logo Mar-Plast

Mar-Plast

Jędrzejów

Opinie o Mar-Plast

Masakra 2016-06-02 21:53
Nie polecam, pracowałam tam przez jakiś czas i musze powiedziec ze wszyscy od nich uciekają, cięzko im znaleźć pracowników. ( usunięte przez administratora ).. jeszcze raz nie polecam!
byly pracownik 2016-06-09 21:12
Gdyby ktoś zastanawiał sie nad pracą u nich, mowie od razu NIE!!
3e 2016-08-14 16:43
@były pracownik no dobra a czy moglbys napisac chociaż z jakiego powodu ? mysle ze każdy chciałby wiedziec
byly pracownik2 2016-12-27 15:29
Brak szacunku dla pracownika! nie polecam!
byly pracownik2 2016-12-27 15:30
Brak szacunku dla pracownika! nie polecam!
Pracowałem 2017-03-13 09:11
Pracowałem tam przez dłuższy czas n a produkcji. Parodia firmy produkcyjnej. Nikt nic nie wie. Po jednym dniu oczekują że będziesz znał się na wszystkim. Na rozmowie przed podjęciem pracy jeden z współwłaścicieli obiecuje złote góry byleby tylko przepracowac miesiąc. Po miesiącu przychodzi wypłata i gorzkie zaskoczenie. Kierownik produkcji a raczej parodia kierownika to wiecznie obrazona księżniczka i jeśli wchodzisz do niego z jakimś problemem to licz się z tym że dostaniesz opi**L że jak smiales zajmować mu czas kiedy on zajęty sluchaniem radia i powtarzaniem najnowszych plotek. Nie zna się na elementarnych zasadach produkcji okien. Wprowadza niesamowity chaos. Pracowałem wcześniej na produkcji i mam porównanie. Gdyby nie jego nieprzemyslane decyzję i niewiedza robota szlaby o niebo lepiej. Popełnia mnóstwo błędów tak że czasem pracownicy muszą po 3razy robić te same konstrukcje. A w momencie kiedy sprawa wychodzi do szefostwo zwala winę na pracowników. Żeby nie było że gorzkie żale że mnie wysłali. Sam się zwolnilem nie mogąc wytrzymać atmosfery wprowadzonej przez wielkiego księcia kierownika. Ekipa produkcyjna świetna! Trzymajcie się ludzie i nie dawajcie Pulpetowi!!
Zostaw swoją opinię o Mar-Plast - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Plast