vital vera

Nowy Tomyśl

Opinie o vital vera

anonim 2010-06-03 10:11:41
gadacie glupoty,firma jest bdobra. fajna atmpsfera i dbaja o pracownika,wszystko ok a szkolenia sa swietne i daja duzo do myslenia
fwe 2010-09-06 14:36:40
hej wiecie cos wiecej na temat tej firmy?? jak tam jest z pracą?
współpraca 2011-03-03 11:03:01
POSZUKUJEMY KANDYDATÓW( DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BEZPOŚREDNIEJ) NA STANOWISKA : -MENADŻERÓW, -DYSTRYBUTORÓW, DO NOWATORSKIEGO EUROPEJSKIEGO PROJEKTU HANDLOWEGO, KTÓRY OBEJMUJE BRANŻĘ MEDYCZNĄ, PARAMEDYCZNĄ, REHABILITACYJNĄ, SPORTOWĄ. OFERUJEMY BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO, INNOWACYJNY PRODUKT SPRZEDAŻY ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL ( usunięte przez administratora )
andzela 2011-03-18 16:13:14
ja pracuje w tej firmie i jest roznie praca jest fajna zarobki tez teraz jestem na macierzyńskim ale nie mam pojecia czy mnie przyjma
jfslkdjfdwp;ef 2011-03-20 19:06:42
ja też byłam na macierzyńskim, jeśli dobrze sprzedawałaś przyjmą Cię z radością i wykażą wyrozumiałość na początku
popo 2012-06-01 18:58:26
;]porazka
Zawiedziona 2012-10-24 15:50:47
Jeśli chodzi o pracę w telemarketingu to szczerze nie polecam, chyba że ktoś lubi pracować w stresie... w tej firmie nerwy wysiadają, ciągłe kontrole, zakazy i nakazy, monitoring, odsłuchy, a skrypt na całą stroną, a tylko spróbuj jedno słowo zmienić to już afera, u nich skrypt to świętość, a niby praca od 7.30 do 15.30 a tak naprawdę cały czas są tam po 10h do 17.30....
Prawda 2012-10-24 15:55:46
To fakt szkolenia ciekawe i dające do myślenia ale kłamią tam mówiąc że do 15.30 pracują po 8 i że czasem są nadgodziny, tam właśnie ciągle są nadgodziny a jak zdarzy się dzień po 8 to ten cud czasem w piątki się zdarza
lopi 2016-05-13 17:04:12
Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie. @xenu ja szukałem na ich stronie i w sieci, ale nic nie ma raczej
Zostaw swoją opinię o vital vera - Nowy Tomyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vital vera