Uniparex S.A

Sosnowiec

Opinie o Uniparex S.A

kontrachent 2010-01-04 20:48:58
Jaki jest nowy adres firmy???
Bo na Ptasiej już ich nie ma.
lolo 2010-01-20 18:27:08
Banda [usunięte przez administratora] to się zwinęli!!! Nie polecam nikomu,no chyba,że ktoś lubi pracę w czynie społecznym,za talerz zupy!!!
były pracownik 2010-01-26 13:09:13
do kogo mam się zwrócić o zaległą pensję i dokumenty skoro firma chowa się przed pracownikami i dłużnikami czy to jest w porządku !!!
Rafał Kucybała 2010-01-27 14:00:07
Normalna firma, która miewa kłopoty w czasach kryzysu. Pracuję u nich 4 lata i nie zalegają mi z niczym. Frajerzy anonimowo piszą głupoty i nie stać ich nawet na podpis.
Łukasz Sikora 2010-01-27 14:03:22
A ja u nich pracuję, wiem gdzie i dostaję nawet wypłatę.
A ty głąbie anonimie zajmij się robotą, bo pewno za pijaństwo albo za bumelanctwo cię wywalili.
Pracownik który wie gdzie i pracuje. 2010-01-27 14:08:16
Szanowny lolo. Swoje żale wylewaj pod budką z piwem, bo tam jest twoje miejsca. Nie umiesz pracować i szanować pracy, to pretensje miej tylko do siebie.
Pozdrawiam.
spawacz 2010-01-27 14:31:11
witam pracowałem u nich jakieś 2 lata temu i było ok chciałem znów się przyjąć macie jakieś namiary na siedzibę
Były 2010-02-08 19:53:38
obecny adres firmy UNIPAREX mieści się - sosnowiec Niwka ul. Wojska Polskiego 140.
( w pobliżu Huty Cedler
Były pracownik UNIPAREX 2010-02-08 20:29:52
Ryśku Ryśku masz bardzo krótka pamięć przypomnij Sobie jak wyzywałeś firme. Że są Tobie zalegli finansowo.
były pracownik Uniparexu 2010-02-09 17:07:26
Uwaga!!!! Panowie firma Uniparex ogłosiła upadłość!!!!!
Pozostało mało czasu na odzyskanie zaległych pieniędzy.!!!!!
Były pracownik UNIPAREX 2010-02-09 20:18:40
Uwaga byli pracownicy emeryci ratujcie firmę jeszcze pod nazwą Uniparex jesteście potrzebni do odśnieżania. z okolic Środuli i Zagórza
Zawiercie 2010-02-11 19:24:07
Przecież Pan (usunięte przez administratora)i Pan (usunięte przez administratora)na pewno są tymi dobrymi to cały świat jest zły. Zdarza się znowu im nie wyszło najpierw Uniwersal a teraz Uniparex tylko który upada zoo czy ska. Ale firma i tak nie stoi na nich więc otworzą trzecią firmę a właścicielem jest Pani więc to do niej miejcie pretensje. Czemu tak na nich narzekacie przecież mają sporo działek, samochodów, koparkę, domek w górach a jakby nie byli pracowici to by sie nie dorobili. Wiec nie zazdrośćcie im. Ale skoro tak dobrze płacą to czemu wyprowadzili się ze starego adresu???
Dziwna jest ta firma.
Ale co się dziwić widzieliście Arkadiusza bez zarostu hehehehe (przepraszam ale naprawdę śmiesznie zniekształcono wygląda)
Pan Jan 2010-02-11 19:30:27
Zebyście zrozumieli istotę tych firm bo to są dwie różne firmy a te same to polecam udać się do Sądu w Katowicach na ulicy Lompy 14, wziąść KRS i zrozumiecie co jest zgrane. Ja swoje pieniadze odzyskałem wiec nie są tacy sprytni :)
bleblablu 2010-02-14 19:38:01
Panie (usunięte przez administratora) przypomnij sobie jak nie chciałeś wracać do domu bo 2 miesiące byłeś bez wypłaty więc nie rób z siebie ........ Co dostałeś 20zł żeby takie bzdury pisać bo w tej chwili nawet na paliwo do samochodów nie ma.
anonim 2010-03-20 09:19:29
Wlasnie zdobylem aktualny adres firmy UNIPAREX - Sosnowiec ul. Kosciuszki 17 Dla zaiteresowanych
byly pracownik 2010-03-20 09:45:27
Takiemu Pracodawcy!! za granica jakby mu dali kopa! to moze na księzycu by sie zatrzymal!!!!!!!!! a nie (usunięte przez administratora)pracownikow i pisal bzdury!!!!
anonim 2010-03-26 12:06:14
Bardzo ladna pogoda dzisiaj. Slonce swieci, chyba wiosna przyszla. Fajnie jest. Czego wszystkim zainteresowanym zycze.
byly pr. 2010-05-18 20:31:44
To jest (usunięte przez administratora)omijajcie ta firme z daleka
kadi 2010-09-17 16:53:13
powiem tyle probilem w lodzi jak do mnie to ta firma jest ok. dostawalem wyplate w terminie. mam pytanie ma ktos numer od (usunięte przez administratora) co robil w lodz?
anonim 2011-01-14 11:01:32
UNIPAREX to mega firmia z (usunięte przez administratora) na czela - robią dile z DABRO .Wszyscy po jednych pieniądzach.Byla wyskrobać kogoś do zera.
anonim 2011-03-17 00:33:50
unibax to (usunięte przez administratora)i firma bez przyszlosci, pracowalem tam 1rok i poznalem dobrze (usunięte przez administratora) nigdy niewidzial prawdziwych pieniedzy tylko resztki od (usunięte przez administratora) haha a (usunięte przez administratora) ogulnie mam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] fszystkich pracownikow (usunięte przez administratora)to zwykli niewolnicy. pozdrawiam tych co odeszli od niewoli. a pracownikom zycze milej i owocnej pracy hahahaha
kasztan 2014-04-18 08:30:51
Nie wiecie czy Uniparex jakoś teraz albo w niedalekiej przyszłości planuje rekrutację? I jak taka ewentualna rozmowa rekrutacyjna wygląda?
jasia 2014-06-02 17:05:08
kurcze to powstała nowa firma tylko pod inną nazwą, czy o co chodzi? Skąd te wnioski? ja na razie nie widzę żadnych ofert pracy, więc rekrutacja jest chwilowo wstrzyma raczej
tomasz 2014-12-30 14:31:51
witam kochani forumowicze, czy w sprawie Uniparex cokolwiek się ruszyło i czy firma kogokolwiek teraz zatrudnia do pracy? niby w internetach są jakieś ogłoszenia ale nie ma przy niektórych dat publikacji więc nie wiem czy to nowe świeze czy może stare nieaktualne. jak ktoś ma jakis infosik w tej sprawci to prosze o pomoc
podbitka 2015-02-28 14:37:07
ja podbijam temacik bo widze ze niestety nikt nic nie powiedział napisalby ktos konkretniej o pracy w uniparexie. trzymam sie ostatnio jedne firmy ale szuam nowej bo trzeba czasem cos zmienic w zyciu. jedni zmieniaja zony albo miejsca zamieszkania a ja chce zmienic prace. prosilbym o jakies nowe informacje.
sami 2015-03-22 14:22:01
jeżeli masz zamiar zmienić coś na plus w swoim życiu to na Twoim miejscu trzymałbym się z dala od pracy w Uniparexie w Sosnowcu , zwłaszcza , że jak to można przeczytać na wielu portalach, firma jest obecnie w upadłości likwidacyjnej , a więc niewiele czasu jej już pozostało. Na pewno też już nikogo nie zatrudnią...
nb m,m 2016-05-19 23:24:31
a jaka jest dokałdnie rożnica międzyuu upadłością układową a likwidacyjną? Pytam, bo dla mnie logiczne jest to, że jak jest upadłość to jest upadłość. I tyle. nie sądziłam, że są rozgraniczenia w tym wyapdku
Zostaw swoją opinię o Uniparex S.A - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniparex S.A