyslowe@o2.pl

pzpr

A tak z samej ciekawosci skąd znasz szczeciniaków

stary ale jary

Ja mam nadzieję że odwiedza te forum kierownik z łodzi! Weź Rafał w swoje obroty tego nieudacznika dariuszka. Śpiewak z GospelBand, napewno da sobie rade z zamiataniem. A propo! pozdrawiam największą sierotę zwaną jw. "przybyszem ze szczecina"

ketling

Nie warto jest się zbyt angażować dla tej firmy,by nie być rozczarowany.Robić tyle ile wymaga minimum,nie angażować się zbyt ,to wtedy jak Cię zwolnią przynajmiej nie będziesz miał żalu.Człowiek sie stara,a taki "pajac" za biurka lekką ręką niszczy to co "Ty"zrobiłeś.Szkoda naszego trudu,jak ma być zniszczona nasza praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Oiler S.A. - Tczew

• Jak się pracuje w Oiler S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oiler S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Oiler S.A.