Opinie o DHL w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Gdańsk

Angel Nowy wpis

DHL to najgorszy przewoźnik z jakim miałam styczność, kolejny raz dzwoni kurier czy jestem w domu i, że mam przyjść do niego w wyznaczone miejsce, bo on nie jeździ po alejkach i nie podjedzie pod dom.. Paczka tym razem była o wiele cięższa i większa (zlew) ja powiedziałam, że nie wyjdę po nią, bo to troszkę waży i nie mogę dźwigać to powiedział, że rozumie ale nie może pomóc, bo nie jeździ pod dom i może tą paczkę zostawić w punkcie żabki i mogę sobie ją odebrać. Facet dalej nie rozumie, że to większa paczka i nie będę jej dźwigać z żabki, bo on tak chce. Płaci się większe pieniądze za kuriera (paczkę pod dom), a wygląda na to, że jednak samemu trzeba tą paczkę od kuriera odebrać. Bardzo fajne podejście do klienta, skargi napisane i DHL nic z tym nie robi. Z całego serca: NIE POLECAM !

Marzena Nowy wpis

To jest jakiś żart dostaje wiadomość że dziś doręczymy twoja paczkę i tak przez parę dni nie można się dodzwonić do kuriera a potem dostaje wiadomość że paczka jest w żabce po nieudanej próbie doręczenia oczywiście kuriera nie było wcale ponieważ jestem cały czas w domu

Jak długo trwa proces awansu w DHL?

mateusz

(usunięte przez administratora) Nikt nie odpisuje na maile. Nikt nie odbiera telefonow - autotomatycznie Cie rozlacza jak dzwonisz. Chyba w ogole nie zatrudniaja pomocy technicznej. Jedynym kontaktem jest dzwonic do pomocy technicznej za granica i probowanie zalatwienia sprawy po angielsku. Bezkonkurencyjnie najgorsza firma kurierska na rynku. Albo nie ma paczki albo przychodzi uszkodzona.

@mateusz

Kurier okropny chciałem dzwonić do uwagi ,prostak,niemiły , jeszcze unosi się jakby cały świat nalezal

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DHL? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Paulina - była klientka

Żenada, brak słów, komplikują życie ludziom. Tyle czasu walczę z infolinia dhl i próbuje się skontaktować z kurierem. Strona dhl komunikuje ze moja paczka znajduje się w miejscu “umówionym z kurierem” gdzie nikt się nie komunikował ze mną, ani E-maila, ani smsa, nic… Dzwonie na infolinie walczę z robotami żeby się dowiedzieć gdzie mam ustalony punkt odbioru, roboty z infolinii nic nie wiedza poza tym ze paczka czeka w „ ustalonym wspólnie przez kuriera i odbiorcę miejscu” po jakimś czasie roboty z infolinii pozwoliły na łączność z konsultantem który jest człowiekiem i z kolei konsultant dhl twierdzi ze paczka jest cały czas u kuriera a nie czeka w żadnym punkcie i nie ma go ustalonego ( co się akurat zgadzało) przekazują numer telefonu do kuriera. On z kolei nie odbiera i nie odpisuje. Po całym dniu nerwów stresów i wiszenia na telefonie wracam na infolinie z bezradnością i bezsilnością to automatyczny robot z iinfolinii mnie informuje że kurier nie zastał nikogo w miejscu odbioru i paczka czeka na odbiór w punkcie dhl. Jaja sobie robicie z ludzi? Ani E-maila ani telefonu. Gdyby nie to ze sama zaczęłam się niepokoić o paczkę która już powinna być to bym się nie dowiedziała ze od kilku dni mi „ rzekomo” próbują dostarczyć paczkę. Wstyd, żenada i bezczelność a te infolinie całe to droga przez mękę żeby połączyć się z kimś kto odpowie Ci na jakiekolwiek pytanie.

Stan Nowy wpis
@Paulina - była klientka

Dziwne,że tak (usunięte przez administratora)spedycja na rynku egzystuje tyle lat. Zawsze coś im nie wychodzi , a to adres się nie podoba a to nr telefonu nie taki, Kurier nie odpowiada, brak zawiadomienia itd.

Dhl

Profesjonalizm to obce dla dhl Gdańsk Kowale , paczki są nie doręczane i kłamią że nikogo nie było za każdym razem mówią to samo .

Co jaki okres czasu w DHL można ubiegać się o podwyżkę?

Byłem pracownikiem gospodarczym , atmosfera nieznośna , kierownik cały czas się czepiał ,czy ktoś już się tym zainteresowal

Dhl

Niestety nikt się tym nie zainteresował, dalej atmosfera do niczego co widać ba magazynie gdzie wszyscy rezygnują z pracy

@Dhl

Trzeba zmienić kierownictwo może ,bo opinie o dyrekcji są okropne

Atmosfera nieznośna nie polecam pracy w Tuchomiu

Mieszkaniec

Kurier DHL Tuchom który ma okręg Pomieczyna wścibski ,niemiły robi wielką łaskę żeby paczkę dostarczyć

Jaki jest styl zarządzania w DHL?

Mapet

Temat rzeka. Już po kilku pierwszych miesiącach przekonasz się, że styl zarządzania jednostką w Kowalach jest bardzo nieprofesjonalny. Z przykrością muszę napisać, że patrząc z perspektywy szeregowego, kadra menagerska wyższego i niższego szczebla bardzo stronnicza i podejmująca niezrozumiałe decyzje. Nie potrafią rozmawiać merytorycznie z pracownikami, większość spraw załatwiana za plecami lub krzykiem. W poprzednich miejscach zatrudnienia to było nie do pomyślenia. Kończy się to samowolką szeregowych pracowników i ogólnym bałaganem. Zbitek zakolegowanych ze sobą osób patrzących tylko, aby ''na górze'' się zgadzało. Jeśli jesteś pracowity i ambitny, idź poszukać szczęścia gdzie indziej, bo tutaj to dorobisz się tylko garba, albo nerwicy. Sugeruję spróbować w Tuchomiu, lub terminal przy lotnisku.

@Mapet

Tylko nie Tuchom odradzam, atmosfera nieznośna

Firma beznadziejna doręczanie przesyłek z dużym opóźnieniem. Polowanie na kuriera, żeby go złapać za nim ucieknie. Konsultanci niemili rozłączają rozmowy. Niestety przez taką firmę trafiła mi się przesyłka. Po co w ogóle podają jakiekolwiek terminy jak ich nie dotrzymują. Dziękuję i nie polecam tej firmy bo tam chyba łącznie z właścicielami mają wszyscy to w nosie.

Na jakie wsparcie w DHL mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dhl

Na żadne wsparcie nie mogą liczyć kobiety w ciąży

Michu

Załatwić coś kosmos. Ludzie niekompetentni

Ela

Totalne dno !!! Odprawa trwa 2 tygodnie . Zero przepływów dokumentów w firmie Po 3 razyy trzeba te same dokumenty wysyłać. Za każdym razem rozmowa z kimś innym !!!! NIE POLECAM

Najgorsza firma, tylko z nazwy kurierska. Z doreczaniem przesylek nie maja nic wspolnego, raczej z przyjeciem na magazyn skad samemu, jak tylko sie o tym dowiesz, ze jest do odebrania, mozesz odebrac. Dobra jest tylko strona gdzie mozna sprawdzic czy paczka jest do odbioru. Tylko co maja zrobic osoby, bo sa takie, ktore nie maja mozliwosc sprawdzenia i dojechania na magazyn. Niespodzianki z ta firma rodzinie nie zrobisz.

już były klient

Opinia poniżej 0, nawet minus 6. Co to za (usunięte przez administratora) kto tam pracuje i dlaczego ? Kurierzy poniżej dna, zamawiam co pewien czas ale oni nie potrafią doręczyć, ciągle godziny nie te i goń kuriera. Ostatnio miał dla mnie paczkę i czekałem cały dzień, widzialem z okna jak dostarczyl malutką paczkę do klatki obok a mnie olał. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) totalny, nigdy DHL, jak już to GLS.

DHL oddział Gdańsk nie doręczą palet ! Robią sobie co chcą olewają klientów, za każdy raz gdy paczka trafi na oddział Gdańsk nie jest wydawana do doreczenia, infolinia kontaktuję się z Gdańskiem niby sprawy wyjaśnia a dalej nic nie potwierdza dlaczego paleta nie jest doręczona! Przestrzegam przed DHL lepiej wysyłać dpd tam nigdy nie ma problemów.

Sortownik

Praca ciężka za małe pieniądze zaczynająca się o 3 rano albo wcześniej pod duża presją czasu i z nie zdrowa atmosferą. Nie polecam.

@Sortownik

Który dział w DHL zaczyna pracę od 3? To przez 4 godzinki jest system nocny do 7? Ile wynosi dodatek?

Sortownik
@Karolina

Praca zaczyna się od 3 i dodatek nocny jest do 6 i dodatek wynosi 30 %wiecej na dziale operacji (magazyn ) z godzinami nocnymi przez cały miesiąc dostaje się około 2650-2700

@Sortownik

Nie polecam pracy w Tuchomiu atmosfera niemiła pod presją czasu,za małe pieniądze

@Karolina

22,10 godziny nocne

Dhl

Gdzie masz presje czasu ? Bo na pewno nie na magazynie

Byłem pracownikiem zewnętrznym zawsze czepianie się kierownictwa , coś strasznego

Darek

Najgorsza firma kurierska z jaka kiedykolwiek miałem do czynienia . Łaskę robią,że dostarczają paczkę. 5 minut kierowca szmaciarz nie mógł poczekać,aż dojadę na miejsce doręczenia. Nigdy więcej i nic więcej nie przysylajcie mi za pośrednictwem tych partaczy z DHL.

@Darek

Pomyśl człowieku że kurier ma 100 paczek doręczyć w 8 godzin 10-20 % ludzi chce żeby poczekał te 5 minut

Jak się pracuje z ludźmi z DHL?

Obserwator

Ludzie wporzadku co niektórzy tylko wyżej nad pracownikami nie polecam

Kurier z Dhl to porażka niemiły ,rzucił paczkę pod drzwiami ,brak kultury

Schorowana seniorka

Wstyd! Wśród Was są (usunięte przez administratora) Psują opinię uczciwym pracownikom, a mowa o kurierach. W sprytny sposób "czyszczą" zawartość paczek, wybierając co lepsze. Z resztek renty człowiek ledwo przeżyje, obca osoba chce wspomóc, a wy! macie czelność przywłaszczać co nie swoje. Pasożyty!

W wtorek miała przyjść do mnie paczka dzisiaj jest piątek i kuriera z DHL niema.I wpisuje co dziennie że nikogo w domu niema.

Ktoś
@Kasia

Miałam identyczny przypadek. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Gdańsk

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL