Expeditors Polska Sp.z o.o.

Opinie o Expeditors Polska Sp.z o.o.

klein 2010-02-05 18:44
Firma z zasadami. Profesjonalizm w każdej komórce organizacyjnej.
Barbi 2014-10-31 21:44
Pan Marcin ciągle tylko pastwi się nad ludźmi. Cały czas krzyki i krzyki...
kandydat 2016-01-27 12:55
czy ktos moze powiedziec jak jest z praca w agencji celnej w krakowie? szukaja agenta celnego
Zainteresowany 2016-02-05 07:53
Z tego co wiem to juz maja jakas agentke z lotniska. U nich wazna jest znajomosc angielskiego i uprawnienia agenta celnego
Zorix 2016-02-07 18:45
Z tym angielskim to bez przesady.Podstawowy wystarczy... Z agentow celnych to zadni geniusze jezykowi sa a poza tym na co ciangielski jak w Polsce siedzisz???
koralgol 2016-08-02 20:57
Nie ciekawe miejsce pracy, trudna atmosfera. Motywowanie poprzez straszenie zmianami, dotychczasowe wiązały się ze zwolnieniami, nie przedłużaniem umowy, sprawami sądowymi. Dużo się mówi o bonusie, lecz nie wiele osob go widzi na swoim koncie. Nowi pracownicy rezygnują po okresie próbnym. Pensja wpływa na czas
Julia 2016-12-28 19:44
ile zarabia spedytor morski w biurze w Warszawie?
JaJa 2017-01-10 22:59
Daj sobie spokój ze składaniem Cv, w tym dziale jest Święta Trójka, nikt nic nie ma do powiedzenia, zaproponowania. Okropna manager działu. A oferują jak najmniej z obietnica niewyobrażalnego bonusy.
Zostaw swoją opinię o Expeditors Polska Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expeditors Polska Sp.z o.o.