Opinie o Toyota Chodzeń w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toyota Chodzeń. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Toyota Chodzeń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Chodzeń w Warszawa

Myjnia

Nie polecam firmy „Chodzeń” ciagle spóźnione wypłaty, kierownictwo na poziomie chama, ucinanie premii ponieważ od tak im się podoba, 0 szacunku do pracownika. Nie polecam

@Łucja

zdarzało się 1 dzień jak były zbitki świat czy wypadał weekend przed samym 10 teraz jest wcześniej i nie ma spóźnień

Blondynka na obrotach

Polecam, Pracodawca wymagający ale jeśli pracujesz otrzymujesz za to godziwa wypłatę, umowy o prace, podarunki na święta , karty sportowe czy pakiety medyczne ! A nawet imprezy i regencyjne na wysokim poziomie! Czy to mało czy to złe nie wydaje mi się! Kierownictwo wyrozumiałe ,ale liczy się szczerość nie ściemniajmy. Praca owszem wymaga zaangażowania ale wszystko jest zawsze wypłacone czegoś nie rozumiesz kadrowe ci pomogą. Taki pracodawca zasługuje na szacunek , w końcu bez powodu nie pracowaliby pracownicy z 20 czy nawet 30 letni stażem. Polecam. Przyjdź i się przekonaj ze warto tu pracować. Pracownicy riz

xx
@Ups

Zgadzam sie

Czy urlop w Toyota Chodzeń jest płatny 100%?

wilk70

zgodnie z kodeksem pracy - 100% podstawa i średnia premia z ostatnich 3 miesięcy

Buabi

Praca w @Pracodawca pod kierownictwem (usunięte przez administratora)jest niezwykle pozytywnym doświadczeniem. (usunięte przez administratora)jest bardzo wyrozumiała i sympatyczna, a także wykazuje głębokie zrozumienie potrzeb pracowników zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim. Jest elastyczna i potrafi doskonale rozmawiać i słuchać pracowników. Jednym z aspektów, który chciałbym podkreślić, jest podejście @Pracodawca do wypłat wynagrodzeń. W moim doświadczeniu spóźnione wypłaty sięgają maksymalnie 1-2 dni. Warto zauważyć, że opóźnienia te nie są zależne od pracodawcy, ale od procedur bankowych. Niestety, niektórzy ludzie na portalach społecznościowych wyrażają niezadowolenie z opóźnień, nie zdając sobie sprawy z faktu, że to nie wina samej firmy, a raczej bankowych procesów, których @Pracodawca nie ma pełnej kontroli. Jest ważne, aby rozumieć, że opinie wyrażane w internecie nie zawsze odzwierciedlają pełny obraz sytuacji. Często osoby, które korzystają z anonimowości internetu, mogą wyrażać negatywne opinie, nie mając pełnej wiedzy na temat funkcjonowania firmy czy realnych przyczyn pewnych zdarzeń. @Pracodawca to firma, która stawia na profesjonalizm, elastyczność i dbałość o pracowników. Pod kierownictwem Magdaleny, firma zapewnia przyjazną atmosferę pracy, skupiającą się na wzajemnym szacunku i rozwoju. Jestem przekonany, że opinie negatywne na temat firmy często pochodzą od osób, które nie rozumieją pełnego kontekstu i nie potrafią konstruktywnie wyrazić swoich opinii w miejscu pracy z przełożonym.

@hit

A co takiego robi Pani kierownik, że opinie są raczej negatywne? Czy inni współpracownicy, oprócz samych przełożonych tworzą właśnie taką atmosferę? Te opóźnienia to chyba nie są duże?

Monika Nowy wpis

Nie znalazłam tuta opinii odnoszących się do konkretnych stanowisk pracy. Mąż chce złożyć podanie na ofertę z ich strony, odnośnie magazyniera części zamiennych i najpierw chce wiedzieć czy praca jest zmianowa. Oferują stabilność zatrudnienia i umowę o pracę, więc jak to się ma to umowy na czas nieokreślony?

Blondynka na obrotach

@Blondynka na obrotach

O cześć Iwonka! Szef kazał ci to napisać?

@Blondynka na obrotach

jakie podarunki na święta i jaka karta sportowa? w którym pokoju urzędujesz to podejdę jutro

@ciekawski

Ja też pójdę, ja też!!! Hahaha!!! Czy ktoś to widział... Co za bzdury, jakie podarunki? To gdzie były rozdawane, kiedy dokładnie, bo chyba wielu z nas nie odebrało...

Pracownik2

Zapraszamy do działu kadr tam uzyskacie pełną informację o pakietach sportowych i pakietach ( nie jednym) medycznych. Dział Kadr znajduje się w Piasecznie. Jeżeli nie możecie tam podjechać bo pracujecie w innych placówkach niż Piaseczno możecie zdzwonić.

@ciekawski

Zapraszam do Piaseczna - do działu kadr. Tam uzyskasz wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania.

Hahaha!!!

@O.K.

A te prezenty na Święta też tam leżą?

O.K.

Prezenty na święta to wczoraj były rozdawane. Jak ktoś nie otrzymał ......no cóż widocznie za zasługi :).

@O.K.

Ach to były prezenty... No tak. Jaka blondynka na obrotach, takie prezenty ha ha ha

Pracownik2

Do Ciekawski i Pracownik. Nie wiem czego oczekujecie ?! "zajączek" Wielkanocny był , na Święta Bożego Narodzenia też każdy coś dostał. Karty sport są , opieka medyczna jest . Jak proponujemy wam kontakt z kadrami to odp "hihihi " hahaha" . Czemu nie dajecie sobie pomóc? Czemu się z nami męczycie? Więcej komentarzy z mojej strony nie będzie, trudno się rozmawia jak ktoś jest na NIE dla zasady.

@Pracownik2

Przeczytaj wszystkie komentarze i zobacz, czy to jest nie dla zasady. No nie wydaje mi się. Trzeba czytać, a przełożonym zalecam słuchać. Bo widać, że są przekonani o własnej nieomylności, a jak jest, to wszyscy wiedzą. Jedni piszą, inni niestety milczą.

@Pracownik2

ale po co do działu kadr? skoro blondyna twierdz że są to do niej

zenondenon
@Blondynka na obrotach

jak czerniakowska powstała w 2007 r. to jakie 20,30 lat. oj iwonka iwonka, premia wpadła?

@Pracownik2

ja się już z wami nie mecze, jestem szczęśliwy z tego powodu ????

@zenondenon

oj oj zenon .......firma istniej już tyci dłużej niż to co napisałeś/napisałaś .

zenondenon
@nonez

panie chodzeń , proszę przeczytać na górze, opinie o chodzeń warszawa

@zenondenon

Ale odpisujemy do "Pracodawca wymagający......." i akurat nie panie chodzeń ????????

@zenondenon

Bo myślę ,że @Blondynka na obrotach opisała ogólnie pracodawcę bez podziału na siedzibę . Tak myślę ????

Bułkownik Burger
@Blondynka na obrotach

Upominki na święta? Chodzi o 300 zł w gotówce w funduszu pracowniczego? Wypłaty też ostatnio przychodzą dzień po terminie.

mózg

wiesz co są pewne granice których przekraczać nie można!! internet /sieć jest anonimowa. do czasu ! ty ( z małej litery bo jesteś nikt dosłownie nikt) przekroczyłeś tą granicę . !!!! zrobię wszystko żebyś poniósł / poniosła karę za ten wpis. Uwierz internet nie jest anonimowy!!!!!!!!!!

Pracownik 4

Mam nadzieję że ktoś zrobi z tym porządek. To powinno być karalne. Jeżeli taki/taka jesteś odważny/a, to zapraszamy. Przedstaw się. To portal oceniajacy pracodawcę, a nie opisujący twe mokre sny. Nie pozdrawiam, I liczę że poniesiesz konsekwencje.

mozg
@Pracownik 4

dzięki , nie odpuszczę . tak jak napisałeś to miejsce opisujące pracodawcę . te wpis " bedzie ukarany"

mozg
@Pracownik 4

i dla zainteresowanych nie jestem adresatem tego wstrętnego wpisu. Ale pomogę wesprę osobę w tym żeby odnaleźć autora wpisu.

O.K.

Mam nadzieję, że za ten wpis zostaniesz adekwatnie ukarany , poniesiesz konsekwencje.

@Bułkownik Burger

czemu tam pracujecie skoro tak źle wam?

@mózg

Wystarczy że ktoś ma kartę sim na żula z pod sklepu, może mechanikiem jesteś dobrym, nie znam Cię, ale sposobów na anonimowość w internecie jest wiele.

Bułkownik Burger

Bo mam blisko do roboty

haha
@mózg

właśnie się połączyłem z hotspotem w salonie, jak myślisz na czyje konto pójdzie wpis

wietrze spisek
@O.K.

i jak się sprawa skończyła?

Zuzanna
@wietrze spisek

Nie rozumiem, jaki wpis Was tak oburzył. Chodzi o te 300 zł z funduszu pracowniczego, co napisał pułkownik burger, czy jakiś inny wpis?

Ups
@Blondynka na obrotach

Pracownicy z 20 letnim stażem nie pracują bez powodu? Mają w poważaniu szefostwo, na każdym kroku robią przekręty. Wystarczy pobyć tam 3 miesiące, żeby zobaczyć jak pracują kierownicy zamiataja wszystko pod dywan, a ręką ręke myje w tej firmie.

xx Nowy wpis
@Ups

Zgadzam sie

Samochód dostawczy Nowy wpis

Najgorszy serwis jaki widziałem Brak odpowiedzialności serwisu nie robione dokładnie …. A nie daj Bóg już cos reklamować Na gwarancji - to już nie mam szans . Zbrodnia w biały dzień z Najgorszy salon Toyoty w Polsce . Oszuście i kłamcy !!! Nie polecam . Omijać To wielkim łukiem !!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Toyota Chodzeń otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Brałeś udział w rekrutacji do Toyota Chodzeń. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Czy urlop w Toyota Chodzeń jest płatny 100%?

Jak wszystko, jest liczony, żeby nikt nie wiedział jak. Napewno nie jest to 100%

Przedstawiciel firmy Chodzeń

Dzień dobry. Uprzejmie informuję, że wynagradzanie za czas urlopu jest wyliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pozdrawiamy - Zespół Toyota Chodzeń

@:(

Dzień dobry. Sposób wynagradzania jest ustalony przed podpisaniem umowy oraz zaakceptowany przez obie strony. Pracownicy po każdej wypłacie dostają paski i jeżeli mają jakieś wątpliwości, mogą je wyjaśnić z kierownikiem swojego działu. Pozdrawiamy - Zespół Toyota Chodzeń.

Obywatel
@Przedstawiciel firmy Chodzeń

Dobry żart... Nawet nie respektujecie urzędowych pism wzywających do zaległych wypłat źle naliczonych świadczeń. Omijać z daleka!!!

@Obywatel

Czy można poprosić o jakieś szczegóły, co to za urzędowe pisma? Bardzo mnie to interesuje. Przyda się dla osoby, która się właściciela, służącej mu Iwonki i kłamliwych księgowych nie boi... I sprawiedliwość i stanie się zadość pewnego dnia.

Obywatel

Takie pismo z ZUS, który wzywa do wypłacenia zaniżonego świadczenia w kwocie ponad 20 000 zł. Prezes płaci niby 100% ZUS ale świadczenia tnie o 1/3!!! Oczywiście odwołanie nie wiem na jakiej podstawie i odbijanie piłeczki. Czekam, jak nie to sprawa sądowa wygrana jak nic.

Myjkowa
@Przedstawiciel firmy Chodzeń

Tak i cyk premio nagroda dla handlowca pod zagadkową pozycją na pasku wynagrodzeń 3000 zł - MYJNIA :)

Na pewno ;-) na urlopie chodzisz normalnie do pracy, tylko kartą się nie odbijasz, oczywiście nie zawsze, ale wiele osób tak musi robić. Jak się ktoś z Chodzenia odezwie, że to nieprawda, to nazwiska tych osób mam wymienić? :-)

Myjnia

@Myjnia

To już chyba 3 miesiac z rzędu jak wypłata nie jest na czas z czystej złośliwości szefa

@Bulbul

Dużo jest opóźnienia? Ostatecznie wypłacają w całości? Dajcie znać, mąż miał iść pytać o pracę bo szuka czegoś w okolicy

@Izabela

Czasem dzień, czasem weekend. Czasem wypłaca sama podstawę a za kilka dni premie. Ogólnie szef nie docenia pracownikow i nie chodzi tylko o pieniądze.

Łucja
@Bulbul

Dzień? No to może kwestia banku po prostu, to tak dużo dla ciebie? Myślałam, że chodzi o jakieś duże opóźnienia. A te premie to w ogóle na jakiej zasadzie funkcjonują?

@Łucja

Są duże opóźnienia - nazwałabym: wieczne! Bo jak Cię oszukają na wypłacie, to już pieniędzy nie zobaczysz w ogóle. I to nie jest kwestia banku.

Maja

Często wynagrodzenie się nie zgadza? Z czego to wynika? Nie naliczają nadgodzin, premii czy o co chodzi? Duże są to kwoty?

Łucja
@Myjnia

Bardzo spóźnione? Pytam, bo widzę różnice np. pomiędzy jednym dniem spóźnienia a miesiącem. I czy to każdego dotyczy, czy jakieś pomyłki „jednorazowe”?

Buabi

hit
@Buabi

Hit! brednie, jakich jeszcze tu nie było. Spóźnione wynagrodzenie to nie wina banku tylko pracodawcy. Dlaczego w innych firmach nie ma takich opóźnień? Wyplata ma być 10tego, to powinna być 10tego. I nie ma usprawiedliwiania, że to wina banku. W czym bank może zawinić ? Pozytywne doświadczenie pod kierownictwem Magdaleny? W firmie nie ma osoby które wypowiedziałaby się pozytywnie na temat pani kierownik. A atmosfera pracy nie jest tak przyjazna, jakby się wydawało z tej opinii.

@hit

Witam, jestem zainteresowany pracą w serwisie na Czerniakowskiej, czy ktoś ma jakieś informacje?

Czy w Toyota Chodzeń zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy w Toyota Chodzeń odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jaka atmosfera jest między działami w Toyota Chodzeń?

Na profilu tutaj są 173 opinie, a średnia ocena pracodawcy to 1.9... Jeśli jesteś inteligentną osobą, to już chyba wiesz jaka jest jest atmosfera w tej pracy.

Kazimierz

Z tego, co czytam na forum, to zastanawia mnie skąd takie zarzucanie jedni drugim, jakiś win, jak to pływa na współpracę? I czy są tu organizowane jakieś zebrania, by prosto w oczy powiedzieć, co na wątrobie leży? Albo spotkania integracyjne, by się ludzie poznali poza pracą?

nie pasująca
@Kazimierz

Stacja jest podzielona na kilka 'grup'. Albo trzymasz z jednymi albo drugimi. Niestety realia są takie, ze to pracownicy eliminują pracowników niewygodnych. Wybierają sobie z kim chcą pracować z kim nie. To przykre ponieważ idąc do tej pracy człowiek miał dużo ambicji, chęci ale szybko opadły emocje. Są osoby które kłamią prosto w oczy na takich spotkaniach. Pan Grzegorz z floty potrafi bardzo dobrze grać i udawać. Pani Iwona zdolna uczennica Pana Grzegorza, nawet nie wiem czy uczeń nie przerósł mistrza. Barwo Panie Grzegorzu.

Maria
@nie pasująca

A powiesz co takiego jest mówione na spotkaniach co później nie ma pokrycia w rzeczywistości? A czy przy takiej atmosferze jest w ogóle możliwość jakiegoś rozwoju czy zdobycia cennego doświadczenia?

Klient Toyota Camry

Byłem dzisiaj w serwisie w Piasecznie. Totalna porażka. Pracownicy totalnie nie zmotywowani i arogancy. Doradcą serwisu wręcz wulgarny. Odradzam ten punktToyoty. Zgłoszę sprawę do Centrali Toyoty.

Toyota Camry

Atmosfera tragiczna. Serwis wulgarny. Mają gdzieś klientow.

@Toyota Camry

Nie mogę zgodzić się z Pana opinią, od 8 lat serwisuję samochód w Toyota Chodzeń Piaseczno i nie spotkałam się z niewłaściwym traktowaniem klientów przez pracowników serwisu, wręcz przeciwnie zawsze byłam traktowana profesjonalnie i z uprzejmością. Zresztą już niedługo kolejna wizyta - wymiana opon na letnie właśnie w Toyota Chodzeń Piaseczno. Polecam i pozdrawiam.

@Klient

Jasne, i akurat zupełnie przypadkowo czyta Pani opinie o Toyocie Chodzeń w internecie, jako rozrywkę. Śmiechu warte. Nie piszcie sobie sami pozytywnych opinii, bo ludzie nie są głupi - mimo, że za takich ich uważacie.

@Klient Toyota Camry

Dokładnie tak jest. Niestety zła atmosfera przekłada się na złe traktowanie klientów, no ale kogo to obchodzi. Zawsze ktoś i tak przyjdzie i najważniejsze, że kasa się zgadza. Szefa kasa - rzecz jasna.

Jakoś mało to wiarygodne. Negatywne opinie nie są mile przeze mnie widziane, ale są prawdziwe. A życzenia empatii to się przydadzą temu pracodawcy.

Klient

podważanie wiarygodności mojej opinii wyłącznie dlatego że jest niezgodna z Pana i jest pozytywna jest potocznie mówiąc troszkę słabe.

najgorszy salon w PL

Szanowni Państwo, ten salon to jest gorszy od giełdy w słomczynie... mylą samochody, są aroganccy i myślą że swoimi tanimi sztuczkami sprzedaży i kłamstwami cos ugrają... omijać! gdybym miał wybór chodzeń a dacia to dacia jest 10 razy lepsza w obsłudze, uczciwości i kompetencji. Na szczęście jest audi..

@najgorszy salon w PL

Dzień dobry, jakość obsługi Klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego bardzo zależy nam, aby poznać więcej szczegółów sytuacji, która spowodowała tak niską ocenę naszej pracy. Uprzejmie prosimy o kontakt na adres: marketing@chodzen.pl.

@Przedstawiciel firmy Chodzeń

Właśnie, jakość obsługi klienta jest priorytetem. Ale nikt nie pomyślał że ta jakość bierze się z traktowania pracowników w odpowiedni sposób

@Bulbul

A jak tutaj są traktowani pracownicy? Możesz napisać coś o atmosferze? O warunkach pracy? Chętnie się dowiem bo chodziło mi po głowie żeby iść zapytać o pracę

Work_Sucks

Co za kretyńska firma - trudno się dodzwonić, telefony zajęte a ponadto kłamią jak z nut. Jeśli chcecie żyć w spokoju to omijajcie TOYOTA Chodzeń szerokim łukiem. Pozdrawiam i nie życzę kontaktu z tym dealerem.

@Work_Sucks

Dzień dobry, jakość obsługi Klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego bardzo zależy nam, aby poznać więcej szczegółów opisanej sytuacji. Uprzejmie prosimy o kontakt na adres: marketing@chodzen.pl.

Przyjaciółka strażaka

Kierownictwo oskarżyło mojego przyjaciela o spowodowanie pożaru samochodu, bez dania mu racji czy możliwości obrony i wyjaśnienia sprawy. Raport biegłego sądowego jednoznacznie stwierdza że przyczyną pożaru auta była błędna technologia montażu akcesoriów elektrycznych zaakceptowana przez firmę Toyota. Mój przyjaciel do tej pory nie doczekał się przeprosin za pomówienia i bezpodstawne oskarżenia. Czytając tutaj opinie o firmie to chyba coś jest na rzeczy z tym zakładem pracy że panuje mobbing z brakiem szacunku do pracownika ze strony kierownictwa jak i współpracowników.

@Przyjaciółka strażaka

Dobrze napisane. Dobrze, że w końcu ludzie zaczynają mówić. Którego z salonów dotyczy sytuacja? - oczywiście jeśli możesz napisać na forum.

Przyjaciółka strażaka

Nie ma znaczenia w którym.

Jam Twój Pan
@Przyjaciółka strażaka

Biegły stwierdził błąd technologii montażu zaakceptowaną przez Toyotę? Śmiechem sobie pod nosem czytając to... Błędna technologia spowodowała pożar auta podczas jazdy? Wyjaśnij mi proszę dlaczego nie słychać w eterze o płonących jak zapałki Toyotach? Skoro to błąd technologii to znaczy, że każdy dotychczasowy montaż powinien skutkować takim samym efektem prawda? Czy nie prawda? Może ten samochód był jakiś inny niż cała reszta? Akurat ten jeden i akurat Mr. M miał pecha montować w nim czujniki parkowania. Już spieszę z wyjaśnieniem! Jak się na czymś nie znasz to się za to nie bierz. Jak nie wiesz to pytaj tych co się znają. Gdy ktoś powie jak to zrobić to nie rób tego po swojemu i na skróty. Jak coś (usunięte przez administratora) to nie zwalaj winy na wszystko i wszystkich dookoła a szczególnie na kogoś kto próbował czegoś nauczyć, pokierować i usamodzielnić ( Pan L. Musi być bardzo zadowolony, że dostał postrzał rykoszetem za dobre chęci i pomaganie koledze ze stanowiska obok.) Żeby przyznać się do tak poważnego błędu niestety trzeba mieć twardy charakter i kręgosłup moralny. Gdyby uważał, słuchał i zdawał sobie sprawę z odpowiedzialności za czyjeś bezpieczeństwo to nie było by takiej sytuacji.

Przyjaciółka Strazaka
@Jam Twój Pan

Oczywiście :)

Montażysta
@Przyjaciółka strażaka

Wszystko się zgadza , tylko twój przyjaciel montował te akcesoria i je źle zamontował, na skutek czego doszło do pożaru i auto się spaliło. Firma odkupiła auto od klienta po normalnej cenie i sprzedała nowy z bardzo dobrym rabatem. A twój przyjaciel niech najpierw nauczy się montować rożnego rodzaju akcesoria elektroniczne. Pozdrawiam

Valeto
@Montażysta

Chodzi :) cieszmy się firmy nie powstają z niczego :)

:))
@Jam Twój Pan

Panie skoro taki biegly jestes to czemu nie wsparles pryncypala swojego, moze sad wtedy wydal by wyrok na moja niekorzysc :) a twoj pryncypal ? juz przelal pieniazki

Twój stary z komisu

Uwielbiam te nasze opinie na tym portalu. Jak byście nie mogli wprost powiedzieć o problemie. No ale niektórzy muszą pokazać swoje małe ego w Internecie. Niestety powiedzenie kozak w necie pięknie was opisuje. Czekam na wasze opinie, ale w 4 oczy :) Prawdą jest to że January Kwiecień ciągle marudzi.

@Twój stary z komisu

W dniu mojego odejścia z pracy wszystkie żale zostały wylane wprost do Pana Chodzenia. Nic nie było ukrywane i zamiatane pod dywan jak to w tej firmie bywa :)

@były pracownik

Można dopytywać o jakie żale chodzi? Oczywiście chodzi mi o te związane z warunkami pracy i kiedy to właściwie było. Wiadomo coś na temat jakiś zmian wobec tego czasu?

Nie polecam, współpracownicy fałszywi. Dział Handlowy chyba z nudów tylko plotki i kawka nielegalna.

Jestem

Jak Pani Dyrektor Katarzyna na to pozwala to czemu się czepiacie . Nie potrafi wprowadzić dyscypliny to tak jest. Może nie powinna zajmować tego stanowiska?.

Całą prawda hahah

Byłem

Powinien ktoś zablokować takie strony. Fałszywi pracownicy, pisze "wiarygodna"osoba pod pseudonimem, rzucając nic nie wnoszące oskarzenia. Siejąc zamęt, I wtykając kij w mrowisko. Ludzie zajmijcie się swoją robotą. Internet stał się pożywką ludzi słabych. Można tu napisać, wszystko o wszystkich. I od Januara proszę mi się odczepić :)

Dokładnie tak jest jak piszesz. Najlepiej trzymać się od tej firemki i tych ludzi z daleka, którzy za jedyną rozrywkę mają picie kawy w ukryciu i palenie papierosów, również w ukryciu, za kioskiem naprzeciwko - jak blondyna z księgowości i jej psiapsióły, obgadujące szefa przy okazji dymka.

...
@Jestem

Czyżby kierownik w mailu nie wystarczał? Skoro zaczynamy imienne podjazdy, przedstaw się i daj ocenić swoje kompetencje.

Ta kawa totalny śmiech na sali. Aczkolwiek nie każdy pije w ukryciu, proszę spojrzeć na kasę lub ubezpieczenia. To samo jest z wyjściami na papieroska, niektórzy chyba pracują na innych zasadach :)

Prawda

Masz odwagę pisać takie opinie to podpisz się bo niestety bez tego opinia jest nic nie warta, bo każdy może anonimowo napisać wszytsko o wszyyskich

Prawda

Problemy
@Prawda

W dzisiejszych czasach są problemy większe niż picie kawy przez pracowników.Normalnie to powinien być standard,a tu urasta to do skali przestępstwa.Nowi pracownicy łapią się za głowy słysząc czego tu nie wolno. Nie ma więc się co dziwić, że jest tak duża rotacja.

@Prawda

Naprawdę niewiele firm ma tak złe opinie jak firma pana chodzenia - celowo z małych liter. Wszystkie niepochlebne słowa, które tu padły i padają, są prawdą. Mało tego - uważam, że i tak są zbyt delikatne.

@Prawda

A co Ci to da, że się podpisze ? Nie zmieni to faktu jak jest w firmie.

Prezes

Będą mieli kogo obgadywać w kuchni, albo przy ubezpieczeniach na kawie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Toyota Chodzeń? Chętnie zatrudniają?

ha ha

Chętnie zatrudnią każdego, czy masz doświadczenie czy nie. Dziurę w pracownikach trzeba załatać

@ha ha

A to w takim razie z jakiego powodu pracownicy odchodzą skoro są dziury?

@Izabela

Widocznie coś jest na rzeczy, że ludzie nie chcą tam pracować . Pracodawca jak pracodawca więcej go nie ma niż jest firmie także to raczej nie jego wina, a może spychologii i tuszowania niewygodnych spraw, brak dostosowania się pod innych pracowników? Nie wszyscy chcą, żeby nimi pomiatać i sterować jak marionetką.

@ha ha

Ujmujesz to tak jakbyś coś wiedział a jednak niby nie. Stwierdzasz, że ktoś tu kimś steruje czy to tylko przypuszczenia?

@Emilia

Może wiem więcej niż powinienem, jakby pewne rzeczy ujrzały światło dzienne to nie wiem czy KIEROWNIK Grzegorz bądz Iwona byliby zadowoleni, lub czy by byli na stanowiskach na których są . :)

@ha ha

Przecież wszystkie łamania praw pracowniczych dawno ujrzały światło dzienne - niestety Ci co zostali, to pracują bo nie znaleźli innej pracy, albo mieliby do niej zbyt daleko. A reszta osób, pokrzywdzonych, które nie pracują, po prostu olała dochodzenie swych praw w sądach i inspekcji pracy. Ale wciąż wierzę, że do czasu, że ktoś w końcu rozpocznie postępowanie sądowe i reszta osób też się odważy mówić. Gdzieś było napisane, jakoby szef Piotr Chodzeń nie wiedział o tym co się dzieje w firmie - bzdura. Doskonale wszystko wie i na to pozwala.

Emilia

Skoro w pewnym sensie się w tym nie orientował chyba słabe to całe "światło dzienne", że reakcji bardziej stanowczej nie było. Mnie tylko zastanawia poziom skrajności tego wszystkiego, bo na pewno za fajnie to nie jest ale gdyby było naprawdę źle to raczej nikt z pracowników by tego tak po prostu nie olał... Czyli z tego co piszesz kierownictwo jest tutaj totalnie bezpieczne?

Przez 3 miesiące mojej współpracy z firmą Chodzeń , bardzo szybko można było zauważyć jak wszystko jest zamiatane pod dywan i ukrywane przed właścicielami. Jest wiele zastrzeżeń co do działu kadr i księgowości między innymi sprawy urlopów i nadgodzin ktore zdarzają się notorycznie. Światło dzienne dopiero powinny ujrzeć sprawy tuszowane przez kierowników, dobrze ujęte nikt nie wie czy by byli na tych samych stanowiskach na których są. Do dziś dnia mam niemiłe wspomnienia

Grzesiu Czesiu
@Emilia

tzn. orientował się na wałach podczas przeglądów? czy może o sprzedawanych samochodach które zjadły szkodniki na parkingu?

@Grzesiu Czesiu

Ewelino patelnia w tych czasach ;)

bzyyk

W firmie panuje mobbing, hubercik z komisu uśmiecha się do Ciebie a za plecami donosi na współpracowników, zapewne pracuje na premię. Iwonka Ś tak samo, uśmiechnie się do Ciebie jeśli czegoś chce ale bądź pewien że doniesie na Ciebie.

@bzyyk

No w końcu ktoś nazwał po imieniu to co się tam dzieje - MOBBING! No w końcu...

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) w Komisie i we Flocie? Ktoś z Kierownictwa próbuje się Wybielić :)

@Były Pracownik

(usunięte przez administratora) jest w całym salonie i ma się dobrze. No, ale jak pracownicy sobie na to pozwalają, to co zrobisz jak nic nie zrobisz. No chyba, że... ;-)

Ciekawe dlaczego administrator usuwa słowo (usunięte przez administratora) z wypowiedzi byłych pracowników?

Upss
@bzyyk

To prawda, panuje(usunięte przez administratora) na Czerniakowskiej. Niestety jak się człowiek nie dostosuję do zasad jakie wprowadzają inni pracownicy to długo miejsca się nie zagrzeje, szkoda zdrowia. Iwona jak coś potrzebuje to umie wejść w(usunięte przez administratora) niestety za plecami umie też ta (usunięte przez administratora)obrobić.

@bzyyk

Napiszę dosadnie ........Hejt w internecie ( bo twarzą w twarz chyba nie macie odwagi ) stał się pożywką dla frustratów i słabych i świetną zabawa dla (usunięte przez administratora)

bzyyk
@O.K.

napisanie prawdy to nie hejt, mylisz się

uuups
@bzyyk

Jeśli prawda w oczy kole, będą odbierać jako atak i hejt. A w rzeczywistości nie mozna powiedzieć swojego zdania, bo niestety nie dają dojść do słowa.

W11

Cała prawda

Klient

Zglaszam problem z obsługą klienta w Toyota Chodzeń. Zle praktyki stosowane w salonie przy Czerniakowskiej. Brak informacji dla klienta. Szanujecie klientów.!!!!!.

@Klient

Co skrywa się pod stwierdzeniem "złe praktyki"? Po prostu brak kontaktu? Klienci nie mają tam w salonie przypadkiem możliwości wyrażenia jakiegoś feedbacku, który potem jest oceniany przez przełożonego?

nie polecam tego pracodawcy. Traktowanie pracowników jak swoich osobistych podwładnych we własnym (usunięte przez administratora) Osoby właścicieli traktowane są jak "Bogowie". Zero szacunku dla pracowników, nowi traktowani z kolei jakby z łaski ich ktoś zatrudnił. Liczy się tylko pieniądz. Jak czytam w nowym ogłoszeniu o pracę że Panowie właściciele postawili w swoim biznesie na wartości oparte na szacunku, uczciwości i lojalności...... to aż mi się słabo robi. Radzę mocno się zastanowić, bo pracując tam, nie wynosi się żadnych pozytywnych doświadczeń, docenienia, czy dowartościowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Chodzeń - Warszawa

• Jak się pracuje w Toyota Chodzeń?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Chodzeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Chodzeń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyota Chodzeń