IGLOBUD

Opinie o IGLOBUD

anonim 2010-12-18 22:40:39
stanowczo nie polecam
anonim 2010-12-28 05:42:41
Całkowicie zgadzam się z opiniami, które przeczytałem. To nie jest firma tylko [usunięte przez moderatora] , którzy nie znają się na budownictwie a co najważniejsze ich dachy się zapadają.
przemo 2011-02-04 20:55:37
Firma troche nie zwraca uwagi na pracownika! i dlatego ma nowych ludzi co 2 tyg. praca na wysokości bez konkretnych zabezpieczeń.
obiecal dużo a mało dali. jesteś żadko w domu 4 dni w miesiącu i mało zarobisz! ogólnie nie polecam. nawet ciężko uzyskać u nich umowe!
anonim 2011-02-17 09:42:33
W moim przypadku dałem się złapać na całkowicie fałszywą ofertę pracy w Iglobudzie. To znaczy: oferta pracy służyła wyłącznie wyłudzeniu pracy na umowę o dzieło grubo poniżej jej rynkowej wartości " w ramach sprawdzenia umiejętności". O ich "przygotowaniu" do zapewnienia określonych w umowie materiałów wyjściowych do zlecanej pracy nie będę się rozpisywał - tak niekompetentnych i nieudolnych kontrahentów w życiu nie spotkałem.
Po wykonaniu umowy jak gdyby nigdy nic wyskoczyli z następną i tekstem "jeszcze ta jedna i pracę na stałe pan ma". Nie mam - to było zwykłe żenujące groszowe oszustwo.
W sumie cieszę się, że tak to wyszło, bo mieć z nimi do czynienia na codzień to dopiero byłaby prawdziwa porażka.
lol 2012-04-19 17:56:41
[usunięte przez moderatora] Są nieuczciwi i źle traktują pracowników.
Exprcownik 2014-12-14 22:35:10
Kompletny ignorant który wprowadza totalny chaos. Obiecuje góry, a płaci cieniutko. Generalnie rzecz biorąc bardzo mało uczciwy właściciel, który oszukuje na każdym kroku.
witam 2016-05-18 20:15:06
W takim razie pracownicy nie mają na co narzekać @Maro.
Zostaw swoją opinię o IGLOBUD - Bieruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLOBUD