Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Pogodny

Niestety praca w Eurocash Komorniki, to droga przez mękę. Jeżeli poddańczo wykonujesz rozkazy, polecenia wykraczające nieraz poza zakres obowiązków, jesteś na każde skinienie i poświęcasz życie dla firmy, to jesteś dobrym pracownikiem. Najmniejszy komentarz, zwrócenie uwagi, walka o własne prawa odbierana jest jako bunt i atak, a Ty stajesz się najgorszy. Najbardziej śmieszą audyty, pozorne dbanie o jakieś normy, które są pustą wydmuszką. Na papierze i broszurze pięknie - w praktyce wszystko kuleje. Oczywiście ludzie z "góry" nie mają pojęcia jak wygląda codzienna praca i jakie są jej warunki, bo po co mieliby się tym interesować. Ankiety pracownicze? Czysty żart, byle tylko wyglądało, że coś ich obchodzą warunki pracy 'kolejnego numerku' jakim jesteś.

Pogodny

Wero

Przez 3 miesiące masz 4500 na rękę później po 3 miesiącach najniższa krajowa. Premie które obiecują do 9 tys nie jest do zrobienia, a jak masz słabszy swój rynek na którym jeździsz to zapomnij o premii, a wyżyj z najniższej w tych czasach. Auto toyota yaris lecz nie zdziw się jak dostaniesz mniej przy wypłacie. Pobierają dużo za jazdę prywatna. Atmosfera słaba. Nie polecam !!!!!!!!!!

Dk
@Wero

A nie 4000 brutto?

Dariusz

W internecie znalazłem ogłoszenia o pracę na stanowisko doradca klienta. Zastanawiam się jak wygląda rekrutacja, odzywają się do każdego, kto prześlę CV czy tylko do wybranych? Ile czeka się na wiadomość zwrotną i czy o coś pytają w rozmowie telefonicznej?

Nikita
@Dariusz

Na jaki rejon?do której spółki?

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.

Pytanie do osób pracujących w siedzibie Eurocash w Komornikach. Jak atmosfera pracy ? Jak wyglądają struktury ? Na jakie zarobki można liczyć ? Czy są jakieś premie ?

Zawiedzion

Kobieta która zadzwoniła do mnie żeby umówić rozmowę była tak niemiła że postanowiłem poszukać opinii o tej firmie... myślę że poszukam innej pracy

były

Niepołomice wciąż i wciąż szukają na magazyn... Dalej tak tam jest, że żeby dostawać jakieś wartościowe zamówienia do składania, to trzeba zmianowemu w (usunięte przez administratora) włazić? Czy wreszcie ktoś ogarnął tą karuzelę przyjaźni...i to co przedstawiają tabelki i słupki są obrazem faktycznych umiejętności magazyniera, a nie miarą jego przyjaźni...

Czy firma Eurocash S.A. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Niekoniecznie. Zależy czy hurtownia, czy centrala.

Gabriela

To gdzie oddzwaniają? W hurtowni? Jesteś w stanie dać znać? W ogóle jak Ci się pracuje w firmie? Długo tu robisz? Jak atmosfera?

Ciekawy

Cześć, jest ktoś kto może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Z góry dzięki

Pli
@Ciekawy

Najniższa krajowa. Jak rozmowa ? Dostałeś ofertę ?

Euronikt

Kierownik magazynu robi za kierownika hurtowni, kasjerkę, magazyniera. A kto zastępuje nas? Nikt.

Sofix

Stanowisko kasjer-fakturzysta- magazynier mówi samo za siebie.Robisz za 3 osoby a masz 1 pobory. Dopóki ktoś na górze nie pojmie, że pracownik do wszystkiego jest do niczego,to się nic nie zmieniło. Ludzie są przemęczeni,sfrustrowani, znerwicowani a przede wszystkim nie wydajni a to przekłada się na cyferki w exelu.

Marlena

jedno wielkie dno tak jak kierowniczka rejonu 10

Obcy
@Marlena

Co masz na myśli?

Ewa@

Delikatesy Centrum mają obroty słabe dlatego kosztem pracownika Eurocashu zmuszają nas do zakupów droższych za kwotę 420 bonów świątecznych , w tym paczka ma być jeszcze dla dziecka . W tym roku dzieci dostaną siatkę pomarańczy i czekoladę Amelia bo na wiencj nie będzie cię stać. Wyrazy uznania dla osób które podjęły decyzję że z każdym rokiem jest coraz gorzej.???? Tak fatalnego socjalu nie ma nigdzie tylko Eurocashu . porażka ????????????

Xxx
@Ewa@

Pracuję w zupełnie innej branży. Znajoma koleżanki pracuje w Eurocash kilka lat, więc chciałam sprawdzić jakie tutaj są opinie,bo od dłuższego czasu myślę o zmianie pracy. Po przeczytaniu kilku opinii stwierdzam "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". W mojej firmie dzieci nigdy nie dostawały paczek, podczas pandemii zawieszono socjal (nie ma wczasów pod gruszą-max 1000 zł i premii świątecznej- max 15% najniższej krajowej BRUTTO). W tym roku wyjątkowo dostaliśmy paczki,a w nich...wino ..i tylko wino. Zero premii.Tylko ubezpieczenie zdrowotne. Nie narzekajcie...Wesołych świąt!

@Xxx

Pracuję 2 lata w Eurocash i nigdy nie dostałem żadnych wczasów pod gruszą. Dzieci nie mam, a ta wspaniała premia świąteczna jest dawana tylko na Boże Narodzenie w postaci bonu 400zł. Nie wiem czy to jest warte zmiany pracy, wolałbym już te 1000zł za "wczasy" o których Pani pisze.

i nie przyznają wczasów bo dzieci nie masz? To ja ciekawa jestem jak większość tu na zakładzie z tym ma. dominują bezdzietni?

@Karolina

Nie wiem, u nas nie można wziąć 14 dni urlopu ciągiem, a temat wczasów pod gruszą jest unikany.

kadry

jest coś takiego jak kodeks pracy i wyraźnie jest tam napisane że pierwsza część urlopu musi trwać 14 dni co oznacza że pracodawca bez łaski udziela urlopu w całości a podzielenie następuje na wniosek pracownika i nie ma inaczej - inspekcja pracy zdyscyplinuje pracodawcę tylko trzeba mieć kokones i walczyć o swoje,

@kadry

Po to pracodawca wymyślił premię uznaniową, żeby skutecznie ucinać te kokones. Jedynie strajk by coś tu pomógł, ale do tego nigdy nie dojdzie.

kadry

jaki strajk...dopóki ludzie nie zrozumieją że to oni -pracownik fizyczny wyrabia kasę dla firmy to będą parobkami wyzysku, trzeba tylko zadbać o swoje i egzekwować prawa oczywiście nie zapominając o obowiązkach i żaden strajk nie potrzebny.

Czemu stwierdziłeś tak z marszu, że to strajku miałoby nie dojść? Był kiedyś planowany i nie wyszło czy jakiś inny powód? Ciekawe czy by poskutkował

Słodki

Miałem możliwość pracownia jako operator wózka widłowego wysokiego składowania na magazynie w komornikach , moje odczucia są bardzo negatywne ponieważ po dwóch dniach pracy otrzymałem ,,taryfikator kar - przewinienia" które są stosowane na tym magazynie bezprawnie! Na rozmowie o pracę nie było żadnej mowy/dyskusji na temat kar przyznawanych za co ?? Za nie przestrzenie przerwy kwota 20 zł jak ma to się odnosić do przestrzegania skoro osoby palące maja 30min przerwy a osoby niepalące 20 to jak można przestrzegać regulaminu to jest absurd , kolejnym takim absurdem jest przestrzeganie BHP w 100% się zgodzę aby operator przestrzegał zasad BHP pracując na każdym z stanowisk ale robienie szkoleń BHP przez Ukrainkę która nie ma uprawnień do szkolenia zakresu BHP jest dozwolone ?? Daje materiał szkoleniowy do przeczytania zostawia na pastwę losu wychodzi na ponad godz czasu i tyle po BHP i wiele wiele innych bzdur z kartki do których nikt się nie stosuje choćby za nie wylogowanie z skanera czy niepodpisanie się pod listą obecności. Przychodząc do pracy przychodzę pracować i zarabiać na siebie a nie po to by mnie pracodawca okradał z pieniędzy. Na pytanie dlaczego nie otrzymałem takiej kartki z regulaminem przy podpisywaniu umowy oczywiście nie otrzymałem robić w balona to sobie robicie żony i partnerki a jak szukacie (usunięte przez administratora) do pracy to do lasu tam biega ich stado. Praca to praca a nie ośrodek szkolenia ludzi i przyznawania kar jak w policji za bzdury !!! Głupio mądry kierownik mówi , bezczelnie że większości firmach logistycznych jest taki taryfikator ...serio głąbie ... Pracowałem w kilku magazynach nie spotkałem się z tak głupim taryfikatorem by ludzi karać za co ??? Za głupoty ?? Pytanie kto zrobił ten taryfikator otrzymałem odpowiedź że kierownik a po rozmowie z kierownikiem informuje że zarząd ... Weź się chłopie ogarnij Odradzam współpracę z tą firmą ludzie nie dajcie się w balona robić. W regulaminie pracy tej firmy a czytałem nie ma zapisu o przestrzeganiu zasad z ww kartki która otrzymałem po 2 dniach ..takie kartki daje się przed podpisaniem umowy a nie po kilku dniach by ludzi w balona robić ! A wy się głupio zastanawiacie dlaczego nikt nie chce przyjść pracować z wami ..z takimi regulacjami jak w policji ?? Nie polecam i odradzam

Ty

Najgorszy eurocasch Nakło C329 regionalna okropna strzeżcie się

Gosik
@Ty

a kierownik?

Ty

Nie polecam pracy w Nakło nad Notecią wykańczają starych pracowników a nowych traktują jak króli

Gosik
@Ty

A konkretnie?

Jeszcze pracownik

Pytanie: czy podwyżki w końcu będą? Moją wypłatę dogoniła już najniższa krajowa? Już kiedyś ktoś zapytał Premiera. Ja ponowię to do Prezesa i osób odpowiedzialnych w firmie za rozwój: JAK ŻYĆ?

@Jeszcze pracownik

A na jakim stanowisku jesteś bo złożyłem CV na fakturzysta kasjer magazynier i oprócz maks jakie napisało w ofercie czyli 3790 brutto można liczyc na coś więcej ?

Kasjer
@Kandydat

Tak, w grudniu dostaniesz 420 bonu i jak masz dzieci to jeszcze paczka jest ;)

Emil
@Jeszcze pracownik

Hurtownia wvktorej robie juz za grudzien 490 brutto żeby właśnie nie doganiała minimalna.

Ciekawa

Czy ktoś wie ile można zarobić na stanowisku fakturzysta kasjer magazynier ? Czy ponad 3 tys da radę wyciągnąć na takim stanowisku bo wsumie dużo obowiązków

Romana

Nie polecam pracy w hurtowni Eurocash Cash&Carry jako fakturzystka-magazynier-kasjerka! Szczególnie jak jest się młodą osobą, a wokół grono kobietek pracujących 30 lat w tej firmie. Zero przeszkolenia, uwagi, trzeba się prosić o pomoc (co jest oczywiście w głównej mierze wina kierownictwa). Dobra organizacja to coś czego nie można powiedzieć o tej firmie. Jak już ktoś z łaską weźmie cię pod tzw. „Skrzydła”, a w 3 sekundy nie policzysz ile to jest 84x13 to zostaniesz albo wyśmianym albo współpracownik zacznie na ciebie warczeć. Główny szef hurtowni to nerwowy i wulgarny człowiek, który do pracownika nie ma odrobiny cierpliwości. Krzyczy i upokarza pracowników, co najgorsza również przy klientach. Jestem oburzona zachowaniem także pozostałych kierowników zmiany, a szczególnie Panem B., który nie panuje nad sobą i stosuje mobbing i Panią M., która jest tzw. terrorystką w firmie. Jest bardzo niesympatyczną osobą, odpowiada w sarkastyczny i obraźliwy sposób, rozkazuje jak dyktator, a w swoim biurze śpi na stole podczas godzin pracy. Nie można zrelaksować się w toalecie podczas robienia drugich czynności, ponieważ po 3 minutach już jesteś wołana do kasy i jeszcze dostaniesz opier**iel, bo nie możesz poddać się swoim fizjologicznym potrzebom. Ostre obgadywanie za plecami, że nic się nie robi, a jestem naprawdę pracowitą i sumienną osobą. Najgorsza moja praca! Nie polecam nikomu, stres, łzy i to wszystko za najniższą krajową. Wieje PRL-em, nie spodziewałam się naprawdę takiego traktowania w dzisiejszych czasach. MASAKRA

Niezadowolony

Czy wiecie, że w tym roku kartami podarunkowymi na święta, możemy płacić tylko w Frisko lub Delikatesach. Taki upominek, a dyktują gdzie mamy tą kasę wydać. Żenada!!

Zorientowany
@Niezadowolony

Pracownicy Biedronki dostają karty do biedronki, pracownicy lidla karty do lidla. Co w tym dziwnego, że pracownicy eurocash dostają karty do sklepów sieci? normalna praktyka

Xxx
@Zorientowany

Mogli dać karty do eurocash a nie do sklepów gdzie trzeba jechać 40 km a dzieciom mam teraz zamias zabawek kupić słodycze super

Niezadowolony
@Zorientowany

To dlaczego nie w Eurocash, tylko Delikatesach, gdzie wszystko droższe? W niektórych miastach nie ma Delikatesow, więc jeszcze dołóż do tego interesu, wydając na paliwo.

@Niezadowolony

@Xxx @Niezadowolony A frisco? Przywiozą pod drzwi! Nigdzie nie musicie jechać. @Xxx Twoje dzieci kupuj im co chcesz

@@Zorientowany

A widziałeś ceny Frisko? Kosmos.

igla
@@Zorientowany

A w Toruniu jest frisco?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.