Opinie o Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii w Gdynia

Pracownik który pracuje na parkingu w Centrum Haffnera w Sopocie bardzo chamski i arogancki , miałem problem z parkingiem i chciałem poprosić o pomoc lecz Pan stwierdził że trzeba być (usunięte przez administratora)żeby mieć problem z parkingiem.Poprosiłem tego Pana żeby przyszedł jego przełożony to z wielkim trudem zawołał go lecz rozmowa z Przełożonym tego Pana też nie miała sensu bo również Ten Pan okazał się opryskliwy mówiąc że jak mi nie pasuje parking to mogę parkować pod Widać że chyba w Tej Firmie nikt nie uczy jak ma się podchodzić do klientów skoro Pan Kierownik Ochrony też jest taki sam jak jego pracownik

Rzetelna Firma, Wypłaty zawsze na czas i Bardzo Dobre podejście Przełożonych

Artur
@Darex

No to faktycznie słabo w takim razie,to ja jeszcze w dobrym czasie pracowałem. Słyszałem że również na Obiektach które mają jest nieciekawie. A ty jeszcze pracujesz?

Jednej z wielu

Ubiór - nie dostaniesz nowego ubioru. Pan kierowniczek bransoleta wyciągnie z szafy pogniecionego t-shirta w rozmiarze niepasującym, dostaniesz dwie żółte pod pachami koszule, spodnie jako tako dobrane, kurtkę zimową, dwa krawaty i właściwie tyle. Marynarkę dostaniesz jak ją łaskawie opłacony krawiec uszyje. A to nie potrwa tydzień czy dwa. Miesiąc...dwa...trzy... Właściwie jak zapłacą, to dostaniesz, jak nie...to nie. Umowa - jak masz grupę to spoko, masz umowę o pracę, bo zawsze siano dostaną za Twoją niepełnosprawność. Niby dają 300 zł miesięcznie za to do wypłaty, czasem mniej, czasem więcej, jak będzie 3 to będzie dobrze, jak będzie 7 to będzie źle... Takie tam pitolenie ala Glapiński, generalnie nie spodziewaj się cudów. Jeśli jesteś zdrowy to bujasz się na zleceniówce x lat. Obiekty - pracowałem w sopockiej ubezpieczalni. Tu nie można narzekać, obiekty spokojne, zmiany 12/24/36/48h, odpocząć w nocy można, w dzień w zasadzie również (chyba, że jest jakaś sraczka wewnętrzna, to wszyscy postawieni na sztorc i odpoczynek nocny z głowy). Przełożeni - w biurze siedzą głupki, którzy Cię mają za (usunięte przez administratora) W tej sopockiej ubezpieczalni w zasadzie jest taki miszmasz charakterów i zachowań, że warto po prostu nie zaprzyjaźniać się z nikim, nie mówić za wiele tylko robić swoją robotę i do domu. Dowódcy zmian w porządku prócz jednego zboczonego żonatego okularnika. Strzelanie z ucha na porządku dziennym u niego. Pieniądze - najniższa krajowa i to jeszcze regularnie krojona o kilkanaście czy kilkadziesiąt groszy. Pan Bartnik musi mieć na paliwo do swojego Porsche czy tam innego Jeepa. Reasumując - jeśli nie masz rodziny i chcesz narobić kasy, to idź, od 300 do 400 godzin w miesiącu dostaniesz w sopockiej ubezpieczalni (stawka w 2022 roku to 14,95zł netto).

Maciek
@Jednej z wielu

Szkoda kolego że nie pracowałeś w Centrum Haffnera w Sopocie bo tam dopiero się cyrki dzieją. Dowódca Obiektu to chyba kolega Panów z Biura bo nie można złego słowa na niego powiedzieć a tak naprawdę ten Pan nie nadaje się do tego stanowiska.Po pierwsze nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi a jego rozmowa z pracownikiem jak w latach komuny.Do tego Pan uważa się za Szeryfa Teksasu i jeśli nie zgodzisz się przyjść na służbę za kogoś w swoim Dniu wolnym to wtedy już ten Pan robi Ci ciągle pod górkę a to ze zmianami a to z ilością godzin pracy w ciągu miesiąca. Taka rada dla Panów zarządzających tą Firmą że chyba byłoby trzeba zrobić porządek z Daną Osobą a nie trzymać na siłę go na stanowisku jak się do tego nie nadaje

Xxx
@Maciek

Potwierdzam że ten Pan który przedstawił się na rozmowie kwalifikacyjnej jako Szef ochrony na tym obiekcie chyba pomylił się z powołaniem. Obiekt Haffnera jest sporym obiektem i trzeba trochę pochodzić ale ten Pan jak nakresil wizję pracy na tym Obiekcie to na samym wstępie już się chce zrezygnować. JAK Dalej Ten Pan będzie Szefem ochrony na tym Obiekcie to Ludzie tam nigdy nie będą zadowoleni ze współpracy z Panem. Rozmawiałem z jednym z Pracowników na tym Obiekcie to ten Pan powiedział żeby nie jego trudna sytuacja to By 5 minut nie pracował z Tym Szefem Ochrony bo jest wulgarny, opryskliwy i do tego (usunięte przez administratora)w stosunku do pracowników. DZIWNE że Firma Ochrony nie zmieni go i dalej go trzymają skoro pracownicy już nie raz byli w biurze i gadali na tego Pana a on Dalej pracuje.

Bruno Nowy wpis
@Xxx

Ten Pan Dowódca nie toleruje leni, którzy przychodzą do pracy odpocząć i się wyspać. Tacy ludzie zawsze będą niezadowoleni. W pracy oczekuje pracy i zaangażowania w temat. Pracowałem z nim krótko, ale większość obsady to ludzie, którzy są tam od początku i nie zamierzają się zwalniać...a to o czymś świadczy

Rzetelna Firma, Wypłaty zawsze na czas i Bardzo Dobre podejście Przełożonych

Artur
@Daniel

Szkoda tylko że Jeden Pan który jest Dyrektorem nie potrafi rozmawiać Merytorycznie i w każdej rozmowie podnosi głos jak nie ma argumentów

Darex
@Artur

Że ta firma ochrony jeszcze istnieje na rynku to jest poprostu cud, jakie terminowe wypłaty? Żenujące jest pisanie takich kłamstw. A dyrektorzy to ludzie z ulicy z łapanki tyle,że już w firmie zasiedzeni.

Artur Nowy wpis
@Darex

A to co już nawet wypłaty nie są na czas??

Darex Nowy wpis
@Artur

Wypłaty od dłuższego czasu są nieterminowo, ewentualnie "wybrańcy" otrzymują je, nawet szybciej.

Artur Nowy wpis
@Darex

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii odbywa się również w języku angielskim?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy w Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii na część etatu?

MM

Witam, wczoraj około godziny 18:15 na ulicy Bema 22/24 obok Biedronki miejsce miała taka sytuacja. Otóż kierowca auta waszej firmy zaparkowal pod ścianą budynku gdzie mieści się biedronka z pełną świadomością że za chwilę auto dostawcze będzie wjeżdżało pod Biedronke z dostawą. Kilkakrotnie prosiłam ochroniarza Skorpiona aby nie blokował wjazdu dla dostawy. Ochroniarz nie reagował, a po chwili wydarł się w moim kierunku że słowami " zamknij się" co powtórzył kilka razy. Pytam kim jest ten człowiek i jakim prawem odzywa się do mnie per ty. Wg mnie to (usunięte przez administratora), wielkie (usunięte przez administratora)bez oglądy. Zwracam się do szefa tego pana o zwrócenie mu uwagi bo następnym razem wezwę policję i oskarze o zniesławienie. Ochrona dostaw Biedronka

@MM

A jak ten Pan wyglądał jeśli można wiedzieć,bo często parkuje przy Biedronce i właśnie też z jednym Panem mam non stop wymianę zdań i to właśnie z Firmy Skorpion Ochrona

Tadeusz

Dobry Wieczór, byłem pracownikiem firmy Skorpion i również pracowałem na Galerii Handlowej w Gdyni. NIE podzielam opinii negatywnych na temat tego Pana, może na pierwszy rzut oka wydaje się że nie ma ochoty z nikim rozmawiać a tak naprawdę bo dłuższym poznaniu z chęcią pomoże jak może w każdej sytuacji i gdy pracowałem z tym Panem nigdy nie miałem problemu Najlepiej się nie przejmować komentarzami ludzi zawistnych a także którzy nie znają danej osoby Pozdrawiam były pracownik

Dagmara

Widać widocznie że ten Pan komuś zaszedl za skóre i obrazajac go nic nie zmienicie, prawdopodobnie jego przełożony czyta Państwa opinie i już z nim rozmawiał, Skoro jak Państwo piszą że pracuje tam to widocznie Pracodawca nie ma z nim problemu i dlatego pracuje dalej. Ludzie zacznijcie myśleć pozytywnie a nie zachowujecie się tak że obrazacie kogoś po jednej sytuacji a nie znając danej osoby, Szkoda piura i nerwów

@Dagmara

W sumie to co piszesz może być prawdą, tylko niestety na domysłach się kończy. Nie łatwiej by było dla każdego gdyby właśnie ktoś od nich po prostu się do tego odniósł? Bo tak to faktycznie może się wszystko ostatecznie rozjaśni

Radosław
@Dagmara

Dokładnie,ma Pani racje,po co tracić czas na zajmowanie się jedną osobą a tym bardziej obrażać kogoś kogo się nie zna.No ale niestety nasza społeczność i nasza mentalność jest taka żeby jechać po ludziach z byle powodu a czasami większość tych ludzi ma więcej za uszami jak ten np.Pan Kowalski

Karol

Czytając te opinie dziwi mnie jedno po co tracisz czas na coś co nikomu nie wnosi do życia,jeden będzie zadowolony a drugi będzie miał opinię negatywną, są ważniejsze sprawy w życiu np. pomoc zwierzaka które czasami trafiają na złym ludzi

@Karol

Ano, ale kandydat lubi się zorientować na co być może będzie się pisał, to po to te opinie. ;p Ty byś wolał w ciemno iść?

Janusz

Byłem kiedyś pracownikiem w tej firmie i również miałem okazję pracować na tym obiekcie, Współpraca układała się bez problemu więc dziwi mnie taki słaby komentarz

@Janusz

Zawsze znajdzie się ktoś kto przyjdzie ponarzekać i narobić smród. Taka mentalność polaczków :D

@Ewa

(usunięte przez administratora) to robi właśnie ten pan który myśli że jest nie wiadomo kim. Zresztą kto będzie chciał się zatrudnić w firmie Skorpion wystarczy ze spyta jakiekolwiek pracownika w centrum Batory o owego pana i sam się przekona, że ten pan samym wyglądem a co dopiero osobowością odpycha. Pogarsza wizerunek i kulturę firmy.

@Marcin

Kurcze, co się skryło pod tamtą cenzurką na samym początku? Bo admin za szybko zareagował i niestety mogę się tylko domyślać. ;) No Twoim zdaniem faktycznie pogarsza ten wizerunek, a co jeśli znajdzie się ktoś kogo to będzie pociągało właśnie? Ludzie są różni...

Marcinn

Jeśli chodzi o ochronę w Centrum Batorym to miałem doczynienia kilku krotnie i nie zauważyłem problemów o jakich tu mowa.Dwa razy miałem problem na parkingu i dzwoniąc do Pana który tym się zajmuje, spokojnie i dokładnie wytłumaczył co mam zrobić żeby wyjechać z parkingu a ostatnio miałem problem przed godziną 21 ponieważ zostawiłem torbe i nie mogłem jej odszukać, zobaczyłem Pana który zamyka chyba Galerię i poprosiłem o pomoc- To był podobny Pan z tego opisu co wczesniejsza opinia i szczerze mówiąc byłem zachwycony szybką reakcją i pomocą z jego strony. Pozdrawiam

@Marcinn

Brawo!!! Pan o którym tyle negatywnych opinii sam o sobie pisze pozytywnie komentarze (usunięte przez administratora)

@Marcin

Ile by było negatywnych opinii to chyba jest taka ewentualność, że pojawi się też coś pozytywnego, prawda? Szkoda że od razu w ten sposób jest to traktowane. Że ktoś zmyśla, że sam sobie to pisze, jakby nikt na świecie już nie mógłby być zadowolony...

@Ewa

Wystarczy wejść do centrum handlowego Batory i zapytać o ochronę, można sporo się dowiedzieć a w szczególności na temat tego Pana o którym ciągle tu mowa

@Marcin

Dwa Marciny tu pisały... Ty jesteś ten od pozytywnej opinii czy ten co twierdzi że ochroniarz sam sobie tą opinię napisał? Można się pogubić :D

Bartoszz

Firma jak firma ale wiele opinii jest pozytywnych z tego co mi wiadomo.A żeby nie dostać pracy w ochronie to trzeba być naprawdę imbecylem.

Nie polecam firmy. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wstępnym szkoleniu w Batorym, facet(niski, bardzo otyły z brodą) który tam pracuje chamski i prosty. Jego przeszkolenie polegało na przekazaniu mi książek o budynku, a sam zajął się oglądaniem tv. Zero wytłumaczenia i wyraźna chęć zniechęcenia mnie do pracy w tej firmie. Przerost formy nad treścią. Radzę właścicielowi firmy przyjrzeć sie owemu Panu bliżej. Bo nikt nie będzie chciał z nim pracować jak nie wie co to jest kultura i szacunek do drugiej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii - Gdynia

• Jak się pracuje w Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii?

Mariusz Bartnik Biuro Ochrony Skorpion Ii
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Świętojańska 89 lok. 3
    81-381 Gdynia