s.oliver

Poznań

Opinie o s.oliver

anonim 2010-06-02 11:12
Katastroficzny sklep z kosmicznymi cenami i okropnymi ciuchami. Praca tam to koszmar. Da się wytrzymać max. 2 miesiące i dostajesz na głowę. Uciekajcie stamtąd.
lena 2010-06-22 16:29
A właśnie ukazało się ogłoszenie na as.kierownika sklepu. Serio jest tam tak tragicznie? Zamierzam wysłać tam cv.
Z góry dzięki za szczerą odpowiedź i pozdrawiam.
anna 2011-02-11 19:16
i Ty to znosisz? ja nie mogłabym pracować w takich warunkach... dlaczego nie szukasz innej pracy?
maja 2011-03-09 22:19
a wiecie co dzieje sie na innych sklepach??? np w cz-wie pary sie potworzyły totalne olanie klienta tylko sciskanie sie w przymiezalniach a podobno nie moga pary pracowac w sklepie?????
GTHJ 2011-03-24 20:03
KTO ZASTĄPI REGIO NA MACIERZYŃSKIM? MARIO Z ŁODZI? WIE KTOŚ?
tieg 2011-03-26 23:26
Witam.Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałam w niej prawie rok. Cyrk na kółkach, pranie mózgu i drogie ciuchy.Bez znajomości i umiejętności lizusa nie licz na profity.Te same pieniądze zarobisz w Zarze i z kolei spoko kadra kierownicza. pozdrawiam
mrs mohito 2011-04-05 20:06
Regionalne to katastrofa szczególnie od visual\'a - napiszcie co sądzicie!
abc 2011-04-07 12:36
czyli gdzie?
iujkm 2011-04-07 16:26
FIRMA DO BANI JAK KAŻDA ODZIEŻÓWKA,PRACA WEEKENDOWA,PRZYJMUJĄ PÓŁETATOWCÓW
pracownik 2011-04-09 16:16
wszyscy tylko narzekają ale jak nie chce wam się pracować to proponuję zasilić rzeszę nierobów i zwolnić miejsce dla profesjonalistów
anonim 2011-04-15 15:42
ludzie co wy tam wypisujecie? zastanówcie się !!!!!!!! ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!
h 2011-07-17 17:22
znowu jakieś zmiany i zwolnienia, są przyjęcia do bielska?
ktosia 2012-04-18 16:29
Witam,
mam tylko pytanie czy w Factory w Luboniu (Poznań) też jest tak źle? Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czy w ogóle się tam wybierać w takim razie....?
Miałam już dość nieprzyjemne przeżycia w poprzedniej firmie i nie chce powtórki.
pp 2012-04-19 13:19
Czy spotkałaś się z pracownikiem ,który dobrze mowi o swojej pracy,zawsze wszyscy narzekaja,i są niezadowoleni.S.Oliver jest niemieckim sklepem i nie toleruje leniuchów.Jestes pracowita to idz na rozmowę,dzisiaj jest taka konkurencja, i pracodawcy wymagaja to jest jasne i logiczne ,wszędzie tak jest.A ci co się nie zgadzja z tym ,SIEDZĄ W DOMACH I NARZEKAJA ,NO NIE?
Sammy 2014-04-08 06:36
Ciuchy raczej mają dobre, ale nie wiem jak wygląda sytuacja od wewnątrz. Na moje oko powinni oferować dobre warunki.
arek 2014-04-10 15:29
To może ktoś wie jak tam jest z warunkami w s.oliver, bo jak się nie zapyta wprost to mało kto odpowie...
Waldek 2014-04-10 23:12
Chyba dobrze traktuja ludzi w s.oliver, bo to przecież znana marka, w internecie mają pełno dobrych opinii, takż ei na tym polu powinni mieć.
obuch 2014-04-30 21:43
mają pełno dobrych opinii i masę kasy, bo ostatnio widzę ich wszędzie jako sponsorów różnych zespołów sportowych
lidka 2014-12-31 22:46
czy jest to taka typowa sieciówka odzieżowa czy moze jednak bardziej na poziomie? chodzi mi prosto z mostu o to czy ludzie zostawiają syf w przymierzalniach czy nie? bo obecnie pracuje w najprostrzej sieciówce i tam to po prostu nie dajemy radę ogarniać po całym dniu jak przewijają się ludzie, daltego też pytam, bo chce zmienić prace
romek 2015-03-12 15:17
a odzieżówki to już nie są na poziomie? Przecież większość z nas kupuje własnie w odzieżówkach, no chyba, że Ty @lika to wyższa półka i kupujesz od razu od projektantów, to jeszcze jeste w staie zrozumiec, ale w takim razie co masz do tego sklepu? cos Ci to przeszkadza jaka jest jakość ubrań u nich.
wernychora 2015-03-30 02:52
myślę , że warto też czasem wspomnieć o pracy w S.olivier jednak nie jako sprzedawca , ale ktoś więcej. Kilka zespołów niezwykle kreatywnych projektantów pracuje nad nowymi kolekcjami prezentowanymi 12 razy w roku. Każda z nich prezentuje świeże spojrzenie na modę, a same wyniki sprzedaży świadczą o tym , że projektanci znają się na rzeczy
ewa 2016-05-19 22:37
w sumie to nie jest jeszcze tak znana marka w odzieży damskiej żeby wiele osób bardzo zatrudniać, ale to mają rzeczy z klasą i ceny jak dla mnie idealne, i najciekawsze dodatki do odzieży moim zdaniem.
Zostaw swoją opinię o s.oliver - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s.oliver