GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Polecam pracę w Familijnej, miła atmosfera, wypłata zawsze na czas a do tego super ludzie, którzy zawsze we wszystkim chętnie pomogą :)

Dzień dobry, dziękujemy :)

Adrian S

Polecam w 100% firma rzetelna, uczciwa. Przepracowałem 2 lata i z czystym sercem polecam.

Kolejny Anonim

Praca w firmie przez kilka lat pozwoliła mi stwierdzić, że jest to dobre miejsce. Owszem, zdarzają się zwolnienia, jednak nie słyszałem, aby zwolniony został solidny, rzetelny pracownik. Wartość wynagrodzenia jest taka, jak została przedstawiona mi na rozmowie. System rozliczania wynagrodzenia klarowny. Będąc przez ten czas pod opieką kilku przełożonych mogę śmiało stwierdzić: można się dogadać, ale trzeba dać też coś od siebie. Co ważne - w firmie prowadzone są liczne inwestycje i projekty, a to daje szerokie perspektywy rozwoju.

Jolanta
@Kolejny Anonim

Hmmm no to jak właściwie wygląda ten system rozliczania wynagrodzenia? Pensja nie jest jedna stała comiesięczna? Czy jest liczona za godzinę, za projekt?? Czy w umowie jest jasno zapisane, jak liczona jest kasa, czy to jest na gębę?

TezAnonim
@Kolejny Anonim

Jeżeli są takie szerokie perspektywy rozwoju to powiedz na jakim dziale pracujesz?

Baśka Nowy wpis
@TezAnonim

Oooo no właśnie, ciekawe, o jaki dział i o jaką posadę chodzi, czy tu juniorzy mogą się tak rozwijać i awansować. Kiedyś widziałam ich ogłoszenie dla kierownika produkcji. Taki pracownik właśnie może z czasem przejść w drodze awansu na stanowisko biurowe?

Na produkcji fajna praca, warunki i atmosfera w porządku

To super, chciałbym się na produkcję właśnie przyjąć. Tylko te super warunki to właściwie jakie? Chciałbym zarabiać jednak więcej niż minimalna krajowa bez premii. Na ilu zmianową pracę powinienem być przygotowany?

Są różne style zarządzania, mniej lub bardziej partnerskie. A szacunek jest podstawą jakichkolwiek relacji bez względu na hierarchie. Zakładając oczywiście, że te relacje mają być trwałe, a nie chwilowe. A odnosząc się do piszących pracowników mam pytanie o stwierdzenia sugerujące niewłaściwe zachowania kierownika. Skąd przekonanie o tym, jakoby jego poczynania były "zamiatane pod dywan", o ile faktycznie mają miejsce? Zgłaszał je już ktoś przełożonym, choćby zwalniając się? Firmę interesują powody, dla których składa się wypowiedzenie?

Jestem osobą, która zgłosiła nadużycia kierownika w jednym z punktów i niestety firma zamiast zainteresować się zaistniałymi sytuacjami wolała pracownika (pracowników, bo było nas wiecej) wyrzucić, żeby mieć "czystą kartę" .

@Anonim

To dobrze rozumiem, że Ciebie zwolnili, bo zgłosiłeś skargę? Takie skargi można pisać anonimowo czy trzeba się podpisać z imienia i nazwiska? A jaki w ogóle podali Wam powód oficjalnie, gdy dostaliście wypowiedzenia?

@Anonim

A możesz napisać anonimowo kto był Twoim kierownikiem i jakie miały miejsce nadużycia? Czy chociaż dostałaś jakieś potwierdzenie wpłynięcia skargi? Próbowałaś odwołać się od tej decyzji?

Amelia

A czego konkretnie Pan nie poleca? Chleba? Bułki? Pracodawcy? Mało rzetelna opinia, proszę o więcej informacji co ma Pan na myśli :)

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
K.

Pracowałem 5 miesięcy w dziale technicznym. Właściciel na rozmowie rekrutacyjnej zaproponował wynagrodzenie jako podstawa plus premia. Premia stanowiła 30% ustalonego wynagrodzenia więc duże ryzyko nie otrzymania ustalonej stawki. Dodatkowo po przepracowanych 3 miesiącach miałem otrzymywać refundację kosztów dojazdu w kwocie 700 zł netto miesięcznie, nigdy nie zostało ono wypłacone. Menadżer działu przed ostatnią wypłatą przestał odbierać telefony. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i z dużą odpornością na stres. Dział był duży a mimo wszystko ilość pracy na zakładzie nie do przerobienia. Problemy kadrowe i brak chętnych do pracy. Czas pracy nienormowany, liczne bezpłatne nadgodziny, codziennie po 1-2h. Nie ma możliwości ich 1 do 1 odebrać, i oczywiście nie były wypłacane w ogóle. Nigdy nie wiesz o której wrócisz do domu. Generalny nieporządek na magazynach. Dojazd ciężki zniszczoną drogą. Proponują wysokie stawki wynagrodzenia żeby zachęcić nowych pracowników ale osobiście uważam że nie warto. Na produkcji duża rotacja ponieważ firma zatrudnia pracowników z Ukrainy. Współpraca między działami średnia.

@K.

Cześć. Napiszesz, jaką podstawę Ci zaoferowano i czy premia była wypłacana w każdy miesiąc? Zasady jej przyznawania były uznaniowe, czy wpisane w umowę o pracę, wraz z warunkami uzyskania? I jak tam było pod kątem ludzi, współpracowników oraz przełożonych?

Jak w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Super pracodawca! Oby więcej takich firm na rynku!

Judyta

Niżej widzę, że nie są wszyscy zadowoleni z wypłaty. I faktycznie jak patrzę na ogłoszenia na ekspedientkę to nie ma podanych w ogóle widełek nawet. Ani nie wspominają o zarobkach. Wiadomo, jaka stawka jest przez nich proponowana?

Jeśli chodzi o plusy pracy to napewno wypłata ,bo szło dobrze zarobić mimo tego , że dwie soboty wypadały pracujące ,ale na tym plusy się kończą. Jeśli nie chcecie stracić zdrowia psychicznego w tej pracy to się nie zatrudniajcie. Zastraszanie pracownika ,krzyki , udawanie ,że nie istnieje na początku dziennym ,nie umiejącego się profesjonalnie zachowywać w pracy .Takie osoby nie powinny mieć stanowiska kierowniczego ,ale nikt z tym nic nie robi i wszystko jest zamiatanie pod dywan ,bo jeśli nie masz dowodów to sprawy nie ma .Nie kompetentny kierownik ,zakładam,że nawet nie trzeba mieć szkoły żeby takim zostać . Nie polecam pracy przez atmosferę i zachowanie kierownika łamiącego wszystkie normy :") ,mimo ,że nie jest to zła praca . Polecała bym się zainteresować co się dzieje na punktach i czemu ludzie się zwalniają .

Przepracowałam w familijnej rok czasu i nie wspominam dobrze. Ekipa była super ale na tym plusy się kończyły. Zdarzało się że z drugiej zmiany szło się na pierwszą zmianę, czyli kończyłam pracę o 20:30 a o 4:30 rano już musiałam być w pracy.. oczywiście w grafiku było inaczej wpisywane bo takie praktyki są zabronione. Kierownicza była niekompetentna. Robiła mi problem z odejściem z pracy. Świątek piątek czy niedziela jesteś w pracy. Jak nie masz życia prywatnego to może coś takiego pasuje. Jak się zatrudniałam to była mowa o dwóch weekendach wolnych. A najczęściej wszystkie weekendy były pracujące z wyjątkiem np jeden niedzieli. Płaca też była średnia. Porażka. Nie polecam.

Dorota

To czemu godziłeś się na tak krótką przerwę między zmianami, nie mogłeś odmówić, był za to jakieś konsekwencje? Jakie problemy miałeś przy odejściu, Ty rozumiem złożyłeś wypowiedzenie? A powiedz mi czy za te pracujące weekendy to było dodatkowo płacone czy potem mieliście dni wolne?

@Dorota

Kierowniczka sklepu bardzo dobrze wykorzystywała fakt że zatrudnione dziewczyny były młode i zazwyczaj bez doświadczenia. Jak ktoś chciał wziąć urlop na żądanie to lecial tekst że będziemy miały to wpisane w jakiś aktach i później nikt już nas nie zatrudni (SIC!). Jeśli chodzi o dodatek weekendowy to w niedzielę było płacone wiecej o 4 złote do godziny. I to tyle.

Weronika

Płaca średnia? Czyli jaka? Jaka jest w sumie pensja z tymi pracującymi weekendami? Jaka kasa albo jakie widłaki?

Magda

Nie polecał , zamówiłam tort na urodziny córki , przychodzę odebrać tort i okazuje się że nie ma tortu!!!!! Ponoć jeszcze jedna pani została bez tortu . Pani ekspedientka nawet nie zadzwoniła poinformować że jest taka sytuacja, a jak wiadomo popołudniu ciężko dostać już tort gdziekolwiek Nie polecam tej cukierni nikomu !!!!!! Nigdy więcej nie zamówię i będę odradzać wszystkim którzy tam zamawiają Wrocław ul. Bajana

AAA

Jak to wygląda tam w pracy sprzedawcy? Jestem pewna, że widziałam ogłoszenie kiedyś. Chciałabym się dowiedzieć, czy są normalnie przerwy, czy więcej jak jedna osoba stoi, żeby miał kto zastąpić jak się chce wyjść do toalety chociaż?

@inne

Dzień dobry. Dzielę się dwiema refleksjami negatywnymi o obsłudze Familijnej (Wrocław - Świdnicka). 1. Na godzinę przed zamknięciem podaje się kawę/herbatę tylko w kubkach papierowych (odpowiedź - "bo tak jest u nas") oraz ogranicza się część kawiarnianą. 2. Zgłaszam opryskliwą obsługę: brak reakcji po podaniu mi dziś kawy na wynos mimo, że prosiłam o napój na miejscu. Najstarsza z Pań upierała się, że otrzymała takie zlecenie (???). Nie wiem skąd? Prosiłam o informację na ten temat. W efekcie przelano mi kawę z papierowego kubka do szklanki (brakowało tacy, łyżeczki, o które się upomniałam:( ). Jestem stałą klientką i dziwią mnie powyższe zachowania. Proszę szefostwo o adekwatną reakcję.

Czy firma GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Małgorzata

Mieć ręce, nogi nie koniecznie, myślenia też nie wymagają wystarczy żebyś siedział na taśmie przez 8 godzin i wysłuchiwał (usunięte przez administratora)wokół

Urszula
@Małgorzata

Czyli firma nie ma zbyt dużych wymagań tak? A jak z osobami ze stopniem niepełnosprawności? Czy firma przyjmuje takie osoby bez problemu? Mój tata szuka pracy na produkcji i próbuję się trochę zorientować jak wygląda ta kwestia w tej firmie

Emilia

Może ktoś wie coś o opcjach rozwoju na stanowisku Kierownik zmiany produkcji? Konkretnie jestem ciekawa, czy są jakieś szkolenia lub kursy finansowane przez firmę? Szczególnie chodzi mi o jakieś doszkalanie z języków czy zdobywania nowych umiejętności? Mam brata, który szuka pracy i właśnie ciekawią mnie detale.

Beata

Czyli nic takiego nie ma? No skoro tak, to napisz szczerze, czy praca jest w porządku, tak odkładając na bok już ambicje o rozwoju dalszym na razie. Jak duży jest zespół pod takim kierownikiem?

A ja wiem

I nie polecam… amatorka zarządcza na maksa na każdym poziomie

Małgorzata
@A ja wiem

Fakt, że niektóre osoby tutaj wypowiadały o kierowniczce niezbyt czule ale nie wiem co Ty masz na myśli dając taką opinię. Możesz coś więcej napisać o tym sposobie zarządzania?

Patryk
@Małgorzata

Kadra zarządzająca wywodząca się z przypadku w skrócie. Kogo mijali na ulicy to za rękę brali i do familijnej. Niekompetentni ludzie chodzący i jedynie łechtający swoje wybujałe ego SYNDROM NAPOLEONA ;))

Hellena

Dobrze będę wspominać pracę w Familijnej. Czułam się tu lubiana i doceniana. Praca wymagająca, ale dająca wiele satysfakcji i zadowolenia. To był dobry czas. Polecam spróbować, a nie pożałujecie.

Danuta
@Hellena

To fajnie, a to docenienie przejawiało się też w jakichś premiach bądź podwyżkach? Czy z biegiem czasu można było liczyć na jakieś szkolenia albo inne mozliwości rozwoju?

@Danuta

Pewnie, coraz to nowsze umiejętności można było posiąść, na przykład zamiatanie po godzinach w jak najkrótszym czasie, z podwyżek jedynie tendencja spadkowa???? co do szkoleń może jak kiedyś dojdzie cywilizacja i do nich to a nóż nauczą Cię jak poprawnie kroić chleb

Główny zakład TRAGEDIA

Piekarnia przechodzi można by rzec że wewnętrzną reformę czego powodem jest masowe zwialnianie się pracowników których staż wynosi po wiele lat, ciągła rotacja pracowników, w tym Ukrainy. Kierownicy odpowiednich działów wycięci z rzeczywistości, próbując coś ułatwić jednocześnie utrudniając pracę pracownikowi to nie zarządzanie. Pomijając ich podejście do pracownika :). Co do współracowników, wręcz zwierzęta, tylko umiejące liczyć na palcach i wyklinać na innych wokół przy okazji ;)

Danuta
@Główny zakład TRAGEDIA

Przez co jest taka rotacja, przez ten brak organizacji własnie? Czy moze cos innego jest powodem? Na jakim poziomie tutaj zarobki macie i jakie są umowy?

stanis5

jakoś pieczywa a w szczegolności chleb "wiejski" tragiczna był wspaniały ale BYŁ

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.