Opinie o Kwiaciarnia Anabet w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kwiaciarnia Anabet. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwiaciarnia Anabet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Anabet w Gliwice

Madzia Nowy wpis

Hej, czy można w kwiaciarni odbyć także szkolenie z robienia bukietów ? Szukam czegoś w mojej okolicy, na terenie Gliwic

Reklamują się jako kwiaciarnia, która robi wystroje ślubów. Robi i co z tego jeśli trzeba po nich poprawiać

WiesławWszywka Nowy wpis

Kwiaciarnia to nie tylko biznes kwiatowy a także lekkie małe akcesoria do ogrodu czy tarasu ale część kwiaciarni udostępnia tylko i wyłącznie kwiaty czasami nawet bez ozdób choć rzadko się zdarza http://wymienieksiazke.pl/co-mozna-znalezc-w-kwiaciarni/

trysia Nowy wpis

z tego co widzę to niestety aktualnie nie poszukują nowych pracowników @janka, kwiaciarnia całkiem nieźle sobie radzi i z tego co wiem mają stabilne warunki zatrudnienia dla swoich florystek, więc nie dziwię się, że każdy szanuje swoje miejsce pracy ;)

janka Nowy wpis

Hej, jak tak się zastanawiam, czy nie potrzebuja aby florystki do kwiaciarni anabet. Może ktoś napisać w ogóle w jaki sposób znalazł tutaj prace, gdzie wywieszali ogłoszenia? Ja kocham kwiaty, mam też doświadczenie zarówno w ich pielęgnacji, jak i układaniu bukietów. Myslicie, że jest szansa, ze mnie przyjmą?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kwiaciarnia Anabet.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
marta90

też mi się wydaje że idzie wiosna, sporo świąt gdzie będą potrzebne kwiaty więc kwiaciarnie mają więcej pieniążków i więcej ludzi potrzebują - tam mi moja logika podpowiada. czy jednak mam rację? czy w związku z moją teorią mam szansę na zatrudnienie w kwiaciarni anabet? i napiszcie tez prosze jakie by były ewentualnie warunki takiej pracy

Mirek

Myślicie, że teraz w grudniu przed świetami jest szansa na zdobycie u nich pracy albo chociaz zdobycia praktyki. Tak własciwie to nie wiem gdzie musiałbym się zglosić chciałbym poznać wasze dosaidczenia z firmą i czy szliście tam z dużym wykształceeniem i doswiadczeniem czy moze byliscie totalnie zieloni ?

wojser
@Mirek

myślę , że początek roku to najlepszy okres dla kwiaciarni jaki można sobie wyobrazić, nie dosyć że już za nami walentynki które kwiaciarni na pewno wyszły na dobre to przed nami dzięń kobiet w który to wiadomo , że kwiaty są najbardziej pożądanym prezentem przez płeć piękną. A potem jeszcze i od święta na pewno Anabet będzie miał lepsze dni ;P

henryka

Pamiętajcie tez, że kwiaciarnia anabet wcale nie jest taka mała, działają na terenie kilku miast (Gliwice, Zabrze, Bytom, Knurów), no i prowadza tez warsztaty florystyczne.

Renia

Cisza na forum tez troche świadczy o braku rekrutacji, pewnie najlepiej byłoby wejść do anabet i zapytać.

alicja

Chyba na prace w anabet bym nie liczyła, to nie jest duża kwiaciarnia, ale może szukają kogoś do pomocy, podejść i zapytac nie zaszkodzi.

bol

bol - 2012-03-05 14:16:39 Wszedłem na stronę, aby podzielić się opinią na temat kwiaciarni i widzę, że rozwinęła się dyskusja "nie na temat". Dziwię się, że takie osoby nie potrafią załatwiać spraw osobiście tylko dzielą się osobistymi sprawami na forum. To mi podchodzi pod ostre zaburzenie psychiczne osoby, która udziela takich komentarzy. Skoro widzę, że ktoś pisze takie rzeczy to patrząc na to obiektywnie widzę, że autor ma najpoważniejszy problem i tym samym nie zaufałbym jego opinii. Bardzo prostackie zachowanie. Jeśli chodzi o kwiaciarnię, to poleciłbym lepsze w Gliwicach... Za duże ceny jak na jakość wykonanych bukietów. Zamówiony bukiet opadł po jednym dniu. oczywiście cytowany komentarz przede wszystkim dotyczy -Pana nieistotnego-

wkurzona

Nie rozumiem was ludzie zamiast opisywać zalety i wady pracodawcy szykanujecie i psujecie opinie kwiaciarni, każdy klient który choć raz tam był wie jakie usługi są wykonywane i czy warto tam pójść. Ja z zamkniętymi oczami powierzyłabym (usunięte przez administratora) wykonanie bukietów i wystrój każdej sali, czego nie mogę powiedzieć o waszej firmie. Wiem że piszecie to bo macie taki nakaz od szefa bo inaczej nie dostaniecie wypłaty ale to nie jest miejsce na to.

sophia

Szczerze nie polecam... florystka jest bardzo nie sympatyczną kobietą... bukiety które robi są bardzo średnie, kwiaty bardzo nie świeże, a już nie daj Boże powierzyć w jej ręce wystrój jakiejkolwiek sali... NIE POLECAM!

Natala

widać, że szefowa próbuje podnieść już okropnie zdeptaną opinię kwiaciarni, ale żeby aż tak sobie słodzić? Będę się więc zwracać bezpośrednio do pani, pani szefowo, skoro już się tu pani udziela - Rzeczywiście jest pani z 'prawdziwego zdażenia' szkoda, że nie jest z prawdziwego zdarzenia - może kwiaciarnia miałaby lepsze noty. W ogóle nie rozumiem co to za podziały na lepszych czy nie dorastających do pięt - powiem jedno jakiegokolwiek pani szefowa z prawdziwego 'zdażenia' nie zrobiłaby bukietów to i tak się rozsypią. Druga sprawa - tragedią by było zmaścić tak ważny dzień w naszym życiu jak ślub, w rękach tak niewykwalifikowanej w tej dziedzinie właścicielki kwiaciarni Anabet. Moja dobra znajoma się skusiła pomimo tego, że odradzałam. No szkoda.

Marzena

Kupiłam bukiet urodzinowy, na następny dzień kwiatki zwiędły... szkoda pieniędzy...

nowozency - 2010-09-07 13:14:48 W ostatni weekend bralismy slub.Kwiaciarnia anabet, obecnie zreszta prowadzona tylko przez Pania Bernadette, wspaniale zorganizowala oprawe kwiatowa kosciola i naszej sali weselej. Korzystamy z jej uslug dosyc czesto i bez problemu zawsze jest wszystko realizowane. polecamy to dość często bierzecie Państwo ślub :) Rzeczywiście też byłem świadkiem zdarzenia kiedy przyjechała policja i z tego co mi wiadomo Pani Anna już tam nie pracuje - moim zdaniem to dobrze ponieważ mam ogromną nadzieję, że teraz otworzy kwiaciarnię sama i tam będę mógł spokojnie przychodzić i dostawać bukiety w przyzwoitych cenach, skąd taka moja uwaga? Otóż często zaglądałem przez okno kto stoi za ladą, ponieważ ceny bukietów Pani Bernadetty były zbyt duże jak na jakość ich wykonania... Nie twierdzę oczywiście, że Pani Bernadetta nie zna się na rzeczy :) to raczej ja niewiele mogę powiedzieć o kwiatach, jednak dla mnie bukiet był zwykły a cena jak na owy zbyt duża - czego nie mogę zarzucić Pani Annie. Jak na razie muszę dojeżdżać do "Róży" żeby dostać dobry bukiet w dobrej cenie... - Jakiś absurd prawda? Przy okazji - czy ma ktoś informację gdzie teraz może pracować Pani Anna? Czy wciąż zajmuje się florystyką?

nowozency

W ostatni weekend bralismy slub.Kwiaciarnia anabet, obecnie zreszta prowadzona tylko przez Pania (usunięte przez administratora), wspaniale zorganizowala oprawe kwiatowa kosciola i naszej sali weselej. Korzystamy z jej uslug dosyc czesto i bez problemu zawsze jest wszystko realizowane. polecamy

luz_blues

rozpad firmy - 2010-07-22 17:55:06 Jeśli 2 wspólniczki tak się żrą między sobą i się okradają że aż musi w to interweniować policja to aż strach tam coś kupować. Czy aby nas klietów też nie okradają Gowork to nie jest forum dla klientów, państwo(usunięte przez administratora). - jak macie kogoś oczerniać to róbcie to z głową, takie wpisy jak ten który cytuję tylko wywołują uśmiech zażenowania waszym poziomem, ludziom jak wy powinno się odcinać internet. ŻENADA, nawet większa niż wpisywanie opinii klientów po angielsku w temacie o Fox Global heheh, co za ludzie brak słów.

Jestem poważnym klientem kwiaciarni i jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług i podejścia do klienta. Usługi są kompleksowe i gratis zawsze jest doradztwo. Pani (usunięte przez administratora) jest bardzo kreatywna i potrafi stworzyć wspaniałe rzeczy z kwiatów. Ta kwiaciarnia ma smak i szczerze polecam.

soki

Moim zdaniem dziewczyny się staraja. Za 2 , 3 lata napewno będzie im lepiej jak zdobędą doświadczenie

Nie-pracownik

to portal dla pracowników, do wystawiania opinii o pracodawcach. Więc po co opisujecie (domniemane) życie prywatne? No ale poplotkować jest fajnie? :-/ żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiaciarnia Anabet - Gliwice

Kwiaciarnia Anabet
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Barlickiego 19/2
    44-100 Gliwice