budopol

Bydgoszcz

Opinie o budopol

Naciągnięty 2012-10-18 05:21:22
Uwaga na tą firmę !!! Zatrudniają podwykonawców , są mili i sympatyczni do podpisania umowy , potem taka sobie praca - kiepska koordynacja prac jako GW, kiepska jakość . Póżniej uciekają starając się swoimi długami obciążyć tych których zatrudnili. Naliczają fikcyjne kary , ciąganie po sądach , brak odpowiedzi na listy , brak płatności , granie na zwłokę , wyłączanie telefonów nawet w głównej siedzibie na kilka dni aby nic nie wyszło na zewnątrz a wszystko po to aby psując robotę i uciekając w \"bólach porodowych\" ale również wygenerować zyski . Tak było w AQUA ZDRÓJ W WAŁBRZYCHU, i innych miejscowościach. Ludzie mają wyroki i - brak kasy - taka to firma ODRADZAM NACIĄGACZE !!!
Naciągnięty 2012-10-18 05:25:45
W Wałbrzychu tyczy się to ok 60 firm - UWAGA
lkj 2016-04-29 17:37:20
hej widze ze teraz od nich teraz oferta pracy na stanowisko kierowcy kat. C lub C+E do zadan nalez miedzy innymi kierowanie wywrotką 4-osiową lub zestawem typu ciągnik siodłowy + naczepa samowyładowawcza, praca w kraju na terenie województwa wielkopolskiego
Zostaw swoją opinię o budopol - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budopol