Opinie o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PHZ KASOL J. A. KAZBERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK w Białystok

Czarny

Mało tego prysznice są usytuowane we wspólnej toalecie damsko męskiej ,aby faceci widzieli kobiety myjące się. Tak to nie będzie a do tego brak lusterka,dosyc a firma słynna na całą Polskę. Reasumując warunki sanitarne porażka PIP będzie to wiedział.

Firemka

I dalej szukacie asystenki handlu i kosiegowych :D Ile to juz dwa lata? Nikt nie chce pracowac w takiej formie. Przeciez jestescie taka "fajna zgrana ekipa":D a co do czego przyjdzie to szef nie potrafi rekrutacji przeprowadzic, a na stanowisku, do którego wpadaja cv nie potrafia czytac. Wy w ogole cos potraficie ?

Haha
@mania

Daj spokój, niech wypisują te brednie. I tak nie uratuja reputacji firmy i swoich niskich kompetencji. Niektóre rzeczy jak kultura i samozachowanie wynosi się z domu. Kasol=bezczelność i inne herezje. Wystarczy poczytac komentarze pracowników i kandydatów i wszystko staję się jasne :)

Kandydat Nowy wpis

Nie polecam tracić czasu na rozmowy kwalifikacyjne w tym miejscu. Od lat szukają cały czas pracowników na to samo stanowisko. Poszłam z ciekawości żeby sprawdzić czy rzeczywiście miejsce jest tak złe jakie ma opinie. Koleżanka jakiś czas temu tez była na rozmowie i podziela moje zdanie. Atmosfera pracy w biurze jest całkiem przyjazna między pracownikami to chyba jedyny plus. Proponowane zarobki marne. Różne osoby prowadzą proces rekrutacyjny, jeden wielki haos i brak szacunku do potencjalnego kandydata. Podkreślę ze zadawane są tam pytania czy masz dzieci? Które są niedopuszczalne i nie powinny mieć miejsca. Strata mojego czasu bo tak jak sie z reszta spodziewałam, firma po informacji o dziecku nagle stwierdziła ze nie jest zainteresowana współpraca. Na szczęście w Białymstoku istnieją inni, normalni pracodawcy wiec jak już pisałam wyżej nie warto trafić czasu na to miejsce.

Nick Nowy wpis
@Kandydat

Zarobki marne, zakres obowiązków szeroki, na stanowisku asystentki w biurze , musisz sprawdzać towar na magazynie czy dobrze został zapakowany na paletę, atmosfera w biurze wśród Dziewczyn to chyba jedyny plus pracy w tym miejscu, wynagrodzenie nie adekwatne do pełnionych funkcji. Nie polecam

Po nowym roku cos się poprawiło już w warunkach? jeszcze w listopadzie pewna pani pisała ze cały czas natyka się na oferty dla asystentów czy też technologów. Mnie jedna taka się pokazała ale jest sprzed miesięcy. Aktualna gdzie można odszukać? ktoś wie?

Kandydat Nowy wpis

Na bialystokonline , znów szukają

Firemka

@Firemka

Szanowna Pani,na tym stanowisku siedzi ponad 12 kobiet . Jak nie od dziś wiadomo,jeżeli kobieta weźmie macierzyńskie to nie ma jej przez długi okres. Szukamy na jedno z tych stanowisk kompetentną osobę ,która zna się na podstawowych programach i potrafi pracować pod presja czasu . Zespół stały ,jest niezmienny od lat. Pani nie przeszła etapu rekrutacji wiec niech Pani przestanie wypisywać bzdury , najwidoczniej również dalej trudno Pani znaleźć prace jeżeli ma Pani do nas taki gniew . I proszę zając się czymś pożyteczniejszym niż siać nienawiść w sieci, w innym przypadku zapraszamy osobiście stawić się do nas do biura i swoje niezadowolenie sprecyzować . Życzymy miłego dnia :)

Y
@PHZ KASOL J. A. KAZBERUK

Nie rozumiem komu trudno? I w czym? Chyba ktos oderwany od rzeczywistości pisal ten komentarz. Tak wiemy doskonale, ze firmie kasol trudno znaleźć pracownika na jakiekolwiek stanowisko. Przestancie mydlic oczy, nikt nie uwierzy w te bajkopisarstwo.

mania
@PHZ KASOL J. A. KAZBERUK

ale się uśmiałam, gratuluję fantazji, macierzyński? jasne wszystkie 12 wymiotło

Haha
@mania

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Odnośnie rotacji na stanowiskach asystenckich już parę miesięcy temu widziałem tu wzmiankę, widzę ze teraz także komentarz odnoszący się do nich właśnie się pojawił. Mimo wszystko skoro nawet są rotacje to dochodzi do zatrudnienia, zatem jak cały proces rekrutacyjny wygląda? i ogólne wdrożenie? Opowiecie?

ŻAKLINA

O co chodzi z tymi ogłoszeniami? Szukając pracy, właściwie codziennie natykam się na ogłoszenia na asystentkę z jez. angielskim / technologa, pracownika w willi Pastel... Dlaczego jest tak straszna rotacja u tego pracodawcy? To zniechęca nawet do wysłania CV ..

Czy pracownicy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Była pracownica

Nie polecam zdecydowanie pracy w tej firmie. Dwie emerytki, które trzęsą całą produkcją zdecydowanie nie wpływają na chęci do pracy. Technolodzy też jak wiatr powieje raz mili raz się drą za najmniejszy błąd. O wynagrodzeniu nie ma co wspominać. Soboty płacone poniżej najniższej krajowej. Cyrk nie firma, syn właściciela mobbinguje pracowników, potrafi nawet uderzyć kobiety ! Uciekać jak najdalej ! Chyba ze coś się zmieni zarówno w kulturze przełożonego i zwolnią w końcu te dwie panie (usunięte przez administratora)

mala
@Była pracownica

pracowalam w tej firmie we wrzesniu.juz na samym poczatku syn wlasciciela byl mie mily jest(usunięte przez administratora) i nim pozostanie pracownikow to sie szanuje.a co do przerwy to katastrofa palic to trzeba specjalnie sie przebierac zeby zapalic ostrzegam niech tam nikt nie idzie pracowac .to juz lepsze sa warunki w rostii bo nawet telefon mozna miec przy sobie

Wera
@mala

Pytanie tylko, w którym momencie otrzymała Pani sygnał, że w ten sposób może wyglądać aktualna praca w firmie? Jak konkretnie wyglądała rozmowa, co na niej powiedziano? Była szansa na to by kandydat też mógł o coś podpytać? A pomijając już te przerwy sama praca jest już standardowa?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK?

Stanowisko asystent handlowy dalej widnieje. Czyżby każda znowu na urlopie macierzyńskim? :D Rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja.

@.

Rotacja? A na tym dziale to ilu tych asystentów w praktyce potrzeba? jak ogólnie jest liczny i co się na nim w praktyce teraz robi? Ciekawią mnie także pozostałe stanowiska biurowe. na które jeszcze były w tym roku prowadzone nabory?

Jak dużo osób pracuje w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK?

Pociągniesz myśl? nawet jeśli jest sporo osób z innych krajów to one dostosowują się do otoczenia pracy? W jakim języku rozmawiają z polskimi pracownikami, z dogadaniem się nie ma problemów? Jaka atmosfera?

głównie obcokrajowców na śmieciówkach?

Obcokrajowcy są na zleceniu? Czy taka forma umowy jakkolwiek wpływa na ich warunki zatrudnienia względem samej pracy? Powoduje to szybą rezygnację ze współpracy czy to raczej nie ma większego znaczenia pod tym względem? jak współpraca przebiega?

Czarny

Porażka warunkowa dla pracowników z produkcji.wspolne wc kobiet i mężczyzn,do szatni męskiej przechodzi się przez damską,kobiety przebiegające się widzą faceci,jak by nie można było drzwi w ścianie oddzielnych wykuć,ale to jeszcze nic. Kuchnia przystosowana do 4max osób a ludzie jedzą na podłodze w szatni bo nie ma ani ławki ani krzesła,czas do inspekcji pracy to zgłosić i to w tym tygodniu. Tak nie może być w 21wieku,są pewne normy

Mimo wszystko ta opinia jest sprzed roku... Możliwe, że do dziś warunki socjalne uległy jakiemuś polepszeniu? Byłeś na rozmowie i orientowałeś się? Oprowadzają i pokazują wszystko zaraz po czy dopiero na jakimś okresie próbnym?

Ewq

Byłam na szkoleniu w Willi Pastel na recepcjonistkę, nie płacą…wszyscy dookoła boją się szefa, który jest socjopatą. Cały czas wiszą ogłoszenia na recepcjonistkę i na managera hotelu, wstyd i brak słów!!!! Przestrzegam przed tym miejscem każdego, nie bez powodu ogłoszenia cały czas są odświeżane…

Jolanta
@Ewq

Za to szkolenie nie płacą? Czy za pracę? Tak nie za bardzo mogę się zorientować z tego Twojego komentarza. Pytam, bo widziałam właśnie ogłoszenie i się zastanawiam nad aplikowaniem

Ewq
@Jolanta

Szkolenie nie było płacone i musisz robić za recepcjonistkę, kelnerkę i jeszcze masz przekierowanie numeru w nocy na swój prywatny telefon tez bezpłatnie zarty!!

@Ewq

mimo wszystko w nocy nikt nie zmusi do odebrania? A menago za to jakie warunki ma? Wiesz może czy ja nie interesowałaś się tematem? ciekawa jestem zakresu obowiązków, bo tutaj to recepcję przytoczyłaś, tak?

I tak przeszedł kolejny dzień w fimie, w której nikt nie potrafi przeprowadzic rekrutacji oraz rozmowy o pracę razem z ,,szefem". I tak przeszedł kolejny dzień bez kultury osobistej pracowników bez szkoleń dla pracowników z czytania Cv i robienia selekcji. Smutne realia i życie w firmie Kasol i śmieszna spółka. Proponuję czegoś się nauczyć.

zibi

Po otwarciu puszki jagody w syropie doznałem szoku Jagody przepłukane kilka razy nic wspólnego z naszymi jagodami to jest niedobre zakup tylko raz nie polecam to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@zibi

Ciekawe w sumie. Jest tu raczej takie stanowisko jak kontroler jakości czy coś. Często takie błędy mogą się zdarzać? wiadomo ile płacą kontrolerom?

to ta firemka, w której parę lat temu ludzie tyrali na śmieciówkę za 5 zł na godzinę? Najgorsza firma Białegostoku?

Beata

Może coś się zmieniło? Wiesz coś ma ten temat?

Xxplk

Jak wygląda tam czas pracy na stanowisku technologa ? Praca 8 h ,m

Wiktoria
@Xxplk

Zakładam, że jak pracujesz na etat, to jest to te 8 godzin, a masz nadzieję na jakieś nadgodziny, czy raczej chcesz tego uniknąć? Na ich stronie nie widziałam oferty na to stanowisko, może napiszesz, jakie są obowiązki i co pracodawca zapewnia?

Technolog
@Xxplk

Pracujesz tak jak Ci powiedzą. Jeden technolog bedzie pracował 8 h a drugi 12. Zależy jak się dogadasz. W dodatku, brak konkretnego planu produkcji ciągle coś się zmienia i czasami już nie wiadomo masz produkować.

@Technolog

To trochę widzę, że jest bałagan organizacyjny. Te 12 godzin pracy to chyba nie jest codziennie? Są dni wolne w tygodniu?

Tadeusz
@Zbigniew

Wolnego ma najwięcej Dyrektor produkcji, który pracuje jak chce. Często zdarza się ze pracujesz po 12h 7 dni w tygodniu. Dodatkowo nadgodziny nie sa płatne 100%... Bardzo duża rotacja pracowników też wpływa na jakość pracy.

Barbara
@Tadeusz

12h przez cały tydzień? Szok. I co dalej? Kolejny tydzień i kolejny? To kiedy ma się jakieś wolne?

Żuk
@Zbigniew

Nie zawsze ale za nadgodziny płacą więcej więc można zarobić.

@Żuk

Ile konkretnie? Są setki albo pięćdziesiątki za nadgodziny? Możesz doprecyzować?

Barbara
@Żuk

Wolałabym jednak mieć wolne, mi na kasie nie zależy.

pracownik1

Różnie, zależy od dnia.

@pracownik1

To znaczy że w święta są setki? Bo takie dorobienie do pensji bardzo by mi pasowało. Nowi pracownicy też się mogą załapać na takie nadgodziny czy są przydzielane tylko bardziej doświadczonym?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do PHZ KASOL J. A. KAZBERUK? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Fizyczny?

Jack Frost

Oni traktują ludzi jak śmiecie.

Helena
@Jack Frost

Dlaczego tak uważasz? Coś się stało?

mania

kimkolwiek jesteś wieeeeej, nic dobrego nie doświadczysz

Olga

Ale dlaczego? Co tu jest okropnego?

!
@Olga

Dlatego, sama idz sie przekonaj. Wszystko :)

Olga
@!

Nie no, napisz proszę... co jest nie tak?

!
@Olga

Idz przekonaj sie sama. Dla takich chwil warto zyc :D smiechu sie najesz w tej firmie.

Widze ze dalej szukacie asystenki handlu xD. Ogloszenie roczne wygrywa, to pokazuje nieumiejętność prowadzenia rozmow przez szef.

Zostaw merytoryczną opinię o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK - Białystok

• Jak się pracuje w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK?

Zobacz opinie na temat firmy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

PHZ KASOL J. A. KAZBERUK